Kadr z teledysku „Upiorne Urodziny"

AdMa okazała solidarność ze społecznością LGBT


27 czerwca 2022

Podziel się newsem:

AdMa dodała na swojego Instagrama zdjęcie, które przedstawia artystkę w koszulce z hasłem wspierającym społeczność LGBT. Sprawdź!

AdMa solidarnie z LGBT

Brawo, Ada!

Ostatnie ruchy AdMy

12 maja bieżącego roku na rynku zadebiutowała EP-ka Slash!, czyli najnowsze wydawnictwo raperki z Chełma. Krążek promowały single Slash! oraz Upiorne Urodziny.

Mocne linijki, kuszący wokal oraz osobliwa historia nie pozwolą odbiorcy przejść obojętnie obok Slash! EP. AdMa zgrabnym cięciem podsumowuje przeszłość i używając ostrego języka definiuje teraźniejszość. Najnowsza płyta raperki to prawdziwa uczta dla słuchacza. „Jeśli odczuwasz silne emocje widząc dramat, który cię spotkał i zaczynasz czuć coraz większą złość, która w tobie narasta, to nie widzę innej drogi jak uczynić z niej motor napędowy do stworzenia najmocniejszej tekstowo płyty w karierze” – mówi o krążku AdMa. Bangerowe produkcje i wpadające w ucho refreny przykują uwagę słuchaczy. Panie i Panowie czas na cięcie!

– przekonuje wydawca płyty

Slash! – tracklista

1. Carrie

2. Upiorne Urodziny

3. BoogieMan

4. Slash!

5. Final Girl

6. Scary Movie

adma slash
okładka albumu Slash! AdMy, fot. Tomasz Karwiński

AdMa – Slash! – odsłuch albumu

AdMa gościnią programu Rap Backstage

AdMa wzięła udział w Rap Backstage, czyli w serii podcastów prowadzonych przez Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta, w których prowadzący rozmawiają z różnymi przedstawicielami branży hip-hopowej o funkcjonowaniu tej gałęzi przemysłu rozrywkowego od wewnątrz. Odcinek z raperką w roli głównej był najdłuższym w historii programu. Jak czytamy w opisie podcastu:

Czy AdMa chce prowokować? Historii jej przygód w hip-hopowym środowisku nie jesteśmy w stanie zmieścić w godzinnym formacie. Mimo to Krzysztof Nowak i Marcin Flint podejmują próbę rozłożenia jej sukcesów i porażek na czynniki pierwsze.

AdMa dodała na swojego Instagrama zdjęcie, które przedstawia artystkę w koszulce z hasłem wspierającym społeczność LGBT. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex AdMa solidarnie z LGBT […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →