Kadr z teledysku „Motywator Finansowy"

Nie masz pojęcia, jaki życie ma motyw? Barto Katt i Rau Performance mają odpowiedź

Obserwuj nas na instagramie:

Barto Katt i Soulpete dzielą się pierwszym utworem z ich nadchodzącego wspólnego projektu – krążka o tytule HUNCWOTY. Kiedy premiera?

HVNCWOTY (Barto Katt & Soulpete) – Motywator Finansowy ft. Rau Performance

Klip do numeru jest autorstwa POLAR’22.

HVNCWOTY, czyli duet Soulpete’a z Barto

Wspólny album założyciela BUMP’12 i właściciela SoRawRecords na rynku zadebiutuje we wrześniu. Preorder znajdziecie w sklepie wytwórni Pete’a. Fizyczne egzemplarze można zamówić w wielu konfiguracjach – dostępne są kasety, płyty winylowe i CD.

HUNCWOTY, bo tak nazywa się pierwszy wspólny projekt marki Barto Katt & Soulpete – to 12 utworów na klasycznej linii duetu raper/producent. Wyjątkowość albumu polega nie tylko na tym, że całość jest nagrywana „back to back” w studio, kluczowy urok opiera się na hybrydowym klimacie materiału, który tworzy zamęt, a zarazem stoicki spokój

– mówią artyści o swoim nowym wydawnictwie.

Barto Katt wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival

W obszernym line-upie tegorocznego LPHHF znalazł się także Barto, w gronie takich artystów jak m.in. Pezet, Quebonafide czy Sokół. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia w Płocku i będzie połączone z galą rozdania prestiżowych muzycznych nagród. Wejściówki zapewni wam Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapowiadają organizatorzy.
barto katt
Barto Katt, źródło: kadr z teledysku ICY

Barto Katt gościem w Rap Backstage

W pierwszym odcinku podcastu RAP BACKSTAGE gościem Marcina Flinta i Krzysztofa Nowaka, czołowych rapowych dziennikarzy w Polsce, był Barto Katt – raper, producent i założyciel kolektywu Bump’12. Od wizjonerskiego podejścia, przez współprace z Guziorem i Tymkiem, po rozwijanie niszowego labelu i o tym, czy każdy raper powinien umieć produkować bity.

Przeczytaj także: Verde daje korepetycje z chemii w Def Jam Recordings Poland. Muzyk objaśnia Reakcje Chemiczne

Barto Katt i Soulpete dzielą się pierwszym utworem z ich nadchodzącego wspólnego projektu – krążka o tytule HUNCWOTY. Kiedy premiera? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins HVNCWOTY (Barto Katt & […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →