Rap Backstage nadchodzi. Barto Katt gościem pierwszego odcinka


11 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Zgodnie z zapowiedzią, 17 czerwca o godzinie 18:00 na kanale IDĘWTANGO swoją premierę mieć będzie nowa seria podcastów – Rap Backstage. Pierwszym gościem Marcina Flinta i Krzyśka Nowaka będzie Barto Katt.

Jak mogliście dowiedzieć się wcześniej, rodzina podcastów autorstwa redaktorów Rytmy.pl powiększa się. Do prowadzonej przez Novikę i Mr Lexa Miastosfery dołączył Rap Backstage – nowy cykl, w ramach którego Marcin Flint i Krzysiek Nowak będą zdradzać kulisy polskiej sceny hip-hopowej.

Rap Backstage. Barto Katt pierwszym gościem Flinta i Nowaka

Czołowi polscy rapowi dziennikarze nie zamierzają chwytać się jedynie tematów łatwych i przyjemnych. Do swojego programu Flint i Nowak planują zapraszać nie tylko najciekawszych artystów, ale i postacie, które pociągają za sznurki w rodzimej rap grze. Na fotelach warszawskiego studia zasiądą zatem wydawcy, menedżerowie, agenci, organizatorzy imprez czy festiwali. Celem rozmów będzie wydobycie tego, co na pierwszy rzut oka niewidoczne, a co ma decydujące znaczenie w przypadku osiągnięcia sukcesu na scenie hip-hopowej.

Pierwszym gościem Marcina Flinta i Krzyśka Nowaka będzie Barto Katt – raper, producent i szef kolektywu BUMP’12.

Marcin Flint, Barto Katt i Krzysiek Nowak w pierwszym odcinku Rap Backstage

IDĘWTANGO rośnie w siłę

Kanał IDĘWTANGO pełni rolę sekcji dla treści audio i video. Produkcje video publikowane są na profilu redakcji Rytmy.pl (Miastosfera i Rap Backstage) i Muno.pl (Munocast) na Facebooku oraz na YouTube. Z kolei nagrania audio będą dostępne za pośrednictwem popularnych serwisów streamingowych.

Podcasty IDĘWTANGO - Rytmy.pl Rap Backstage
IDĘWTANGO – podcast Rap Backstage

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Rap Backstage na kanale IDĘWTANGO. Kiedy premiera?

Przypomnijmy – premiera serii podcastów Rap Backstage już 17 czerwca o godzinie 18:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube.

Barto Katt : „Hejt” to też dobra promocja | RAP BACKSTAGE 001

Partnerzy medialni: Popkiller.pl i Rapnews.pl.

Zgodnie z zapowiedzią, 17 czerwca o godzinie 18:00 na kanale IDĘWTANGO swoją premierę mieć będzie nowa seria podcastów – Rap Backstage. Pierwszym gościem Marcina Flinta i Krzyśka Nowaka będzie Barto Katt. Jak mogliście dowiedzieć się wcześniej, rodzina podcastów autorstwa redaktorów Rytmy.pl powiększa się. Do prowadzonej przez Novikę i Mr Lexa Miastosfery dołączył Rap Backstage – […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →