materiały prasowe

AdMa gościnią najnowszego odcinka podcastu Rap Backstage

Podziel się newsem:

W najnowszym odcinku podcastu Rap Backstage gościnią Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta była raperka AdMa. Sprawdź szczegóły.

Rap Backstage, zaglądamy za kulisy sceny

Rap Backstage to podcast, w którym Marcin Flint oraz Krzysztof Nowak rozmawiają z postaciami związanymi z polską rapową sceną o muzyce, ale także o samej branży rapowej w ogóle w dość niecodziennym, zakulisowym wydaniu. Przedstawiane są rzeczy i procesy, których na pierwszy rzut oka nie widać podczas odbioru muzyki. Jak do tej pory gośćmi Rap Backstage’u byli: WdoWA, AtutowyBarto KattGrohCzarny HIFIPrykson Fisk i Bartosz KozikowskiMargaret i KaCeZetSłoń wraz Martą Nizio-Siarą oraz Kosi i Łajzol, czyli duet Jetlagz. W trzecim odcinku podcastu w 2022 roku w studiu gościli AdMę, raperkę od jakiegoś czasu zajmującą się także dziennikarstwem.

AdMa gościnią najnowszego odcinka podcastu Rap Backstage
materiały prasowe

AdMa w najnowszym odcinku Rap Backstage

AdMa to raperka, która pomimo młodego wieku może się pochwalić ogromnym doświadczeniem. Była chociażby uczestniczką legendarnej już dla wielu osób 4. edycji akcji Popkiller Młode Wilki, w której szerszej publiczności pokazali się tacy artyści, jak Guzior, Otsochodzi, Żabson, Sarius czy Wac Toja. Ilość historii i sytuacji, w jakich znalazła się przez lata, również z racji na bycie raperką, w momencie gdy reprezentacja żeńska na scenie była mniej liczna niż obecnie, przełożyła się między innymi na najdłuższy odcinek w historii programu Rap Backstage. Raperka opowiedziała co nieco o swojej nadchodzącej płycie Slash!, przyszłości, wizerunku, działalności w Internecie, ale poruszyła także tematy swojej przeszłości zarówno na scenie, jak i lat młodzieńczych.

AdMa: „Nie podpisałam kontraktu, tylko cyrograf”

W najnowszym odcinku podcastu Rap Backstage gościnią Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta była raperka AdMa. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Rap Backstage, zaglądamy za kulisy sceny Rap Backstage to podcast, w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →