Deemz z nowym numerem – „Kruki”. Gościnnie Sarius i… Beata Kozidrak!

Podziel się newsem:

Deemz zaprosił do swojego najnowszego kawałka pt. Kruki Sariusa i… Beatę Kozidrak! Jak liderka zespołu Bajm odnalazła się w rapowym klimacie?

Beata Kozidrak w sidłach rapu

Beata Kozidrak coraz śmielej wkracza w świat hip-hopu. Zaczęło się od niewinnego udziału w akcji #hot16challenge2, jednak ten klimat najwyraźniej wyjątkowo przypadł do gustu polskiej divie sceny rockowej, która postanowiła zostać w rap grze na nieco dłużej.

Potem był projekt Albo Inaczej, w ramach którego liderka grupy Bajm została zaproszona do zreinterpretowania rapowego klasyka – Bez ciśnień Zipery.

Albo Inaczej: Beata Kozidrak – Bez ciśnień

Beata Kozidrak udowadnia, że muzyka łączy gatunki i pokolenia

Jednak tym razem Beata Kozidrak poszła o krok dalej. Sama pisze zresztą o swojej najnowszej współpracy:

Powiem szczerze, że marzyła mi się taka kolaboracja. Po raz kolejny udowadniam sobie i innym, że muzyka nie tylko łączy pokolenia ale i style muzyczne.

Mowa o najnowszym singlu jednego z najpopularniejszych polskich producentów hip-hopowych – Deemzie, odpowiedzialnego chociażby za ostatnie kawałki SobelaTo ja, czy Hodaka/2KOh No!.

Deemz Sarius Beata Kozidrak Kruki
Deemz, Sarius, Beata Kozidrak – Kruki, okładka singla

Deemz zestawia ze sobą rap Sariusa i wokal Beaty Kozidrak

Tym razem Deemz w jednym numerze połączył dwa, z pozoru skrajne światy – mroczny i szczery rap Sariusa z sensualnym rockowo-popowym wokalem Beaty Kozidrak. Dodatkowo nad tekstem utworu pracowała również Paulina Przybysz. Połączenie to okazało się niezwykle udane, zresztą posłuchajcie sami efektów tej współpracy w kawałku Kruki.

Deemz, Sarius, Beata Kozidrak – Kruki, posłuchaj singla


Deemz zapowiada swój debiutancki album Sauce

Deemz poinformował na swoim Facebooku, że jego najnowszy singiel Kruki jest jednocześnie zapowiedzią jego nadchodzącego, debiutanckiego krążka producenckiego – Sauce, na którym znajdzie się ponad 30 numerów i ponad 50 artystów. Dokładka data premiery albumu nie jest jeszcze znana. Wiemy jedynie, że ujrzy on światło dzienne latem, jednak dla zniecierpliwionych – tajemniczy preorder w formie lunch boxa właśnie wystartował na stronie deafjam.pl. Nie przegapcie!

Deemz album Sauce
Deemz – preorder albumu „Sauce”

Deemz zaprosił do swojego najnowszego kawałka pt. Kruki Sariusa i… Beatę Kozidrak! Jak liderka zespołu Bajm odnalazła się w rapowym klimacie? Beata Kozidrak w sidłach rapu Beata Kozidrak coraz śmielej wkracza w świat hip-hopu. Zaczęło się od niewinnego udziału w akcji #hot16challenge2, jednak ten klimat najwyraźniej wyjątkowo przypadł do gustu polskiej divie sceny rockowej, która […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →