kadr z klipu do utworu „43”

DonGURALesko i jego 43 wersy na 43. urodziny


08 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

DonGURALesko prezentuje utwór 43 nagrany z okazji jego 43. urodzin. Rozpoczyna tym samym promocję albumu Ucieczka z kina wolność.

Urodzinowy rap

Różnie można świętować swoje urodziny. Jedni szykują specjalną imprezę dla swoich przyjaciół, inni wyjeżdżają na wakacje, a donGURALesko… rapuje. Zaledwie wczoraj, premierą teledysku do utworu Twarz na wynajem raper zamknął promocję albumu Mowa Ciemna, a już dziś prezentuje nową muzykę. 43 to utwór napisany z okazji 43. urodzin poznaniaka:

Z okazji 43. urodzin Gural ma dla Was prezent. 43, a w zasadzie to w sumie 60 wersów rapu znad zalewu. Start preorderu płyty “Ucieczka z kina wolność” na dniach. Stay tuned!!!

Tak więc 13. legalny krążek donGURALesko zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na Ucieczkę z kina wolność sprawdzajcie klip do utworu 43, za reżyserię którego odpowiada Filip Wendland. Autorem bitu do utworu jest James Wantana.

DonGURALesko – 43 (prod. James Wantana)

Hitowe połączenie na Mowie Ciemnej

Ostatni album donGURALesko zatytułowany Mowa Ciemna zwracał uwagę szczególnie tracklistą. Na jeden z utworów zatytułowany W Imię Zasad zaprosił bowiem Tede i Ero, co stanowiło pierwsze spotkanie tych dwóch panów na bicie w całej ich dotychczasowej karierze rapowej. Bit do singla wyprodukował Magiera, a co za tym idzie Gural zrobił wszystko, by uczynić W Imię Zasad prawdziwym hitem, co zresztą się stało. Klip do utworu w serwisie YouTube odtworzony 3,2 miliona razy.

DonGURALesko prezentuje utwór 43 nagrany z okazji jego 43. urodzin. Rozpoczyna tym samym promocję albumu Ucieczka z kina wolność. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Urodzinowy rap Różnie można świętować […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →