kadr z teledysku „Pull Up"

Def Jam Recordings Poland honoruje Sobla specjalnym muralem w sercu Warszawy

Podziel się newsem:

Def Jam Recordings Poland i Sobel świętują pierwszą Diamentową Płytę w historii wytwórni. Celebrując sukces rapera, odsłonięto specjalny mural niedaleko centrum Warszawy.

Polski oddział Def Jam Recordings świętuje pierwszy tak duży sukces sprzedażowy

Wczoraj w mediach społecznościowych Def Jam Recordings Poland pojawiły się materiały z nową akcją promocyjną podjętą przez wytwórnię. Aby uhonorować pierwszą Diamentową Płytę w katalogu labelu, przy Moście Poniatowskiego w Warszawie pojawił się specjalny mural autorstwa Good Looking Studio informujący o wyróżnieniu Sobla. Na ścianie jednego z bloków znalazła się okładka albumu, logotyp wytwórni oraz lista osób pracujących przy płycie. Na instagramowym profilu Def Jamu pojawiło się również nagranie z powstawania muralu, które stworzył Mr. Lemur.

Zobacz: Sobel otrzymał Diamentową Płytę za jedną ze swoich płyt

Związek Producentów Audio Video 27 kwietnia przyznał Soblowi Diamentową Płytę za album Pułapka na motyle. Sprzedaż albumu przekroczyła sto pięćdziesiąt tysięcy egzemplarzy. Jest to drugi rapowy album w tym roku, zaraz po Romantic Psycho Quebonafide, który otrzymał powyższe wyróżnienie.

Sto pięćdziesiąt tysięcy płyt w nieco ponad rok

Wspomniane wydawnictwo zadebiutowało na rynku dokładnie 15 kwietnia 2021 roku. Krążek składający się z trzynastu piosenek zawiera takie hity jak Alien, Kinol oraz Fiołkowe Pole. Za brzmienie płyty odpowiadają m.in. Magiera, Deemz oraz PSR. W listopadzie na rynek weszła również wersja deluxe, do której dodano cztery zupełnie nowe utwory. Powstawały one w trakcie prac nad albumem oraz podczas pierwszej trasy koncertowej Sobla.

Dodatkowe utwory to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem.

– czytamy w opisie albumu

Sobel – Pułapka na motyle (deluxe) – odsłuch albumu

Def Jam Recordings Poland i Sobel świętują pierwszą Diamentową Płytę w historii wytwórni. Celebrując sukces rapera, odsłonięto specjalny mural niedaleko centrum Warszawy. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →