kadr z teledysku „Benz-Dealer”

Quebonafide publikuje zdjęcie z irańsko-holenderską piosenkarką

Podziel się newsem:

Quebonafide opublikował wspólne zdjęcie z artystką o pseudonimie Sevdaliza. Piosenkarka wystąpiła wczoraj w Warszawie i również pochwaliła się zdjęciem z Kubą Grabowskim.

Mental Health Club, czyli Quebonafide i Sevdaliza

Wczoraj na Twitterze Kuby Grabowskiego zostało opublikowane zdjęcie, na którym pozują razem Quebonafide oraz Sevdaliza. Selfie podpisano „Mental health club”, nawiązując bezpośrednio do czapki, którą irańsko-holenderska piosenkarka założyła.

Zobacz: Quebonafide o ostatnim koncercie: „To było najlepsze, co w życiu zagrałem”

Sevdaliza również wrzuciła zdjęcie z Quebą na swoje social media. Wszystkie zostały wykonane przy okazji wczorajszego koncertu wokalistki, który odbył się w warszawskiej Stodole. Artystka promowała swój najnowszy album długogrający Shabrang oraz EP-kę wydaną w tym roku – Raving Dahlia.

Sevdaliza pozostaje jedną z najbardziej respektowanych postaci na rynku muzycznym, która w ciągu ostatniej dekady odniosła światowy sukces ugruntowany milionami odtworzeń, wyprzedanymi koncertami na całym świecie i ogromnym uznaniem ze strony prasy. 

– czytamy w opisie wydarzenia

Wspólne zdjęcie Sevdalizy i Quebonafide raczej nie zwiastuje kooperacji artystów. Przypomnijmy, że kilka lat temu Queba opublikował fotografię z G-Eazym, a KrzyKrzysztof pokazał fanom fragment wymienionych DM-ów na Instagramie między Kubą a Geraldem. Do tej pory jednak nie ukazało się żadne wspólne nagranie.

Queba wkrótce zakończy Psycho Relations

Niemal od miesiąca Kuba Grabowski odwiedza największe polskie miasta w ramach trasy koncertowej Psycho Relations. Cykl imprez ma być jednocześnie ostatnią szansą na zobaczenie Quebonafide w akcji. Przed nami jeszcze tylko dwa zaplanowane miasta oraz jedno wydarzenie-niespodzianka. Już jutro Grabowski odwiedzi Szczecin, a w przyszły piątek zagra w Trójmieście.

Quebonafide przygotował dla fanów huczne i oryginalne pożegnanie, po raz kolejny przekraczając granice klasycznego koncertu. Koncepcję widowiska zrealizował wspólnie z wybitnym twórcą Grzegorzem
Jarzyną, odpowiedzialnym za reżyserię i scenariusz całego show. W rezultacie możemy uczestniczyć w widowisku, które wymyka się łatwej do zdefiniowania formie. Coś, do czego Quebonafide zdążył nas już przyzwyczaić.

– zachęcają organizatorzy

Pozostałe koncerty z trasy Psycho Relations:

quebonafide psycho relations quequality
Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations, fot. materiały prasowe

Quebonafide opublikował wspólne zdjęcie z artystką o pseudonimie Sevdaliza. Piosenkarka wystąpiła wczoraj w Warszawie i również pochwaliła się zdjęciem z Kubą Grabowskim. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →