kadr z teledysku

Miły ATZ rozpoczyna promocję nowej płyty. Singiel „Groove” i preorder


17 lutego 2022

Podziel się newsem:

Po niemal dwóch latach Miły ATZ wraca z solowym materiałem. Wraz z premierą singla ruszyła przedsprzedaż krążka, który ponownie ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Atezeciok z nowym singlem

W sieci ukazał się pierwszy singiel zwiastujący nadchodzące wydawnictwo Atezecioka. Raper ponownie połączył siły z @atutowym. Za reżyserię teledysku odpowiada Filip Bartczak. Mix i master wykonał ENZU. Wraz z premierą klipu rozpoczęła się przedsprzedaż albumu.

Miły ATZ – Groove

Album Roller ukaże się 29 kwietnia nakładem Def Jam Recordings Poland. Oprócz krążka dostępny jest również limitowany merch. W ofercie znalazły się bluzy oraz koszulki w type oversize’owym.

Album ROLLER to drugie solowe wydawnictwo Miłego ATZ, który – jak sam twierdzi – jest bardzo fundamentalny w drodze ku jego fraktalnemu rozkładowi. Warstwa muzyczna jest bardzo różnorodna, a spoiwem są zupełnie nowe rodzaje flow i sposoby narracji.

Sama treść to bezpośrednia reakcja twórcy na cały proces życiowych transformacji, przez które musiał przejść w drodze do przeznaczenia.

– informuje polska filia Def Jam.
miły atz roller def jam recordings poland
okładka albumu ROLLER Atezeta, Def Jam Recordings Poland 2022

Czarny Swing okazał się sukcesem

Debiutancki krążek Miłego w barwach Def Jam Recordings Poland ukazał się w maju 2020. Czarny Swing składa się z piętnastu kompozycji i niemal wszystkie wyprodukował lub współprodukował @atutowy. Obok gospodarza wystąpili m.in. Kuba Knap, Siwers oraz Falcon1.

Zobacz: Nowy singiel z płyty producenckiej Soulpete’a – gościnnie Miły ATZ i Barto Katt

Płyta Czarny Swing nie tłumaczy do końca samego terminu w teorii, tłumaczy go w praktyce. Brzmieniowo jest to fuzja wszelkich zajawek Atezeta (od UK garage przez grime, lo-fi hip hop, drum n bass aż po przeróżne „cykacze”) z zajawkami producentów, z którymi czynnie współtworzył i aranżował numery. Konceptem jest flow w praktyce – z tej płyty nie dowiesz się jak żyć ale na pewno będziesz czuł, że żyjesz. Celem twórców jest między innymi przekonanie tych, którzy lubią słuchać muzyki z telefonu do podjęcia decyzji o kupnie domowego hifi z dobrym subem, bo tam na dole też rozgrywa się gruba akcja.

– wyjaśniali wydawcy.

Miły ATZ – Czarny Swing – odsłuch albumu

Atutowy gościem Rap Backstage

Producent singla Groove, Atutowy, gościł w zeszłym sezonie naszego podcastu Rap Backstage. W rozmowie z Krzysztofem Nowakiem i Marcinem Flintem Atut opowiedział m.in. o kulisach prac nad OIO oraz budowaniu marki osobistej. Producent zdradził również, jakie ma podejście do produkcji muzyki. Całą rozmowę znajdziecie poniżej.

Po niemal dwóch latach Miły ATZ wraca z solowym materiałem. Wraz z premierą singla ruszyła przedsprzedaż krążka, który ponownie ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →