Filip Krupa, Wojtek Koziara

Bibic z nowym singlem. Gościnnie Oki


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Bibic, reprezentant GM2L, kontynuuje serię swoich luźnych singli. Sprawdź Fresh AMK z gościnnym udziałem Okiego.

Bibic w niecodziennym połączeniu

Bibic od czasu swojego debiutu półtora roku temu na kanale GM2L z gościnną zwrotką w utworze Rundki, konsekwentnie wypuszcza kolejne single. Po Bana Bak, Stul Pysk, Love Story oraz licznych gościnkach w utworach innych członków labelu, wypuszcza Fresh AMK. W utworze możemy usłyszeć także Okiego, co jest, trzeba przyznać, dość niespodziewanym połączeniem, gdyż członek OIO zdawał się być artystą z kompletnie innych rapowych rewirów niż Bibic. Sprawdźcie to niecodzienne połączenie okraszone lyric video.

Bibic feat. Oki – Fresh AMK (prod. 2K)

GM2L – żółwi wyścig po wydanie płyty

GM2L singlem Bibica kontynuuje swoją singlową taktykę. Właściwie każdy raper z tego labelu, zaczynając od jego szefa, Malika Montany, od kilku miesięcy regularnie raczy słuchaczy kolejnymi singlami, jednak na próżno szukać zapowiedzi jakiejkolwiek płyty. Zdaje się, że najbliżej tego jest Alberto, jednak informacje dotyczące jego EP-ki wciąż pozostają w sferze plotek. Nie jest podana żadna oficjalna informacja dotycząca debiutanckiego materiału reprezentanta GM2L. Ta sama sytuacja tyczy się Malika, który zaskakuje kolejnymi zagranicznymi gościnkami oraz zdjęciami ze studia z dużymi postaciami europejskich scen rapowych (chociażby Headie One). Brak jednak jakichkolwiek konkretów dotyczących, mamy nadzieję, nadchodzącego albumu. Kto jako pierwszy z GM2L wypuści swój projekt? Może zaskoczy nas właśnie Bibic?

Bibic, reprezentant GM2L, kontynuuje serię swoich luźnych singli. Sprawdź Fresh AMK z gościnnym udziałem Okiego. Bibic w niecodziennym połączeniu Bibic od czasu swojego debiutu półtora roku temu na kanale GM2L z gościnną zwrotką w utworze Rundki, konsekwentnie wypuszcza kolejne single. Po Bana Bak, Stul Pysk, Love Story oraz licznych gościnkach w utworach innych członków labelu, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →