Tymek nas rozpieszcza. Kawałki „Cielo Blu” i „Sophia Loren” już dostępne


18 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Tymek nie zwalnia tempa. Wręcz je przyśpiesza! Wczoraj ukazał się nowy singiel rapera – Cielo Blu, a już dziś otrzymaliśmy kolejny! Posłuchajcie kawałka Sophia Loren!

Tymek w muzycznej koszulce lidera. To będzie jego rok!

Tymek w tym roku chyba nie zamierza oddawać koszulki mainstreamowego lidera polskiej rap gry. Choć mamy dopiero czerwiec, to nie sposób zliczyć tegorocznych premier opolskiego rapera. Zaczęło się od przebojowej Polskiej Ballady, której towarzyszyła genialna, międzynarodowa akcja promocyjna. Potem zaczęła się era Popularnych, zapoczątkowana – nomen omen – klubowym singlem Klubowe 2.

Tymek – Klubowe 2

Nie zabrakło również gościnek! Tymek dograł się w tym roku chociażby do Szczyla w kawałku Anastazja, a efektem współpracy z Barto Kattem i Gverillą jest numer Ojojoj. W międzyczasie Tymek regularnie dzielił się również singlami wychodzącymi spod jego alternatywnego aliasu Seven Phoenix.

Zobacz również: Seven Phoenix – nowy zawodnik w polskiej rap grze, ale jakiś taki znajomy

Seven Phoenix, Pham – LATE NIGHT ft. Vito Bambino

Tymek wydaje Popularne aka Klubowe 2.0. Premiera albumu w te wakacje

Zdaje się jednak, że najważniejszą, tegoroczną premierą Tymka, albo przynajmniej tą, którą fani rapera obserwują z największymi emocjami, jest album Popularne. Krążek będzie bowiem wyczekiwaną kontynuacją wydanego w 2019 roku albumu Klubowe, który przyniósł artyście największy rozgłos i sukces.

Tymek Cielo Blu i Sophia Loren
Tymek – „Popularne”, okładka albumu

Popularne Tymka ujrzą światło dzienne już 13 sierpnia 2021 roku. Ta data oczywiście nie jest w żaden sposób przypadkowa. Popularne to bowiem zbiór najbardziej bujających i porywających bitów, zresztą nie bez powodu ten album nosi taki, a nie inny tytuł. Tymek ma zamiar zaserwować nam istny soundtrack na gorące, letnie, sierpniowe noce. Na to wskazują zresztą są dotychczasowe single Klubowe 2 i Pleasure oraz najnowsze – Cielo Blu i Sophia Loren.

Tymek łączy siły z Favstem. Zobacz klip do singla Cielo Blu!

Cielo Blu to pulsujący, taneczny bit Favsta połączony z leniwą, wakacyjną nawijką Tymka. Zresztą wakacyjne tripy rapera zostały również zarejestrowane w teledysku, zrealizowanym przez reżysera, Adriana Obręczarka. Zobaczcie!

Tymek ponownie na bicie Urbanskiego

Zaledwie kilka godzin po premierze Cielo Blu, Tymek, charakterystycznie dla siebie, bez żadnej zapowiedzi wypuścił kolejny, popularny kawałek – Sophia Loren. Tym razem raper ponownie połączył siły z producentem Urbanskim, z którym współpracował już przy kawałku Oczko w głowie. Sophia Loren to jednak zdecydowanie bardziej energetyczny kawałek. Klubowy!

Tymek nie zwalnia tempa. Wręcz je przyśpiesza! Wczoraj ukazał się nowy singiel rapera – Cielo Blu, a już dziś otrzymaliśmy kolejny! Posłuchajcie kawałka Sophia Loren! Tymek w muzycznej koszulce lidera. To będzie jego rok! Tymek w tym roku chyba nie zamierza oddawać koszulki mainstreamowego lidera polskiej rap gry. Choć mamy dopiero czerwiec, to nie sposób […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →