Film Produkcja

Szczyl w nowym singlu przedstawił siebie jako “Hiphopkryta”


09 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jeśli chodzi o debiutujących obecnie dwudziestolatków w polskim rapie, Szczyl jaki się jako jeden z bardziej obiecujących newcomerów. Wypuszczony właśnie singiel Hiphopkryta tą tezę jak najbardziej potwierdza.

Kolejna kooperacja z Magierą

Szczyl uwagę na siebie zwraca systematycznie już od kilku miesięcy. Naszą przykuł już w lutym. Młody raper pojawił się wówczas, wraz z Sariusem, w singlu promującym nadchodzący album Magiery. I właśnie wrocławski producent, za ten występ, odwdzięczył się Szczylowi beatem na jego pierwszą solową płytę. Powstał w ten sposób utwór Hiphopkryta i w formie singla zaprezentowany został w dniu dzisiejszym. Hiphopkrycie towarzyszy również teledysk, za którego realizacją stoi Krzysiek Grajper. W otoczeniu swoich sobowtórów Szczyl zabiera nas na Polską Florydę, a z kamerą towarzyszy im jeden najbardziej docenianych reżyserów w branży!

Szczyl – Hiphopkryta

Polska Floryda to coś więcej

Szczyl rozpoznawalność zaczął zdobywać po wypuszczeniu przed rokiem singla Druga Dekada. Pochodzącemu z Trójmiasta, zwanego również właśnie Polską Florydą, debiutantowi numer ten umożliwił zakwalifikowanie się do akcji SBM Starter. Wypuszczone w jej ramach single Banda i Toast Toast świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, a ich wyświetlenia liczone są już w milionach. Nie dziwi zatem, że debiutancki album Szczyla wydać postanowiło Sony Music Entertainment Poland! Potwierdza to jednocześnie śmiałą tezę we wstępie postawioną. A jeśli chodzi o debiut Szczyla w tak dużej wytwórni, to wraz z singlem Hiphopkryta poznaliśmy tytuł pierwszego oficjalnego albumu pochodzącego z Gdyni rapera. I tutaj ponownie pojawia się określnie Polska Floryda. Tak właśnie swoją debiutancką płytę zatytułował Szczyl.

Na pierwszy ogień poszła Anastazja z Tymkiem

Wypuszczony właśnie Hiphopkryta to drugie już zaproszenie na Polską Florydę, które do słuchaczy wystosował Szczyl. Pierwszym bowiem singlem debiutanta z Gdyni był równie udany utwór Anastazja. W jego nagraniu udział wziął również Tymek, a efekt tej kooperacji także przedstawiono w teledyskowej formie. Za warstwę muzyczną singla Anastazja odpowiada z kolei nolyrics. Daty premiery albumu Polska Floryda, na ten moment, jeszcze nie ujawniono. Te dwa wypuszczone dotąd single pozwalają jednak już teraz postawić drugą śmiałą tezę. Debiut Szczyla będzie jednym z ciekawszych, tegorocznych, rapowych wydawnictw. Wierzcie nam!

Wraz z nowym singlem Szczyl ujawnił również tytuł swojego debiutanckiego albumu, za którego wydanie odpowiada Sony Music Entertainment Poland.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →