fot. Katarzyna Mieszawska

Bestsellery Empiku – kto wystąpi podczas tegorocznej gali?


25 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Bestsellery Empiku nadchodzą coraz większymi krokami. Poznaliśmy już artystów, który uświetnią tegoroczną galę swoimi występami. Sprawdźcie, kto to!

Kto otrzyma miano bestsellera 2021 roku?

Za nami Paszporty Polityki, a już za chwilę poznamy laureatów kolejnych nagród kulturalnych za 2021 rok. Tym razem swoje wyróżnienia wręczy firma Empik i nagrodzi twórców, których dzieła były najchętniej kupowane w minionych dwunastu miesiącach. A jak wiadomo – reprezentantów do miana bestsellera w Polsce nie brakuje!

Zobacz również: Bestsellery Empiku 2021 – znamy datę tegorocznej gali

Bestsellery Empiku – nietuzinkowy spektakl muzyczny

Jak przystało na każdą szanującą się galę, również na Bestsellerach nie może zabraknąć występów muzycznych, które umilą ten wieczór. I to nie byle jakich, bo wydarzenie Empiku już od lat praktykuje system mieszania gatunków i łączenia artystów w nietuzinkowe, nierzadko zaskakujące i niespotykane na innych scenach duety.

W poprzednich latach, na scenie Bestsellerów Empiku podziwialiśmy chociażby Natalię Nykiel i Beatę Kozidrak, Tomasza Organka i Margaret, Katarzynę Nosowską i OKI-ego, Anię Dąbrowską i Krzystofa Zalewskiego, czy Kwiat Jabłoni i Vito Bambino. Co roku kto inny przejmuję również pałeczkę dyrektora muzycznego tego spektaklu, którą w ostatnich latach dzierżyli Igo czy Miuosh. Kto zobaczymy na scenie Bestsellerów Empiku tym razem?

Beata Kozidrak, Natalia Nykiel, Miuosh – Co mi Panie dasz (Bestsellery Empiku 2019)

sanah, Daria Zawiałow, Igo i inni na scenie Bestsellerów Empiku 2021

W rolę dyrektora muzycznego tegorocznej gali wcieli się jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów ostatnich lat – Wojtek Urbański. Z kolei line-up artystów, którzy wystąpią podczas Bestsellerów Empiku 2021 zasilają: sanah, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Igo, Szczyl, Vito Bambino, Julia Wieniawa, Artur Rojek, Kacperczyk, Stanisław Soyka oraz Anita Lipnicka.

sanah Bestsellery Empiku 2021 kto wystąpi
sanah na gali Bestsellery Empiku 2021

Bestsellery Empiku 2021 – gdzie oglądać galę?

Nie przegapcie tego kulturalnego widowiska! Bestsellery Empiku za 2021 rok zostaną wręczone już 15 lutego 2022 roku. Transmisję z gali będzie można oglądać na żywo, o godzinie 20:15 w telewizji TVN lub od godziny 19:45 na kanałach w mediach społecznościowych Empiku (Facebook, Instagram, Tik Tok, YouTube) oraz na stronie www.empik.com.

Zobacz również: Bestsellery Empiku 2021 – poznaliśmy nominowanych twórców

Bestsellery Empiku 2021
Bestsellery Empiku 2021

Bestsellery Empiku nadchodzą coraz większymi krokami. Poznaliśmy już artystów, który uświetnią tegoroczną galę swoimi występami. Sprawdźcie, kto to! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kto otrzyma miano bestsellera 2021 roku? Za […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →