fot. materiały prasowe

Czego słuchają Sobel i sanah? Dowiedz się i porównaj z nimi swój gust


11 listopada 2021

Podziel się newsem:

Użytkowników Spotify czeka niemała gratka. Od teraz dzięki specjalnej stronie będą mogli porównać swój gust muzyczny z upodobaniami sanah i Sobla. To na ile procent jesteście kompatybilni?

Sobel i sanah w nieoczywistym duecie

Raper oraz popowa gwiazda – takie duety znamy zza oceanu. Na naszym rodzimym podwórku też mamy się czym pochwalić! Sobel i sanah zagrali wspólnie, a utwór Cześć, jak się masz? na ten moment wybił prawie 23 miliony wyświetleń. Sukces? Bez wątpienia. I to nie tylko taki na liczniku: dla artystów był to naturalny sposób na rozbudowanie swojego grona odbiorców, a także… zrobienia czegoś nowego.

Sobel & sanah – Cześć, jak się masz?

Piosenka powstała w ramach kampanii Mastercard Music. Jak czytamy w informacji prasowej:

Celem kampanii jest łączenie ludzi przez muzykę bez względu na różnice, które ich dzielą. Nowy projekt muzyczny marki Mastercard to zaproszenie do świata bezcennych muzycznych przeżyć ponad podziałami. Reprezentujący różne gatunki muzyczne Sobel i sanah to pierwszy z duetów Mastercard w ramach platformy Mastercard Music.

Sobel sanah making of teledysku
Kadr z teledysku

Kiedy wjeżdża Spotify…

Platformy streamingowe często raczą swoich użytkowników dodatkowymi funkcjami. Nie tak dawno Spotify wprowadziło tzw. blendy, które porównują gusty znajomych, a także tworzą wspólną playlistę na podstawie słuchanych utworów. Listopad oznacza też rychłe pojawienie się rocznych podsumowań, ale to nie wszystko…

Za pośrednictwem strony czegosluchasz.pl możesz porównać swój gust muzyczny z gustem Sobla i sanah.

Łączy Was gatunek, tempo, klimat, utwory na plejliście, a może to, jak i gdzie słuchacie muzyki? Zaraz się dowiemy. Połącz się ze Spotify, odpowiedz na kilka pytań, a my porównamy Twoją oraz Sobla i sanah plejlistę.

Dowiedz się, z kim jest Ci muzycznie po drodze!

Po uzyskaniu dostępu do danych z Waszego konta na Spotify, na stronie będziecie mogli rozwiązać specjalny quiz. Po udzieleniu odpowiedzi na pytania, zostaną one przeanalizowane z uwzględnieniem stworzonych przez was playlist. Zobaczycie wówczas procentowy wynik, do którego z artystów Wam najbliżej wraz z krótkim opisem. To jak? Większe muzyczne przyciąganie macie z Soblem czy z sanah?

Użytkowników Spotify czeka niemała gratka. Od teraz dzięki specjalnej stronie będą mogli porównać swój gust muzyczny z upodobaniami sanah i Sobla. To na ile procent jesteście kompatybilni? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →