Fisz i Emade mówią stanowcze „nie”

Podziel się newsem:

W sieci nie milkną echa wydarzeń związanych z ostatnim notowaniem Listy przebojów radiowej Trójki. Bracia Waglewscy komentują sytuacje mocnym protest songiem.

Fisz i Emade w słusznej sprawie

Ostanie notowanie listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia to jedno z najsmutniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia. Wszystko z powodu unieważnienia głosowania, które wygrał Kazik i jego piosenka Twój ból jest lepszy niż mój. Dyrektor rozgłośni ogłosił, że wyniki zostały sfałszowane, a piosenka, w pierwszym oświadczeniu, nie powinna znajdować się na liście do głosowania. Komunikat opublikowany kilka godzin później mówił już, że powinna ona uplasować się na czwartym, a nie pierwszym miejscu zestawienia…

KAZIK – Twój ból jest lepszy niż mój

W wyniku ewidentnie zamordystycznych praktyk stację postanowili opuścić najbardziej znaczący dziennikarze. Na biurku dyrektora wylądowały wypowiedzenia od Hirka Wrony, Marka Niedźwieckiego i Marcina Kydryńskiego. Przypomnijmy, wcześniej z podobnych powodów staję opuścił min. Wojciech Mann i Anna Gacek.

Sytuacja jest niezwykle niepokojąca i wymaga natychmiastowej reakcji. W każdej postaci. Bracia Waglewscy postanowili zrobić to na swój sposób. Wczoraj do sieci trafił niezwykle mocna piosenka ich autorstwa komentująca ostatnie zajścia.

Fisz Emade Tworzywo – Mój kraj znika – silny i jasny przekaz

Mój kraj znika to niezwykle celna riposta artystyczna na to, co wydarzyło się wokół listy przebojów. Aby nie pozostawiać wątpliwości o co chodzi Fisz w ostatnich scenach teledysku ściąga z siebie kolejne warstwy ubrania, na których znajdują się kolejno napisy „Nie ma Kazika pyk pyk znika”, „Trójki nie ma pyk, pyk” oraz „idziemy po was!!!”.

Fisz Emade Tworzywo – Mój kraj znika

W sieci nie milkną echa wydarzeń związanych z ostatnim notowaniem Listy przebojów radiowej Trójki. Bracia Waglewscy komentują sytuacje mocnym protest songiem. Fisz i Emade w słusznej sprawie Ostanie notowanie listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia to jedno z najsmutniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia. Wszystko z powodu unieważnienia głosowania, które wygrał Kazik i jego piosenka Twój ból […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →