Margaret – „Tak Na Oko”

Margaret wydała nową, wakacyjną epkę


02 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Margaret podzieliła się swoją nową, letnią epką. Gelato EP jest już dostępna w serwisach streamingowych.

Z gwiazdy pop w gwiazdę hip-hop

Margaret kontynuuje swoją rapową podróż. Artystka od długiego czasu balansowała na granicy popu i rapu. W lutym bieżącego roku wydała rapowy krążek Maggie Vision. Na płycie pojawili się między innymi Kizo, Young Igi czy Kukon. Chociaż w takich klimatach mogliśmy słyszeć Margaret już od całkiem długiego czasu, tak rapowa przemiana artystki mimo wszystko była według mnie zbyt gwałtowna.

Wakacje są dla raperów i raperek dobrą okazją, aby dać swoim fanom coś, przy czym będą bawić się na letnich imprezach. Letniaczkami co chwilę atakuje nas Tymek, który już za moment wyda album, wspomniany już Kizo, który w takich klimatach jest specjalistą, także nie próżnuje, mamy przecież płytę grupy OIO, a teraz do tego grona dołączyła także Margaret.

Margaret wydała nową, wakacyjną epkę
Margaret – Gelato EP, okładka

Gelato EP to cztery, wakacyjne kawałki. Pomimo krótkiej formy, na wydawnictwie znalazło się miejsce dla jednego gościa, którym jest Tymek. Raper udzielił się gościnnie w tytułowym kawałku Gelato, otwierającym epkę. Produkcją utworów zajął się w głównej mierze Kacezet, z którym Maggie założyła w 2020 roku wytwórnię płytową Gaja Hornby Records. Epkę promują piosenki Tak Na Oko oraz Gelato, którym towarzyszą teledyski w reżyserii Krzysztofa Wróbla. Sprawdzajcie!

Margaret ft. Tymek – Gelato, zobacz teledysk

Margaret w Warszawie

24 lipca Margaret zagra koncert na Letniej Scenie Progresji w ramach cyklu Lato w Plenerze. Wejściówki na to wydarzenie są dostępne na Biletomat.pl, jednak radzę się pośpieszyć, ponieważ pierwsza pula jest już wyprzedana!

Margaret podzieliła się swoją nową, letnią epką. Gelato EP jest już dostępna w serwisach streamingowych. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Z gwiazdy pop w gwiazdę hip-hop […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →