Tymek w retro kawałku z Kubą Karasiem i Wojtkiem Urbańskim


02 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Niecodziennych współpracy w 2020 roku ciąg dalszy! Tym razem swoje siły połączyli Tymek, Kuba Karaś i Wojtek Urbański. Co z tego wyszło? Posłuchajcie singla Oczko w głowie!

Tymek jakiego nie znacie

Czy to wciąż hip-hop? To pytanie nasuwa się słuchając nowego singla Tymka. Raper, który wygryzł swoich kolegów z branży hip-hopowej takimi kawałkami jak Język Ciała, czy Anioły i Demony, i zostawił ich daleko w tyle wszelkich list przebojów, sprzedaży i podsumowań słuchalności, diametralnie zmienia vibe swoich kawałków.

Tymek Oczko w Głowie
Tymek – Oczko w Głowie, okładka singla

Tymek – Oczko w głowie. Zaskakujące, nowe brzmienie rapera

Tymek swoim nowym singlem udowadnia, że hip-hop wcale nie musi być tak oczywisty i również może wykraczać poza utarte, stereotypowe schematy. Nowa odsłona rapera znanego raczej z imprezowych brzmień to zaskakujący retro-romantyczny kawałek, odbijający zdecydowanie bardziej w stronę akustycznego popu, niż klubowych bangerów.

Co więcej, Tymek w swoim nowym singlu bardziej niż rapuje – śpiewa! Z kolei w klipie widzimy go nie w towarzystwie DJa, a na tle ejtisowo wystylizowanego bandu. Zaintrygowani? Sprawdźcie efekty!

Niecodzienna, międzygatunkowa współpraca: Tymek, Kuba Karaś i Wojtek Urbański

Za tego „nowego Tymka” odpowiadają Kuba Karaś i Wojtek Urbański, którzy zajęli się produkcją utworu Oczko w głowie. Muzycy postawili na oszczędne brzmienie i styl nawiązujący do późnych lat osiemdziesiątych, opierając produkcję na dźwiękach analogowych syntezatorów.

Sam Tymek wypowiedział się na temat tej współpracy dość tajemniczo:

Ten utwór pozornie o kobiecie, wcale o niej nie jest.

Jak myślicie, do kogo tak uczuciowo zwraca się Tymek? Dajcie znać, czy przypadła Wam do gustu taka odsłona popularnego rapera.

Niecodziennych współpracy w 2020 roku ciąg dalszy! Tym razem swoje siły połączyli Tymek, Kuba Karaś i Wojtek Urbański. Co z tego wyszło? Posłuchajcie singla Oczko w głowie! Tymek jakiego nie znacie Czy to wciąż hip-hop? To pytanie nasuwa się słuchając nowego singla Tymka. Raper, który wygryzł swoich kolegów z branży hip-hopowej takimi kawałkami jak Język […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →