fot. Paweł Brześciński / materiały prasowe

Która to już runda? Sentino i Quebonafide nie zaprzestają walki. Zniknął wspólny utwór

Podziel się newsem:

Konflikt Quebonafide i Sentino zbiera kolejne żniwa. Kilka dni temu z YouTube’a zniknął wspólny utwór obu raperów zatytułowany ŚWIATTOMÓJPLACZABAW. Sprawdź szczegóły.

Czy to się kiedyś skończy?

Ktoś z was myślał, że kolejne docinki ze strony Quebonafide i Sentino będą zakończeniem ich konfliktu? Nic z tych rzeczy. Kolejny odcinek największej polskiej rapowej telenoweli przed wami. Wspólny utwór obu panów, ŚWIATTOMÓJPLACZABAW, został zdjęty z platformy YouTube. Przyczyną tego działania było zgłoszenie filmu przez… Sentino. Na ten moment utworu wciąż można słuchać w innych serwisach streamingowych, m.in. Spotify, choć niewykluczone, że i tym autor Megalomanii już teraz próbuje się zająć. Co zrobi z tym Quebonafide? Czas pokaże.

Quebonafide – ŚWIATTOMÓJPLACZABAW

Quebonafide i Sentino bawią się w kotka i myszkę, czyli o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi?

Historia długu Quebonafide wobec Sentino ma już w zasadzie dwa lata i rozpoczęła się zaraz po premierze albumu Romantic Psycho. Sentino zarzeka się, że nie otrzymał 5000 zł, które Que miał mu zapłacić za refren do ŚWIATTOMÓJPLACZABAW. Szybko obaj artyści zaczęli puszczać w eter kolejne sprzeczne informacje dotyczące istnienia owego długu. Nawet gdy wszyscy zdążyli już o nim zapomnieć, Sentino lub Quebonafide przypominali o aferze. Ostatnio rozgorzała ona znowu, gdy podczas swoich koncertów Que zaczął śpiewać:

Nie wiszę pieniędzy Sentino. Mam większe problemy niż on. Na przykład nie stroi pianino, także lepiej już jest mi.

Reakcją na to wydarzenie był live Sentino, na którym w niewybrednych słowach ogłosił on, co zrobi Quebonafide, gdy go spotka. Czy jednak cała ta historia nie brzmi dość dziwnie? Pięć tysięcy złotych to dla kogoś takiego jak Que kwota na przysłowiowe waciki. Gdyby sami artyści nie przypominali o aferze, w naturalny sposób wygasłaby. Doliczmy jeszcze do tego wersy z numeru GAZPROM, poprzedzającego na trackliście Romantic Psycho utwór ŚWIATTOMÓJPLACZABAW, gdzie w outrze Que nawija: Nagrałem jakiś cukierkowy numer latynoski i nie stać mnie na refren od Sentino. Czy cała ta akcja może być dobrze przemyślanym ruchem marketingowym? Ocenę pozostawiamy wam.

Konflikt Quebonafide i Sentino zbiera kolejne żniwa. Kilka dni temu z YouTube’a zniknął wspólny utwór obu raperów zatytułowany ŚWIATTOMÓJPLACZABAW. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →