kadr z teledysku „Dealer”

Donguralesko jako „Dealer” odwiedza Rycha Peję i Floral Bugsa


14 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Pod koniec kwietnia ukaże się kolejny album DGE – Mowa Ciemna. W związku z rychłą premierą Donguralesko opublikował kolejny singiel promujący wydawnictwo. Obok gospodarza pojawili się Rychu Peja oraz Floral Bugs.

Gural został Dealerem w nowym teledysku

Dziś po południu na YouTube zadebiutował następny singiel z Mowy Ciemnej. Muzykę do Dealera wyprodukował Magiera, a obok DGE wystąpili Floral Bugs i Peja. Za produkcję teledysku odpowiada Filip Wendland.

Zobacz: Donguralesko pokazuje, czym jest Stilo w nowym singlu

Dwóch weteranów z Poznania, młody wilk z Bielska-Białej i klasyczny producent z Wrocławia. DGE, PEJA, FLORAL BUGS i MAGIERA dostarczają najlepszy w mieście towar.

– czytamy w opisie

DGE feat. Peja, Floral Bugs – Dealer

Mowa Ciemna już za dwa tygodnie

Następca Utworów rapowanych, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu ukaże się 29 kwietnia. Fani mają do dyspozycji aż sześć różnych wariantów w przedsprzedaży. Oprócz koszulek lub czapek Donguralesko oferuje słuchaczom także puzzle oraz okulary przeciwsłoneczne. W podstawowym zestawie znajduje się „tylko” album z autografem oraz pakiet naklejek.

donGURALesko nie daje nam wziąć oddechu. Po świetnie przyjętych Utworach rapowanych z zeszłego roku DZIADZIOR chce nam zaprezentować kolejną porcję najlepszego rapu w kraju. MOWA CIEMNA – bo tak nazywa się dwudziesty czwarty album w dyskografii rapera – to solidna dawka bezkompromisowego, ciężkiego brzmienia z chropowatą techniką zderzające się z niebanalną treścią. To obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza rapu. Na albumie śmietanka rapowych producentów – Tailor Cut, The Returners, Magiera, James Wantana i Ceha – oraz czołówka raperów – Tede, Ero, Miły ATZ, Peja, Floral Bugs, Shellerini, czy VNM. MOWA CIEMNA nadchodzi.

– czytamy w opisie płyty
DonGURALesko powraca z solowym wydawnictwem. Do sieci trafił pierwszy singiel "Potop"
okładka albumu Mowa ciemna Gurala, SHPADY 2022

Pod koniec kwietnia ukaże się kolejny album DGE – Mowa Ciemna. W związku z rychłą premierą Donguralesko opublikował kolejny singiel promujący wydawnictwo. Obok gospodarza pojawili się Rychu Peja oraz Floral Bugs. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →