fot. Bartek Wiski

Jak brzmi „Nowy Boombap”? KPSN wraca z albumem w Def Jam Recordings Poland


21 września 2022

Podziel się newsem:

Def Jam Recordings Poland w końcu wyda album KPSN-a. Raper zapowiedział Nowy Boombap, który zadebiutuje tej jesieni.

KPSN rozpoczyna promocję nowej płyty

Dziś w południe ukazał się najnowszy utwór KPSN-a zatytułowany Nowy Boombap. To już trzeci singiel promujący wydawnictwo o tym samym tytule. Oprócz warstwy lirycznej raper odpowiedzialny jest również za produkcję bitu. Mix i master wykonał Jorgen, a scratche i cuty dograł DJ HWR. Piosence towarzyszy teledysk, za który odpowiada Bartłomiej Zawiła.

KPSN – Nowy boombap

Zobacz: Gdzie jest IGI?! Def Jam Recordings Poland rozwiesiło plakaty z prośbą o pomoc

Pierwszy singiel promujący Nowy boombap udostępniono w maju 2020. Drzwi z udziałem Sariusa i HVZX od momentu premiery zebrały sto sześćdziesiąt tysięcy odsłon na YouTube. Drugi z utworów reklamujących zbliżające się wydawnictwo to S.O.S z sierpnia tego roku i zbliża się do przekroczenia progu czterdziestu tysięcy wyświetleń.

Nowy boombap zadebiutuje jesienią

Wraz z premierą tytułowego singla wystartowała przedsprzedaż krążka w dwóch wariantach – standardowym i deluxe. W obszerniejszym pakiecie oferowanym przez rapera i wytwórnię, oprócz płyty i wlepek, otrzymamy czerwoną nerkę, metalową przypinkę, brelok i bletki. Za projekt poligrafii odpowiada INOMHUS. Na albumie pojawią się goście, których label stopniowo będzie odkrywać, a za większość bitów odpowiada gospodarz. Premierę płyty zaplanowano na 28 października.

Nowy Boombap to tchnięcie świeżej bryzy w moją twórczość. Mimo tego, że utwory nagrane na ten album są w typowych dla mnie tempach – to jednak nie bałem się użyć teraźniejszych rozwiązań – zawsze ze smakiem i w zgodzie z samym sobą. Przez okres 2,5 roku nazbierało się wiele numerów, najlepsze zostały zawarte na tym krążku. Bez żadnych zapychaczy, odrzutów

– mówi KPSN o albumie.
kpsn nowy boombap def jam recordings poland
okładka albumu Nowy Boombap KPSN-a, poligrafia: INOMHUS, Def Jam Recordings Poland 2022

Def Jam Recordings Poland w końcu wyda album KPSN-a. Raper zapowiedział Nowy Boombap, który zadebiutuje tej jesieni. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →