Kadr z klipu

Sobel z kolejnym akustycznym kawałkiem z Łysy Live Sessions


31 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na kanale Piotrka Lewandowskiego pojawiło się kolejne nagranie przedstawiające Sobla wykonującego swój numer w nowej interpretacji. Tym razem na warsztat wziął numer Fiołkowe pole. Sprawdź.

Sobel – Fiołkowe pole (Łysy Live Session)

Reżyserią i scenografią zajął się Paweł Wróbel. Realizacja nagrań to dzieło Mucha ”Źle i Tanio” @zleitanio. Za obrazkiem do piosenki stoi @TornadoFIlmsPL. Zmontowany został przez Janka Korczaka i Michała Mazurka.

Łysy Live Sessions

Piotrek Lewandowski aka Łysy prowadzi niezwykle ciekawy projekt, w ramach którego zaprasza raperów do wykonania swoich utworów w akustycznej reinterpretacji. Jak do tej pory mieliśmy w takim wydaniu szansę usłyszeć Presję Sobla oraz trzy tracki Pezeta.

Pezet – Ukryty w mieście krzyk (Łysy Live Session)

Tytułowy kawałek Sobla pochodzi z albumu Pułapka Na Motyle, z którego pochodzi też m.in. hit Bandyta. Tracklista krążka wygląda następująco:

Sobel – Pułapka Na Motyle – tracklista

 1. Bandyta
 2. Zaczarowany Mózg
 3. Alien
 4. Kapie Deszcz
 5. Puzzle
 6. Fiołkowe Pole
 7. Jeden Mały Problem
 8. To Ja
 9. Gruby Temat
 10. Nie Teraz feat. Young Igi
 11. Kinol
 12. Pobudka feat. Oki
 13. Restart feat. Gedz
Sobel - "Pułapka Na Motyle" - okładka albumu
Sobel – „Pułapka Na Motyle” – okładka albumu

Przeczytaj także: Sobel ostatnim uczestnikiem projektu Perła Instrumentalnie

Na kanale Piotrka Lewandowskiego pojawiło się kolejne nagranie przedstawiające Sobla wykonującego swój numer w nowej interpretacji. Tym razem na warsztat wziął numer Fiołkowe pole. Sprawdź. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →