Def Jam Recordings Poland

Miły Atz z nowym singlem – gościnnie donGURALesko

Podziel się newsem:

Miły Atz opublikował nowy singiel o nazwie DON, który jest już drugim kawałkiem promującym jego nadchodzący album – ROLLER. Sprawdź szczegóły.

Miły Atz – DON

Bit do kawałka wyprodukował @atutowy. Jest to już druga odkryta karta z nowego krążka Atzcioka – pierwszą był numer Groove.

Nowa płyta Miłego Atz

Album Roller ukaże się 29 kwietnia nakładem Def Jam Recordings Poland. W preorderze możecie zamówić go tutaj. Oprócz krążka dostępny jest również limitowany merch. W ofercie znalazły się bluzy oraz koszulki.

Proszę się wygodnie rozsiąść i doświadczać wszystkiego co wynika samo przez się.

Album ROLLER to drugie solowe wydawnictwo Miłego ATZ, który – jak sam twierdzi – jest bardzo fundamentalny w drodze ku jego fraktalnemu rozkładowi. Warstwa muzyczna jest bardzo różnorodna, a spoiwem są zupełnie nowe rodzaje flow i sposoby narracji.

Sama treść to bezpośrednia reakcja twórcy na cały proces życiowych transformacji, przez które musiał przejść w drodze do przeznaczenia.

– czytamy w opisie wydawnictwa
miły atz roller def jam recordings poland
okładka albumu ROLLER Atezeta, Def Jam Recordings Poland 2022

Dotychczasowy dorobek rapera

Atz ma na koncie, jak do tej pory, jedno solowe wydawnictwo – krążek zatytułowany Czarny Swing, również wydany pod szyldem Def Jamu. Wśród gości zaproszonych na płytę można wymienić m.in. Kubę Knapa, Siwersa ze składu JWP czy Falcon1’a.

Płyta Czarny Swing nie tłumaczy do końca samego terminu w teorii, tłumaczy go w praktyce. Brzmieniowo jest to fuzja wszelkich zajawek Atezeta (od UK garage przez grime, lo-fi hip hop, drum n bass aż po przeróżne „cykacze”) z zajawkami producentów, z którymi czynnie współtworzył i aranżował numery. Konceptem jest flow w praktyce – z tej płyty nie dowiesz się jak żyć ale na pewno będziesz czuł, że żyjesz. Celem twórców jest między innymi przekonanie tych, którzy lubią słuchać muzyki z telefonu do podjęcia decyzji o kupnie domowego hifi z dobrym subem, bo tam na dole też rozgrywa się gruba akcja.

– mówili o projekcie wydawcy

Miły ATZ – Czarny Swing – odsłuch albumu

Atutowy gościem Rap Backstage

Producent dwóch wymienionych singli Atz-a, a także większości albumu Czarny Swing, @atutowy, rozmawiał z Marcinem Flintem i Krzysztofem Nowakiem m.in. o kulisach prac nad OIO oraz o budowaniu marki osobistej w ramach cyklu Rap Backstage. Całość rozmowy dostępna jest na kanale IDĘWTANGO i na wszystkich platformach streamingowych.

Miły Atz opublikował nowy singiel o nazwie DON, który jest już drugim kawałkiem promującym jego nadchodzący album – ROLLER. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →