Fisz Emade Tworzywo z kolejnym singlem zwiastującym płytę “Ballady i Protesty”

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś swoją premierę miał piąty singiel z zapowiadanej na jesień płyty Ballady i Protesty od Fisz Emade Tworzywo. Posłuchajcie 1,5 metra, czyli pandemicznego pamiętnika.

Fisz Emade Tworzywo prezentują nowy singiel 1,5 metra

Do sieci trafił dziś nowy utwór od Fisz Emade Tworzywo 1,5 metra, który opisuje wciąż towarzyszącą nam pandemiczną rzeczywistość. Singiel trafi na nadchodzący album duetu, a tak o nim mówi głos Tworzywa – Fisz:

Ostatni rozgadany singiel z eklektycznej płyty. Pamiętnik czasów pandemicznych, niestety ciągle nieustępujących

Fisz Emade Tworzywo – 1,5 metra

Ballady i Protesty – nowa płyta Fisz Emade Tworzywo coraz bliżej

Premiera albumu Ballady i Protesty zaplanowana jest na tegoroczną jesień. Oprócz singla, który ukazał się dzisiaj, poznaliśmy jeszcze 4 utwory, które znajdą się na wydawnictwie: Kurz, Mój kraj znika, Nie za miłe wiadomości i 2020.

Fisz Emade Tworzywo – Nie za miłe wiadomości

Ballady i Protesty to dwie odrębne muzyczne opowieści. Pierwsza – Ballady, będzie zawierać głównie akustyczne utwory, napisane na fortepian i sekcję smyczkową. W warstwie tekstowej natomiast będą to osobiste, często intymne opowieści o miłości i tęsknocie do natury. To utwory o niepokoju związanym ze stanem naszej planety.

Druga opowieść to płyta Protesty. Mocna tekstowo i muzycznie, pełna elementów garażowego rocka, rapu i elektroniki. W tekstach Fisz komentuje szeroko rozumianą politykę, panoszącą się hipokryzję i kłamstwo, zadaje pytania o kondycję dzisiejszej debaty publicznej.

Dziś swoją premierę miał piąty singiel z zapowiadanej na jesień płyty Ballady i Protesty od Fisz Emade Tworzywo. Posłuchajcie 1,5 metra, czyli pandemicznego pamiętnika. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →