Barto Katt - ICY

Barto Katt z drugim singlem zapowiadającym płytę „YUPPIE”


14 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Barto Katt podzielił się drugim zwiastunem swojego kolejnego studyjnego krążka. Singiel To nie ja !!!!!!!!!!!! już hula w sieci.

Barto Katt – człowiek renesansu

Barto Katt jest artystą eklektycznym. Oprócz pisania tekstów, produkuje także muzykę i nieustannie kombinuje. Jest w tym pierwiastek jakiegoś małego szaleństwa, wyróżniającego Barto spośród rapowego półświatka. Oprócz tego, artysta jest szefem kolektywu BUMP’12. Niedawno raper wypuścił zaskakujący singiel Ojojoj, który dowiódł, że artysta nie boi się sięgnąć po nietypowe rozwiązania i świetnie z tych rozwiązań korzysta. Mieliśmy także okazję usłyszeć go na pierwszej solówce Kosiego. Teraz muzyk odpala kolejny singiel z nadchodzącego albumu.

„YUUPIE” – niegdyś określenie młodych ludzi dążących do celu po trupach niczym Patrick Bateman – dziś piąty długogrający album Barto Katt który symbolizuje wszechstronność – niezważającą na konsekwencje. Znając poprzednie tytuły autora wiemy że mamy do czynienia z eklektycznością lecz tym razem to sprężysta muzyczna podróż serwująca nam rozmaite gatunki od french house, trueschoolowego rapu, ciężkiego trapu aż po brudny punk z starej taśmy kasetowej kupionej na pchlim targu.

– czytamy w informacji prasowej

Barto Katt – To nie ja !!!!!!!!!!!!

Singiel To nie ja !!!!!!!!!!!! to trueschoolowa bujanka. Autor wyrzuca z siebie szytą grubą ironią przemyślenia i komentarze, poruszając takie tematy jak picie alkoholu, czy przedłużający się lockdown. To nie ja !!!!!!!!!!!! nie jest wyjątkiem, jeśli chodzi o produkcję muzyczną. Instrumentalem klasycznie zajął się sam Katt. Kawałkowi towarzyszy klip w reżyserii – niespodzianka – Barto Katta oraz Bartłomieja Zawiły. Gościnnie występują między innymi Miły ATZ oraz wspomniany już Kosi.

Barto Katt z drugim singlem zapowiadającym „YUPPIE”
Barto Katt – To nie ja !!!!!!!!!!!! – okładka singla

Barto Katt – To nie ja !!!!!!!!!!!!, zobacz teledysk

Barto Katt pierwszym gościem w podcaście Rap Backstage

Już 17 czerwca o godzinie 18:00 na youtube’owym kanale IDĘWTANGO premiera podcastu Rap Backstage. Seria prowadzona przez Marcina Flinta i Krzysztofa Nowaka skupia się wokół sceny hip-hopowej. Dziennikarze będą rozmawiać z gośćmi zaproszonymi do warszawskiego studia redakcji Rytmy.pl. Pierwszym z nich jest właśnie Barto Katt. Panowie poruszą między innymi tematy rozwijania niszowego labelu oraz spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie, czy każdy raper powinien umieć produkować bity.

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Barto Katt podzielił się drugim zwiastunem swojego kolejnego studyjnego krążka. Singiel To nie ja !!!!!!!!!!!! już hula w sieci. Barto Katt – człowiek renesansu Barto Katt jest artystą eklektycznym. Oprócz pisania tekstów, produkuje także muzykę i nieustannie kombinuje. Jest w tym pierwiastek jakiegoś małego szaleństwa, wyróżniającego Barto spośród rapowego półświatka. Oprócz tego, artysta jest szefem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →