Deemz, Oki i Sobel walczą z „Rutyną” – ostatni singiel z „SAUCE”


08 września 2021

Podziel się newsem:

Deemz opublikował ostatni singiel promujący jego album pt. SAUCE. Płyta pojawi się 24 września nakładem Def Jam Recordings Poland.

Deemz z ostatnim singlem przed premierą

Rutyna to wynik kooperacji między Deemzem, Okim i Soblem. To ostatni singiel, który promuje przekładaną premierę SAUCE – płyty producenckiej, na którą fani Deemza czekali od lat. Za produkcją teledysku stoi Sparta Film z Rafałem Kotkiewiczem na czele. Za mix i mastering Rutyny odpowiada z kolei związany z SB Maffiją DJ Johny.

Deemz, Oki, Sobel – Rutyna

Zobacz: Deemz promuje SAUCE singlem z DGE i Whitem 2115

Deemz przekłada premierę SAUCE

19 sierpnia na facebookowym fanpage’u Deemza pojawiło się oświadczenie dotyczące przesunięcia premiery o treści:

Z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni przełożyć premierę albumu SAUCE – finalna data wydanie długo wyczekiwanego krążka producenckiego to 24.09.2021. Tak duży i wypełniony gościnnymi występami projekt musi zostać dowieziony do słuchacza perfekcyjnie, a my chcemy, żeby każde nasze wydawnictwo spełniało wymagania fanów – zarówno treść, jak i wspaniałe wydanie fizyczne. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo…
Już za chwile zaprezentujemy kolejny klip do tego wydawnictwa. Tym razem obrazek otrzyma numer RUTYNA, na którym gościnnie udzielili się Oki oraz Sobel! Mamy nadzieję, że kolejny singiel wynagrodzi wszystkim preorderowiczom czas oczekiwania. SAUCE rozleje się już za chwilę!

fot. materiały promocyjne

Producent zaprosił ponad 50 wykonawców

Wszelkie komunikaty podtrzymują stanowisko, że SAUCE pojawi się na rynku fonograficznym 24 września. W opisie na stronie Def Jam Recordings Poland widnieje informacja, że nadchodzący album Deemza zawierać będzie ponad 30 utworów i że udzieliło się na nim ponad 50 zaproszonych wykonawców. Oprócz Sobla i Okiego, do tej pory wiemy m.in. o Michale Wiśniewskim, ReTo, Żabsonie czy Sariusie.

Preorder albumu SAUCE można zamawiać na stronie wytwórni Def Jam.

Sobel – Katowice, Wrocław – bilety

Sobel już w przyszłym miesiącu zagra dwa koncerty promujące swoją debiutancką płytę Pułapka na motyle. Bilety na wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

16 października 2021 – Spodek, Katowice – bilety
23 października 2021 – Hala Stulecia, Wrocław – bilety

Deemz opublikował ostatni singiel promujący jego album pt. SAUCE. Płyta pojawi się 24 września nakładem Def Jam Recordings Poland. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Sobel | 16 października, Spodek, Katowice | 23 października, Hala Stulecia, Wrocław

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →