Organek i O.S.T.R. we wspólnym utworze do filmu Piłsudski

Podziel się newsem:

Organek i O.S.T.R. ponownie połączyli siły na scenie i stworzyli piosenkę do filmu o Józefie Piłsudskim. Koniecznie zobaczcie teledysk!

Film Piłsudski

Piłsudski to polski film, który na ekranach kin pojawi się 13 września. Opowiada historię polskiego działacza społecznego, żołnierza i polityka, który w czasach niepodległości Polski stanął na czele podziemia i zuchwale walczył o wolność.

Organek OSTR film Piłsudski

W rolę głównego bohatera wciela się wielokrotnie nagradzany aktor Borys Szyc. Oprócz niego na ekranie zobaczymy także Magdalenę Boczarską oraz Marię Dębską. Piłsudski ma być kinem awanturniczym, płomiennym romansem i historią Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

Organek i O.S.T.R. – wspólny utwór

Do filmu powstał specjalny utwór promujący. Jego stworzenia podjął się zespół ØRGANEK oraz raper O.S.T.R. Panowie mieli już okazję współpracować przy okazji trasy Męskiego Grania 2016, gdzie wspólnie z Dawidem Podsiadło tworzyli Orkiestrę i nagrali przebój Wataha.

Męskie Granie Orkiestra 2016 – Wataha

Organek i O.S.T.R. – To nie miało prawa się stać!

Tym razem twórcy połączyli swoje siły w piosence To nie miało prawa się stać! Ich wspólny kawałek emanuje mocną, rockową energią, z kolei zwrotka rapera O.S.T.R. to agresywne wersy skierowane do wroga.

Zaskakującym zwrotem akcji jest końcówka utworu, gdzie Tomasz Organek w rzadko spotykany dla siebie sposób, śpiewa wysokim, poruszającym głosem. Ciekawa odmiana od tego, z czego znamy go na co dzień!

W teledysku występują twórcy utworu, w tym członkowie zespołu ØRGANEK. Pokazane są również często brutalne kadry z filmu Piłsudski. Zobaczcie ten klip!

Organek i O.S.T.R. ponownie połączyli siły na scenie i stworzyli piosenkę do filmu o Józefie Piłsudskim. Koniecznie zobaczcie teledysk! Film Piłsudski Piłsudski to polski film, który na ekranach kin pojawi się 13 września. Opowiada historię polskiego działacza społecznego, żołnierza i polityka, który w czasach niepodległości Polski stanął na czele podziemia i zuchwale walczył o wolność. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także