Kadr z teledysku

Barto Katt i jego nowy singiel. Na feacie UNDA i JupiJej


01 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Barto Katt opublikował kolejny singiel ze swojego nadchodzącego albumu YUPPIE. Sprawdź szczegóły.

Barto Katt – To Nie Problem (feat. UNDADASEA, JupiJej, DJ Ulrich)

fiu fiu.. dobijamy do końca przygody z albumem „YUPPIE” już jutro ostatni singiel „To nie problem” z gościnnym udziałem @undarecords @jupijej_bruh @dj_urlich a w czwartek oficjalne listening party w @newonce_bar jak i na drugi dzień premiera albumu w cyfrze! 🦓🧳

Jaaaaraaaaaam się że możecie niebawem usłyszeć ten szalony lot.. ✈️

– czytamy na Instagramie rapera

A więc odliczanie do premiery YUPPIE powoli dobiega końca. Z tej okazji Barto Katt podzielił się z nami szóstym już singlem pochodzącym z krążka, obok m.in. Nie ma co, Ojojoj i To nie ja !!!!!!!!!!!!. Wszystkie z wydanych utworów podsycają skutecznie atmosferę wyczekiwania: prezentują muzyczną eklektyczność rapera i producenta. Przedpremierowo mieliśmy szansę usłyszeć pełnokrwistego klubowego bangera, jakim jest Ojojoj, truschoolowy przelot w To nie ja !!!!!!!!!!!! , a teraz luźną, pełną nadmorskiego klimatu nienachalną bujankę w To Nie Problem. Jeśli taką samą różnorodnością zostaniemy uraczeni na albumie, to szykuje się premiera jeszcze grubsza, niż wychwalane przez recenzentów Sztuczne Kwiaty.

Przeczytaj: Barto Katt w premierowym odcinku Rap Backstage o przejściu na swoje

Barto Katt nowy singiel
Instagram

YUPPIE na streamingach już wkrótce

Jak pokazuje dyskografia rapera, eklektyczność oraz samowystarczalność to charakterystyczne cechy dla jego twórczości. Dlatego nie trudno się domyślić, że za oprawą wizualną, produkcją muzyczną oraz całym brzmieniem krążka stoi sam autor. Kolejna muzyczna podróż, którą przygotował Barto to dziewiętnaście utworów bogatych w dźwięki inspirowane rozmaitymi gatunkami, m.in. french housem, trapem, przez trueschool, aż po brudny punk rodem ze starej taśmy kasetowej. Album swoją obecnością wzbogaciło kilku gości, m.in. Tymek, Gverilla, Miły ATZ, Ras oraz wielu wielu innych, których ksywki póki co pozostają tajemnicą… wszystko w swoim czasie, bądź na bieżąco z nadchodzącymi singlami, tymczasem – posłuchaj niżej obecnych singli.

– czytamy w notce na stronie preorderu

Płytę zamówić można w wersji samego LP, bądź rozszerzonej o wariant z instrumentalami. Wszystkie zamówienia będą podpisane. Do płyty dołączone będą naklejki oraz niespodzianka. Na stronie można zamówić także czapkę baseballową oraz plakat A3. Tracklista albumu prezentuje się następująco:

01. Busy busy busy
02. YUTOPIA ft. Allczka
03. Nie ma co
04. To nie ja !!!!!!!!!!!!
05. 99’skarg ft. Miły ATZ, Ras
06. SIMP
07. No more bets
08. Na[sz] głos ft. asthma
09. NO.1 YE’IN’PL
10. To nie problem ft. UNDA, JupiJej, DJ Urlich
11. Grupa Operacyjna ft. Bażant
12. 1997ton$$
13. Candy-flip ft. Peepz
14. Ojoj ft. Tymek, Gverilla
15. Cafuné
16. Freestyle [Frankenstein Instrumental] ft. Peepz, SYDOZ, Tommy Wersety
17. Nagi lunch
18. Monidło ft. Drumlinaz, Wuja HZG
19. YAWN’
20. ICD10-F72

Barto Katt – Nagi lunch

Barto Katt opublikował kolejny singiel ze swojego nadchodzącego albumu YUPPIE. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Barto Katt – To Nie Problem (feat. UNDADASEA, JupiJej, DJ Ulrich) fiu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →