fot. kadr z teledysku

AdMa opublikowała pierwszy singiel promujący jej nową płytę – „Upiorne Urodziny”


17 lutego 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym AdMy pojawił się pierwszy singiel z jej nadchodzącej płyty – Slash!. Numer został wyprodukowany przez Ayona. Sprawdź szczegóły.

AdMa – Upiorne Urodziny (prod. Ayon) 

Realizacją wokali oraz mixem i masteringiem zajął się Wróbel z NOBOCOTO Studio.

Nowa płyta AdMy

O nadchodzącym albumie polskiej raperki mamy jak dotąd bardzo mało informacji – tajemnicą pozostaje okładka, tracklista i data premiery. Preorder można zamówić tutaj. Dostępny jest w trzech wariantach: standard, Α i Ω oraz exclusive. W przypadku pierwszego otrzymacie samą płytę wraz z wlepkami, opcja druga będzie natomiast wzbogacona o niedostępną dziś w sprzedaży Szmaragdową Szczerość – pierwszą płytę raperki, którą debiutowała w środowisku rapowym. Osoby, które zamówią trzeci wariant, otrzymają ręcznie pakowaną płytę z lakowaną pieczęcią, z której słynęły poprzednie wydawnictwa artystki i wzbogacą swoją kolekcję o najmniej dostępne albumy wydane przez AdMę w przeszłości – Szmaragdowa Szczerość oraz Dobrze Dobrze.

AdMa – Slash!

Mocne linijki, kuszący wokal oraz osobliwa historia nie pozwolą odbiorcy przejść obojętnie obok albumu Slash!.

AdMa zgrabnym cięciem podsumowuje przeszłość i używając ostrego języka definiuje teraźniejszość.

Najnowsza płyta raperki to prawdziwa uczta dla słuchacza.

„Jeśli odczuwasz silne emocje widząc dramat, który cię spotkał, i zaczynasz czuć coraz większą złość, która w tobie narasta, to nie widzę innej drogi jak uczynić z niej motor napędowy do stworzenia najmocniejszej tekstowo płyty w karierze” – mówi o krążku AdMa.

Bangerowe produkcje i wpadające w ucho refreny przykują uwagę słuchaczy.

– czytamy na stronie preorderu
adma 18 urodziny
AdMa, fot. @gibkyjr

Przeczytaj także: Miły ATZ rozpoczyna promocję nowej płyty. Singiel „Groove” i preorder

Na oficjalnym kanale youtube’owym AdMy pojawił się pierwszy singiel z jej nadchodzącej płyty – Slash!. Numer został wyprodukowany przez Ayona. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla AdMa – Upiorne Urodziny (prod. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →