Fisz wskazuje najlepszych raperów i tłumaczy, dlaczego nie wróci do rapu

Podziel się newsem:

Fisz na swoim profilu na Facebooku umieścił obszerny post, w którym skomentował występy w ramach akcji #Hot16Challenge2. Tłumaczy w nim również, dlaczego nie wróci do rapu.

Kilka dni temu, w odpowiedzi na nominację od Taco Hemingwaya, Fisz nagrał swoją zwrotkę w ramach #Hot16Challenge2. Była to niezwykła gratka dla tych, którzy tęsknili za czasami, w których Bartosz Waglewski zajmował się rapem. Wszystko jednak wskazuje na to, że już się to nie powtórzy.

Fisz #Hot16Challenge

Fisz komentuje współczesny rap

Wczoraj wieczorem, w obszernym poście Fisz skomentował występy w ramach akcji #Hot16Challenge2. Odniósł się w nim do kierunku, w jakim poszedł rap.

Może się i zestarzałem i już nic nie rozumiem, bo głupi jestem, a pod czaszką mam trociny, ale po przejrzeniu naszego tzw. „hot 16 challenge“ , który podobno podbija sieć, przypomniałem sobie, dlaczego nie chcę wracać do rapu. To już nie jest mój rap.

Zalały mnie hektolitry efekciarstwa, wulgaryzmy bez konkretnej treści, auto tune na prymitywnych melodyjkach rodem ze stadionowych żylet, no i wszechobecna miłość, a właściwie czyste pożądanie seksualne kasiory w każdej postaci. Byle bzykać hajsik w najróżniejszych pozycjach, taka kamasutra dla młodych biznesmenów. Sporo o pornografii, „trzepaniu kapucyna“ i to bez żadnej finezji czy czarnego poczucia humoru, ot takie hobby po seansiku gier komputerowych i rodzinnym obiedzie.

Fisz: „Przypomniałem sobie, dlaczego nie chcę wracać do rapu. To już nie jest mój rap”

Post ilustrują zdjęcia raperów, którzy są według niego mistrzami w tej dziedzinie. Znaleźli się wśród nich: Mr. Lif, Q-Tip, Mos Def, Beastie Boys i KRS-One.

Wystawiam tu zdjęcia moich mistrzów – raperów bystrych, zdystansowanych, ostrych, ale nie wulgarnych. Tych, co śmigali po beat‘ach niczym improwizujący perkusiści. I którzy mieli wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia w temacie polityki, swoich korzeni, kultury, a także doskonałe poczucie humoru i niepowtarzalne głosy, którymi potrafili bawić się w różnych rejestrach.

Całość możecie przeczytać poniżej:

Fisz na swoim profilu na Facebooku umieścił obszerny post, w którym skomentował występy w ramach akcji #Hot16Challenge2. Tłumaczy w nim również, dlaczego nie wróci do rapu. Kilka dni temu, w odpowiedzi na nominację od Taco Hemingwaya, Fisz nagrał swoją zwrotkę w ramach #Hot16Challenge2. Była to niezwykła gratka dla tych, którzy tęsknili za czasami, w których […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →