Kadr z teledysku

Sobel opublikował teledysk do kawałka „Pull Up”


03 lutego 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym Sobla pojawił się dziś klip do numeru Pull Up, który był bonus trackiem w wersji deluxe jego ostatniego albumu, Pułapka Na Motyle. Sprawdź.

Podkład do piosenki wyprodukował Czarny HIFI. Mixem zajął się Sobel oraz Deszczu. Mastering to dzieło Otrabarwa Studio. Teledysk wyreżyserował Michał Radziejewski, a producentem był Jan Dybek-Perski.

Sobel – Pull Up

Sobel i Pułapka Na Motyle

Ostatni album Sobla ukazał się nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland. Wersja deluxe dostępna jest w sprzedaży w tym miejscu. Stanowi ona reedycję oryginału, wydaną z okazji uzyskania przez Sobla platynowego wyróżnienia od ZPAV-u.

Po 7 miesiącach od wydania, debiutancka płyta Sobla Pułapka na motyle doczekała się reedycji. Wersja deluxe albumu zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie jej powstawania oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami. Zawartość wersji deluxe to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem. 

– czytamy w opisie produktu
Sobel
Sobel – „Pułapka Na Motyle Deluxe”, okładka albumu

Tracklista krążka prezentuje się następująco:

Pułapka Na Motyle Deluxe – tracklista

 1. Bandyta
 2. Zaczarowany Mózg
 3. Alien
 4. Kapie Deszcz
 5. Puzzle
 6. Fiołkowe Pole
 7. Jeden Mały Problem
 8. To Ja
 9. Gruby Temat
 10. Nie Teraz feat. Young Igi
 11. Kinol
 12. Pobudka feat. Oki
 13. Restart feat. Gedz
 14. Cześć, jak się masz? feat. sanah
 15. Patologiczny Zew
 16. Szczury
 17. (Re) Start
 18. Pull Up

Przeczytaj także: Nowy singiel z płyty producenckiej Soulpete’a – gościnnie Miły ATZ i Barto Katt

Na oficjalnym kanale youtube’owym Sobla pojawił się dziś klip do numeru Pull Up, który był bonus trackiem w wersji deluxe jego ostatniego albumu, Pułapka Na Motyle. Sprawdź. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →