fot. z mat. pras. Sony Music

Fisz, Pezet i Otsochodzi na prośbę Magiery nagrali numer „Na już”


27 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Co za połączenie! Na zestawienie obok siebie trzech tak stylowych raperów czekał cały polski hip-hop. A doczekaliśmy się dzisiaj! Nie stałoby się to jednak, gdyby nie… Magiera!

A producenckie płyty są właśnie od tego!

Wrocławki producent specjalistą od nieoczekiwanych połączeń jest bowiem, co najmniej nietuzinkowym. Przypomnijmy sobie tworzoną wraz z Laską pod szyldem White House serię Kodex. To właśnie na płytach, które ukazywały się w latach od 2002 do 2014 znalazły się numery, które wspólnie nagrali, na przykład, donGURALesko z Fokusem, GTW z K.A.S.T.A. Squadem, Ten Typ Mes i Numer Raz, czy Bonson z Quebonafide. Prawdziwe rewelacje jednak, przyniesie producencki materiał, za którym stoi już wyłącznie Magiera! Pierwszą zapowiedzią tego materiału była puszczona już roku temu Balladka, którą nagrał Tymkiem. Do tego czasu ukazały się kolejne single zwiastujące solowy wydawnictwo Tomasza Janiszewskiego. Dzisiaj natomiast premierę zaliczył prawdziwy hit. I zarazem utwór nie podobny do żadnego innego, który mieliśmy już okazję posłuchać. Fisz, Pezet i Otsochodzi wcześniej bowiem nie mieli okazji nagrać wspólnego numeru.

Na szczęście przyszedł Magiera i szybko to niedopatrzenie naprawił! Bo tak wybitnych MC nie usłyszeć razem byłoby stratą zbyt dużą! Dołóżmy do tego cuty autorstwa mistrza Eproma i mamy gotowy przepis na jeden z bardziej udanych singli 2k21. Oczywiście pod warunkiem, że tak, jak Magiera, równie mocno cenimy klasyczne, hip-hopowe brzmienie. Bo taki właśnie ten singiel Na już jest! Dodatkowo zobrazowany równie stylowym i klimatycznym teledyskiem w reżyserii Mac Adamczaka.

Cieszę się, że udało mi się zaprosić do wspólnego kawałka Fisza, Pezeta i Otsochodzi – artystów, którzy w stylistyce oldschoolowej poruszają się pewnie i wiarygodnie. Co ciekawe, na jednym tracku nie wybrzmieli razem nigdy wcześniej, ale…od czego są płyty producenckie?


„Na już” będzie więc w oldschoolowym, melancholijnym klimacie, który nastraja i oddaje vibe lat ’90-tych.Dla mnie ten kawałek to synonim spokojnego powrotu do domu, po bardzo dłuuuugiej trasie.
Odpalamy rapowy wehikuł czasu

– tymi słowami swój najnowszy singiel zapowiada Magiera.

Magiera feat. Otsochodzi, Fisz, Pezet – Na już 

Na ten FEAT. musimy jednak jeszcze trochę poczekać

Magiera promocję producenckiego albumu rozpoczął już przed rokiem wspomnianą Balladką autorstwa Tymka. Kolejny singiel zwiastujący płytę zatytułowaną FEAT. otrzymaliśmy natomiast już w roku bieżącym. Był to zaprezentowany jeszcze zimą, a stworzony przez Sariusa i Szczyla utwór Naszyjnik. Z kolei wiosną już Magiera udostępnił singiel Polityka, do którego zaproszeni zostali Kukon i Malik Montana. Dziś do grona tego dołączyli Fisz, Pezet oraz Otsochodzi. Gości na omawiany w tym miejscu FEAT. przybywa więc coraz więcej. I pewny jestem, że jest to dopiero początek niespodzianek, jakie przygotował dla słuchaczy Magiera. Na całość będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać. Premierę albumu FEAT. zaplanowano bowiem dopiero na 17 września. Do tego czasu Magiera z pewnością jeszcze nie raz słuchaczy zaskoczy. Ci natomiast mogą już zacząć wypatrywać w tym miejscu, preorderu albumu FEAT. Na tej stronie z kolei wystartował limitowany drop ubrań dedykowanych płycie FEAT. powstałym w kooperacji z polską streetwear’ową marką Phenotype.

Magiera ft. Tymek, Falcon1 – Balladka 

Waglewski Fisz Emade – 28 sierpnia – Poznań – bilety

Zespół wystąpi w Poznaniu już 28 sierpnia w nowej miejscówce na grunwaldzie – Plener Promienista. Wejściówki na koncert są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Oldschoolowo brzmiący, zobrazowany klipem numer “Na już” zwiastuje “FEAT.”, czyli pierwszy solowy, producencki album Magiery.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →