kadr z teledysku

Margaret i KaCeZet zakładają wytwórnię Gaja Hornby Records


12 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Gaja Hornby Records to nowa wytwórnia muzyczna, którą otworzyli Margaret i KaCeZet. Label powstał w kooperacji z Sony Music Polska. Wraz z informacją o założeniu wytwórni wystartował konkurs dla początkujących artystów.

Margaret i KaCeZet otwierają wytwórnię

Sony Music Polska podało informację o powstaniu nowej wytwórni muzycznej, którą jest Gaja Hornby Records. Label powstał z inicjatywy Margaret oraz KaCeZeta. Pierwsze przesłanki o powyższym projekcie pojawiły się po premierze Gelato Margaret. Wokalistka wyznała, że chce skupić się na wydawniczej stronie przemysłu muzycznego.

Zobacz: Margaret wydała nową, wakacyjną epkę

Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop).

Motto, które nam przyświeca to „artyści dla artystów”. Osobiście angażujemy się w proces twórczy – zarówno muzyczny, jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego.

– głosi informacja prasowa.

Gaja Hornby Records szuka artystów

W ramach inauguracji działalności wytwórni, na świeżo otwartym kanale YouTube pojawił się film, w którym Margaret i KaCeZet wyjaśniają ideę projektu. Założyciele poinformowali również, że pod banderą Gaja Hornby Records zakontraktowano dwójkę artystów. W celu powiększenia wytwórni wystartował konkurs dla wykonawców, którzy chcieliby dołączyć do dopiero co założonego labelu. Powstała także specjalna aplikacja służąca do rekrutacji. Kandydaci muszą wybrać podkład, stworzyć na nim utwór i przesłać zgłoszenie.

Gaja Hornby Records – Start! Margaret x KaCeZet

Gaja Hornby Records to nowa wytwórnia muzyczna, którą otworzyli Margaret i KaCeZet. Label powstał w kooperacji z Sony Music Polska. Wraz z informacją o założeniu wytwórni wystartował konkurs dla początkujących artystów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →