Organek i Stanisław Soyka zaśpiewali w bajce Toy Story 4


09 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Do kin właśnie trafiła kolejna część bajki Toy Story. Utwory do filmu zaśpiewali Stanisław Soyka i… Tomasz Organek! Jesteście ciekawi, co z tego wyszło?

Toy Story to światowy hit, opowiadający o perypetiach grupy zabawek. Okazuje się, że gdy nikt nie patrzy, one żyją swoim życiem. Główni bohaterowie, kowboj Chudy i astronauta Buzz Astral, wpadają w liczne tarapaty i ratują świat, dostarczając od ponad 20 lat rozrywki całym rodzinom.

Film doczekał się już trzech części, a teraz do kin trafiła kolejna! Tym razem to ekipy zabawek dołącza nowa rzecz – widelec Sztuciek. Chudy wraz z przyjaciółmi postanawia się nim zaopiekować.

Toy Story 4 – zwiastun

Do filmu powstały dwa polskie utwory, które zaśpiewali wyjątkowi artyści – Stanisław Soyka oraz Tomasz Organek, który niedawno zaprezentował również utwór do filmu Piłsudski. Jego nazwisko wzbudza w tym przypadku wyjątkowe emocje, gdyż znany jest raczej z mocnego, rock and rollowego grania. Jesteście ciekawi jak poradził sobie z utworem do bajki dla dzieci? Posłuchajcie!

Tomasz Organek – Ja ci nie dam tak zmarnować się z filmu Toy Story 4

Okazuje się, że Organek to człowiek orkiestra i gość od zadań specjalnych, bo całkiem dobrze mu to wyszło. Z pewnością nie jeden młody fan Toy Story będzie nucił pod nosem piosenkę Ja ci nie dam tak zmarnować się. Posłuchajcie również utworu Stanisława SoykiDruha we mnie masz i koniecznie wpadnijcie do kina sprawdzić co nowego u Chudego i jego przyjaciół!

Stanisław Soyka – Druha we mnie masz

Do kin właśnie trafiła kolejna część bajki Toy Story. Utwory do filmu zaśpiewali Stanisław Soyka i… Tomasz Organek! Jesteście ciekawi, co z tego wyszło? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →