Tymek prezentuje nowy singiel „Marilyn Monroe”

Podziel się newsem:

Poznaliśmy kolejny kawałek z nadchodzącego albumu Tymka – Popularne. Posłuchajcie, co artysta nawinął na klubowym bicie singla Marilyn Monroe.

Nowy album od Tymka nadchodzi. Popularne zabiorą Was na klubowe parkiety

Kolejna nowość od Tymka! Raper nie zwalnia tempa promocji swojego nowego, nadchodzącego krążka Popularne. Album ma być follow upem do płyty Klubowe z 2019 roku, która była ogromnym sukcesem artysty i przyniosła mu największą rozpoznawalność.

Z założenia krążek Popularne ma być interpretacją klubowych brzmień przez szesnastu różnych producentów – każdy z nich będzie odpowiadał za inny kawałek z tracklisty. Całość ujrzy światło dzienne już 13 sierpnia, a preorder albumu jest dostępny na stronie tymekpopularne.pl.

Tymek Cielo Blu i Sophia Loren
Tymek – „Popularne”, okładka albumu

Tymek leci na okrągło w swoim nowym kawałku Marilyn Monroe

Po świetnie przyjętych dotychczasowych singlach w postaci numerów Pleasure, Cielo Blu, Sophia Loren oraz Frisbee, przyszedł czas na Marilyn Monroe. To nie mniej imprezowy track od poprzedników, za którego warstwę muzyczną odpowiada tym razem producent Foux.

Do utworu Tymek dorzucił również imprezowy kawałek, który powstał we współpracy z marką alkoholi Bacardi. Zobaczcie!

Tymek w trasie koncertowej. Sprawdź, gdzie zagra latem

Już niedługo Tymek zabierze swój nowy materiał na koncerty. Tego lata będziecie mogli usłyszeć rapera na zaledwie kilku, ale za to wyjątkowych imprezach. W jego rozpisce nie zabrakło bowiem FEST Festivalu, Open’er Parku czy 3-majówki. Sprawdźcie, gdzie jeszcze będziecie mieli okazję usłyszeć Popularne na żywo!

Tymek koncerty
Tymek – koncerty

Poznaliśmy kolejny kawałek z nadchodzącego albumu Tymka – Popularne. Posłuchajcie, co artysta nawinął na klubowym bicie singla Marilyn Monroe. Nowy album od Tymka nadchodzi. Popularne zabiorą Was na klubowe parkiety Kolejna nowość od Tymka! Raper nie zwalnia tempa promocji swojego nowego, nadchodzącego krążka Popularne. Album ma być follow upem do płyty Klubowe z 2019 roku, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →