Hot16Challenge2 – oś czasu

Hot16Challenge2 – oś czasu


Mijają dni, a druga odsłona #Hot16Challenge staje się coraz większa i powoli można się pogubić w nowych zwrotkach i kolejnych nominacjach. Postanowiliśmy więc stworzyć oś czasu, dzięki której dzień po dniu prześledzicie na spokojnie wszystkie zwrotki nagrane w ramach #Hot16Challenge2.

Wszystko zaczęło się identycznie, jak za pierwszym razem, czyli od Solara. Tym razem jednak raper połączył siły z fundacją Siepomaga.pl, czego efektem jest akcja Beef z koronawirusem, której celem jest zebranie miliona złotych na walkę z pandemią.

8 marca, po niecałych dwóch tygodniach udało się zebrać całą wymaganą kwotę. Jednak cała akcja, jak i zbiórka trwają dalej. Z dnia na dzień pojawiają się kolejne szesnastki.

Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl

26 maja

Michał Klawiter

Nominowani:
Elżbieta Kopocińska Michał Sobieralski Mateusz Weber Michał Kocurek Ks. Andrzej Luter Tomasz Żimoch
26 maja

Rano

Nominowani:
Ania Mierzejewska Zespół Kagyuma Paulina Pikiel Monika Sadkowska Tomasz Stołowski
26 maja

tospe

Nominowani:
Wujcio Sure Piotr Wagon Kievo Czarny
26 maja

Lil Szpetny

Nominowani:
26 maja

Robson

Nominowani:
26 maja

Frugo & Maciek LPC

Nominowani:
Denat MLF Bartłomiej King Kręty Grucha
26 maja

Mc Sugarwarta

Nominowani:
Leszek Wójtowicz Paweł Wójcik
26 maja

Basia Kaszuba

Nominowani:
Fit Lovers Fit Lovers Patryk Skoczyński Charlie Klaudusiek
23 maja

Matys

Nominowani:
DJ Kris Neevald Gromysz Tomasz Paluszak Shakira Jarosław Kaczyński
23 maja

My3

Nominowani:
Kamila Ryciak Hana Emiflesh Felivers Ania Kłys
22 maja

Zbigniew Boniek

Nominowani:
21 maja

Luki

Nominowani:
Louders MaTris Dj Barteza
21 maja

Joanna Przetakiewicz

Nominowani:
Roberto Alagna Donald Tusk Ola Kurzak
20 maja

Mandaryna

Nominowani:
Michał Figurski Doda Maja Nicpoń Samanta Trojan
20 maja

Baron

Nominowani:
Grizzlee Alicja Szemplińska Państwo Torres Riya Sokół
20 maja

Kajman

Nominowani:
Kendrick Lamar Travis Scott
20 maja

Kasia Szklarczyk

Nominowani:
Veronica Bielik Marcin Tyszka Maciej Ostrowski
19 maja

martirenti

Nominowani:
Kaja Soboń Śledź 535
19 maja

Maria Sadowska

Nominowani:
Rogaty Halama Kuba Łabanowski Ania Rusowicz Ziomokoty
19 maja

Ignac

Nominowani:
prof. Krzysztof Knittel prof. Marek Chołoniewski Antoni Gralak Adam Majerowski Wincent Wiktorczyk Reychel Mc Knezu Karol Stańczak Lil Pump
19 maja

Paweł Małaszyński

Nominowani:
Cezary Pazura Bogusław Linda Magdalena Różdżka Joanna Jędrzejczyk Małgorzata Ostrowska
19 maja

Marietta Fiedor

Nominowani:
Bartek Bielański Adrianna Śledź Gromee Alex Pulda Bella Ćwir
19 maja

Małolat

Nominowani:
Jerzy Bończak Wojtek Iwaniuk Młody SMF Kazik Eis Struna ŁDZ
19 maja

Kabaret Skeczów Męczących

Nominowani:
Jerzy Kryszak Jakub i Dawid Błaszczykowscy Igor Kwiatkowski
19 maja

Max Krasoń

Nominowani:
Dawid Frank Alex Mandostyle Bart Fórman Motozłośnica
19 maja

Julia Wieniawa

Nominowani:
Maciej Musiałowski Jessica Mercedes Adam Zdrojkowski Katarzyna Zielińska Kanye West Michelle Obama
18 maja

Ceema

Nominowani:
Hinol Menippe NWG [RSW Afera]
18 maja

Benio

Nominowani:
18 maja

Samsung

Nominowani:
Google Spidersweb Antyweb Newonce
18 maja

Dawid Woliński

Nominowani:
Julia Wieniawa Top Model Joanna Przetakiewicz Martyna Wojciechowska
18 maja

Kabaret Smile

Nominowani:
Andrzej Wrona Cezary Pazura Robert Lewandowski
18 maja

Grzegorz Skawiński

Nominowani:
Grzegorz Markowski Janek Borysewicz Liroy
18 maja

Teatr Muzyczny Roma

Nominowani:
Teatr Dramatyczny w Warszawie Opera i Filharmonia Podlaska Teatr Rozrywki Teatr Rampa Teatr Variété w Krakowie
18 maja

Julia Pietrucha

Nominowani:
Marta Zalewska Kuba Jaźwiecki Michał Żebrowski
17 maja

Kabaret Rak

Nominowani:
Piotr Kupicha Maurycy Polaski Marian Makula
17 maja

Zofia Zborowska-Wrona

Nominowani:
17 maja

Marzena Rogalska

Nominowani:
Jakub Steuermark Małgorzata Tomaszewska Olek Sikora
17 maja

Kamil Bednarek

Nominowani:
Konrad Bednarek Rafał Karwot Drużyna Kamila Bednarka X edycji Voice od Poland
17 maja

DE MONO

Nominowani:
Mirosław Hermaszewski Piotr Żyła Kamil Stoch Dawid Kubacki Jurek Owsiak Dominika Kulczyk Armin Bezler Donald Trump
17 maja

Piotr Rubik

Nominowani:
Antek Królikowski Cezary Pazura Karol Strasburger Zbigniew Książek
17 maja

Forever

Nominowani:
phr Packer
17 maja

Poparzeni Kawą Trzy

Nominowani:
Jarosław Kaczyński
17 maja

Kaco

Nominowani:
Mikołaj Ciotucha Michał Słowik Zenon Martyniuk
17 maja

Anna Wyszkoni

Nominowani:
Agnieszka Radwańska Marcelina Zawadzka Antek Królikowski Krzysztof Cugowski Małgorzata Ostrowska
17 maja

Bovska

Nominowani:
Muniek Staszczyk Pr8bl3m Vienio Marika Duet Rebeka Aga Musiał
17 maja

Hanna Śleszyńska

Nominowani:
Krzysztof Jaroszyński Robert Rozmus Katarzyna Skrzynecka
17 maja

Ksiądz DOBRO DOBRO

Nominowani:
Karol Wolski Bunch Szaman Krk Anna Rokita Maciej Stuhr Andrzej Rysuje
16 maja

Ewelina Lisowska

Nominowani:
16 maja

Sorry Boys

Nominowani:
John Porter Kasia Lins Strażnicy Świtu - Marta Trybura i Radek Nałęcz Bartek z Piekła
16 maja

Marcin Dubiel

Nominowani:
Deynn i Majewski Robert Lewandowski Natsu Julia Wieniawa
16 maja

Szymon Zaparty

Nominowani:
Linkimaster Lexy Chaplin Jessica Mercedes
16 maja

Tomasz Knapik

Nominowani:
16 maja

Baks

Nominowani:
Banan
16 maja

Pejter

Nominowani:
Dżejkob
16 maja

Ryszard Kalisz

Nominowani:
Robert Biedroń Jacek Trela
16 maja

Baton

Nominowani:
16 maja

Maja Ostaszewska

Nominowani:
Maria Strzelecka i Xawery Żuławski Paweł Althamer Mariusz Szczygieł
16 maja

BALU

Nominowani:
Igor Wiking Stan Lee Richard Jones TOMECZEK Łukasz Karpiński
16 maja

NASIEROWSKI

Nominowani:
TKACZYKOWSKI RAPTUS KOWAL DJ
16 maja

Saszan

Nominowani:
Honorata Skarbek Dziarma Santi Patryk Domański Lexy Chaplin
16 maja

Symon

Nominowani:
Pęki Jakub Gajek Żaba Żabeats GIE
16 maja

Trybson

Nominowani:
Mamed Khalidov Joanna Jędrzejczyk Stifler
15 maja

Małgorzata Kożuchowska

Nominowani:
Maciej Musiałowski Mary Komasa
15 maja

Cerber

Nominowany przez Rybsona

Nominowani:
Edison Wawrzyl Koksu Drewniula Karol Kopeć
15 maja

Mati i Skor

Nominowani:
15 maja

Jarosław Kisiński

Nominowani:
Franz Dreadhunter
15 maja

Martin Stankiewicz

Nominowani:
Maciej Suthr Marta Bijan Politykotki Szymon Adam Szymon Majewski
15 maja

Katarzyna Piasecka

Nominowani:
Tomasz Sekielski Andrzej Wrona Paweł Chałupka Sonia Bohosiewicz
15 maja

Mazda

Nominowani:
Auto Motor i Sport Tymon Grabowski MX-5 Klub Polska Wojtek Mazolewski
15 maja

Zbigniew Zamachowski

Nominowani:
Jakub Gierszała Joanna Kulig Tomasz Kot
15 maja

Borucci

Nominowani:
Bel Mondziak Malik Montana Krzysztof Krawczyk
15 maja

Oskier

Nominowani:
Beny Dżojco Bill Gates
15 maja

Katarzyna Czerwińska

Nominowani:
Kazik Staszewski Śliwka Barbara Babczyszyn Mateusz Witaliński
15 maja

Zdolna

Nominowani:
Pajac Baniu Servus
15 maja

Urszula Dudziak

Nominowani:
Maria Peszek Krystyna Janda Staszek Tym Michał Urbaniak Mika Urbaniak
15 maja

Enej

Nominowani:
Zazula Kabaret Skeczów Męczących Future Folk Kamil Bednarek Romantycy Lekkich Obyczajów
15 maja

Carla Fernandes

Nominowani:
Maikel Delacalle Marcin Maciejczak Alicja Szemplińska
15 maja

Viki Gabor

Nominowani:
Ariana Grande Blue Cafe Isac Elliot
15 maja

Renata Przemyk

Nominowani:
Grzegorz Turnau Vienio SIQ Piotr Wojtanowski i Żaneta Lubera
15 maja

Sebastian Karpiel Bułecka

Nominowani:
Dorota Miśkiewicz Robert Lewandowski Grzegorz Turnau Mateusz Smoczyński
15 maja

Patrycja Markowska

Nominowani:
Ray Wilson Monika Olejnik Żaneta Lubera Maciej Wasio
15 maja

Kasia Moś

Nominowani:
Joanna Krupa Kasia Wilk Magda Adamiak Kuba Badach Marcin Dorociński O.G.G. MAK
15 maja

Szymon Jachimek

Nominowani:
Tomasz Jachimek Andrzej Kowalczyk Tomasz Valldal-Czarnecki Wiosna Jaszczur
15 maja

Natasza & JJ

Nominowani:
Dawid Woliński Borys Szyc Studio Buffo
15 maja

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak przyjęła wyzwanie do Hot16Challenge2 od Brodki i Vogule Poland

Nominowani:
Kabaret Ani Mru-Mru Kabaret Smile
15 maja

Tomson

Nominowani:
Baron Red Flojd/Wiro MC Perła Frenchy
15 maja

Prof. Jerzy Bralczyk

Nominowani:
Michał Ogórek Jerzy Radziwiłowicz
15 maja

Honorata Skarbek

Nominowani:
Marta Gałuszewska Karolina Gilon Jeremi Sikorski
15 maja

Wiolka Walaszczyk

Nominowana przez Lotka

Nominowani:
Karol Modzelewski Rafał Banaś
15 maja

Big Cyc

Nominowani:
Krzysztof Sokołowski Paweł Małaszyński Grzegorz Skawiński Maria Sadowska
15 maja

Papaj DSN

Nominowani:
14 maja

Anja Rubik

Nominowani:
Donald Tusk Mary Komasa Jan Komasa Jimek Bartek Gelner Agnieszka Holland Piotr Kędzierski
14 maja

Piotr Gąsowski

Nominowani:
Jarosław Gowin Hanna Śleszyńska Jarosław Kaczyński
14 maja

Jimek

Nominowani:
Igor Falecki José Manuel Albán Juárez Marcin Gortat Pharoahe Monch
14 maja

Prasky

Nominowani:
Paweł Pasturek Jan Dziedziczak PROpan
14 maja

Robert Talarczyk

Nominowani:
Renata Przemyk Szczepan Twardoch Miuosh Robert Górski Hadrian Filip Tabęcki
14 maja

Doniu

Nominowani:
Jacek Jaśkowiak Sylwia Grzeszczak Kamil Grosicki Marcin Wasilewski Sadowski
14 maja

Hotel Torino

Nominowani:
14 maja

Damian Bugański

Nominowani:
Andrzej Stec Mateusz Kępka Mateusz Smoleń Michał Kanclerz i Paulina Uzda Kura Workout
14 maja

Maria Peszek

Nominowani:
Wojtek Waglewski Trebunie–Tutki Miuosh Maciek Buchwald TOMM¥ €A$H
14 maja

Olga Bończyk

Nominowani:
Maciej Miecznikowski Marek Kaliszuk Matt Dusk
14 maja

Ponczo Dym KNF

Nominowani:
Kadi Dym KNF Bagi Uliczny Incydent Alwi Uliczny Incydent Zgorzel Obskur Wargol i Mufasa
14 maja

Maria Tyszkiewicz

Nominowani:
Wishlake Maria Łuczenko-Szczęsna Arek Kłusowski Doda Krystyna Kruszyńska & Wiesław Rogala Pierre Danae
14 maja

Marzena Ryt

Nominowani:
Wojciech Łuszczykiewicz Kuba Badach Alicja Majewska Renata Przemyk
14 maja

Santa

Nominowani:
14 maja

Don Vasyl

Nominowani:
14 maja

John

Nominowani:
14 maja

Bisior

Nominowani:
14 maja

Rita Raga

Nominowani:
Gosia Sacała Alia Fay Jasinka​ Nina Anto​ MadMaszin
14 maja

Gonzo

Nominowani:
Sieya Later Rider Loko Blejz
14 maja

Hasztag

Nominowani:
Boldkiki Asti 808 Casey PRT Andrzej Wnuk
14 maja

Lil Masti

Nominowani:
DODA Blanka Lipińska Joanna Jędrzejczyk LADY GAGA
14 maja

Andrzej Piaseczny

Nominowani:
Aga Zaryan Mesajah Borys Szyc Maciej Stuhr
14 maja

Golec uOrkiestra

Nominowani:
Kuba Błaszczykowski Robert Kubica Robert Górski
14 maja

Sylwia Przybysz

Nominowani:
littlemooonster96 Ola Nowak Wiktoria Gąsiewska Artur Chamski
14 maja

Drygi

Nominowany przez Patrycjusza

Nominowani:
Forever John Kaco Fooczi Max Krasoń
14 maja

Krystyna Czubówna

Nominowana do Hot16Challenge2 przez CeZika

Nominowani:
Maria Sadowska Profesor Jerzy Bralczyk Michał Ogórek Tomasz Knapik
14 maja

Mariusz Kałamaga

Nominowani:
Manuela Gretkowska Down The Road T-raperzy Znad Wisły Wieśka Life After Adoption Szałowy Piotrek
14 maja

Waldemar Obłoza

Nominowani:
Kazimierz Mazur Robert Kudelski Aleksandra Szwed Wujek Samo Zło
14 maja

Rybson

Nominowani:
Cerber Syn Młynarza Siostra Rybsona Kasia Sawczuk Les Twins
14 maja

Olga Szomańska

Nominowani:
Grzegorz Małecki Maciej Balcar Pani Agnieszka z PSM nr 4 w Warszawie
14 maja

Wiktor Zborowski

Wiktor Zborowski przyjął nominację do Hot16Challenge2 od Wojciecha Manna. Zobaczcie, jak wyszło!

Nominowani:
Maria Wieniarska Zofia Zborowska-Wrona Andrzej Wrona Joanna Wołosz
14 maja

Don Kasjo

Nominowani:
Adrian i Mateusz Życiński Ewelona i Ewa z Warsawshore Stifler Brzydal Patrykos Rudy Z Marcin Najman
14 maja

WERSOW

Nominowani:
Julia Wieniawa Stuart Burton Szyman
14 maja

Dżodżo

Nominowani:
In Travel Dorczenzo Potężny Mariusz Michał Milowicz
14 maja

Mniej więcej

Nominowani:
Matura To Bzdura Dezy Mariusz Pudzianowski Good Mythical Morning
14 maja

Kuba Sienkiewicz

Nominowany do Hot16Challenge przez Kwiat Jabłoni

Nominowani:
Małgorzata Walewska Mirosław Zacier Jędras Linia Nocna
14 maja

Katarzyna Żak

Nominowani:
Anna Smołowik Agata Wątróbska Sylwester Śmigiel
14 maja

Mesajah

Mesajah został nominowany do Hot16Challenge2 przez Sidney Polaka

Nominowani:
Dogas Grizzlee Junior Stress Dawid Portasz Cheeba
14 maja

IRA

Nominowani:
Paweł Małaszyński Kuba Koźba Maciek Maleńczuk Krystyna Janda Agata Kulesza
14 maja

Sulin

Nominowani:
Miuosh Eripe Hinol Polska Wersja Adam Małysz Bolo
13 maja

Oset

Nominowani:
Oskier Ypkis Jojek Milan Aleksandra Bielecka Paka
13 maja

Hany

Nominowani:
Krystyna Czubówna Tomasz Knapik Marcin Najman Kujaw Jakub Gajewski
13 maja

Abradab

Nominowany do Hot16Challenge2 przez Liroy’a

Nominowani:
Vienio Igo Jajonasz Miuosh Michał Pałubski Marek Dyjak Ignacy Karpowicz
13 maja

Wojciech Malajkat

Nominowany do Hot16Challenge2 przez Weronikę Bochat

Nominowani:
Magda Umer Piotr Polk Zbigniew Zamachowski
13 maja

Vogule Poland

Vogule Poland do Hot16Challenge2 zostali nominowani przez Holaka

Nominowani:
Beata Kozidrak Michał Milowicz Ewa Sonnet
13 maja

Kasia Klich

Nominowani:
Olaf Deriglasoff Sorry Boys Adam Sztaba
13 maja

Lord Kruszwil

Dzięki nominacjom Kruszwila Hot16Challenge2 kieruje się dalej ku disco polo i rock polo

Nominowani:
Karzeł Megakot Sławomir Zenon Martyniuk Hejka tu Lenka
13 maja

Maryla Rodowicz

Artystka została nominowana do Hot16Challenge2 przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Dalsze nominacje Maryli Rodowicz również są interesujące!

Nominowani:
Robert Lewandowski Viki Gabor Magda Gessler Gabriel Nowakowski
13 maja

Behemoth

Nominowani:
Piotr Wiwczarek Szymon Hołownia Andrzej Saramonowicz Łukasz Orbitowski
13 maja

Mateusz Natali "Ematei"

Nominowani:
Joanna Tyszkiewicz Deobson Endefis Trials X Flojd Ash Young Sandi Jon Connor Lord Apex
13 maja

Red Lips

Nominowani:
Natalia Kukulska Bovska Roch Mariusz Kałamaga
13 maja

Natalia Kukulska

Nominowani:
Bovska Dorota Masłowska Piotr Kukulski Adam Sztaba Wojtek Pilichowski
13 maja

Artur Dziambor

Nominowani:
Sławomir Mentzen Patryk Marian Krzysztof Woźniak
13 maja

AbstrachujeTV

Nominowani:
Tomasz Knapik EIS Kamil Bednarek Absurdalny David Dobrik Jerzy Urban Greta Tunberg Marinna Linde Bank BNP Paribas Ksiądz Dobro Dobro Nadia Długosz
13 maja

Kłebonifade

Nominowani:
Mad Dog GFX Michał Wojtek Leo Piątek Wiewiórki z Media Expert DaBaby
13 maja

Kacper Blonsky

Nominowany do Hot16Challenge2 przez Beteo

Nominowani:
Rob Gryn Norman Parke KSI Capo Plaza
13 maja

Olaf Deriglasoff

Olaf Deriglasoff nie nominował nikogo w ramach protestu przeciwko braniu udziału w tej akcji przez polityków

Nominowani:
13 maja

Emce□

Nominowana do Hot16Challenge2 przez Globstory

Nominowani:
Grupa Filmowa Darwin Nauka. To Lubię Uwaga! Naukowy Bełkot Kasia Gandor AstroFaza
13 maja

Gosia Andrzejewicz

Nominowani:
Edyta Górniak Anita Lipnicka Vogule Poland Norbert Dąbek Zbigniew Czarnecki Dymek
13 maja

Michał Wiśniewski

Nominowani:
Wojtek Szumański Mandaryna Eti Wiśniewska Andrzej Wawrzyniak Real McCoy
13 maja

Szparagi

Nominowani:
The Dumplings LISY Wojtek Szumański Martin Stankievitz Doja Cat
13 maja

MC Silk

„Jeśli chodzi o nominacje, to wszyscy, których miałem na myśli, zostali już nominowani, bo prawie wszyscy zrobili Hot16Challenge”

Nominowani:
13 maja

Murcix

Nominowani:
Rezi Sylwia Przybysz JDabrowsky
13 maja

Tomasz Kammel

Nominowani:
Kuba Bączek Michał Dąbrowski Marzena Rogalska
13 maja

Skubas

Nominowani:
Natalia Grosiak Renata Przemyk Basia Flow Adamczyk Tymon Tymański Marek Dyjak Bartas Szymoniak Hubert Pyrgies
13 maja

Dorota Masłowska

Nominowani:
Sławomir Sierakowski Anda Rottenberg Maciej Sieńczyk
12 maja

Karol Da Costa

Nominowani:
Damian Bugański
12 maja

Michał Rusinek

Michał Rusinek został nominowany do Hot16Challenge2 przez Katarzynę Nosowską

Nominowani:
Michał Nogaś Wojtek Bonowicz Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski Zośka Papużanka i Łukasz Wojtusik
12 maja

Trauma

Nominowani:
Santa
12 maja

Lil Rox

Nominowani:
Pchao Ozi Wiz Khalifa Lil Pump
12 maja

Agnieszka Chylińska

Nominowani:
Szymon Hołownia Małgorzata Foremniak Ryszard Kalisz
12 maja

Start Lublin

Nominowany do Hot16Challenge2 przez Gverilla

Nominowani:
Anwil Włocławek Arka Gdynia (koszykówka) Legia Warszawa (koszykówka) Marcin Gortat Kamil Chanas Horbo
12 maja

Błażej Krajewski

Nominowani:
Janusz Chabior Rymek Idzi Jeden Osiem L Alicja Janosz
12 maja

Dawid Kwiatkowski

Nominowani:
Cleo Michał Szpak Carla Fernandes Maryla Rodowicz
12 maja

Kayah

Nominowana przez Katarzynę Nosowską

Nominowani:
Idan Raichel Viki Gabor José Torres
12 maja

Roksana Węgiel

Nominowani:
Edyta Górniak Anika Dąbrowska Suchar Codzienny Beyoncé
12 maja

Jeden Osiem L

Nominowani:
Wojciech Wojda Zawidzki Spięty
12 maja

Małpa

Nominowani:
Little Max THC Organek Kortez
12 maja

Poczciwy Krzychu

Nominowani:
Dżodżo BuddaTV Hi_5
12 maja

Kwiat Jabłoni

Nominowani:
Jacek Stachursky Jurek Owsiak Sorry Boys Kuba Sienkiewicz
12 maja

Wojciech Mann

Nominowani:
Krzysztof Materna Magda Umer Wiktor Zborowski Rafał Trzaskowski
12 maja

NRGeek

Nominowani:
ADY Kris-KZN Angry Video Game Nerd Jon Lajoie
12 maja

Igorilla

Nominowani:
Aks Woytak Kazik Max Korzh Kolso
12 maja

Hrypa

Nominowani:
12 maja

Patrycjusz

Nominowani:
Drygi Lunar Merlin
12 maja

Nullizmatyk

Nominowani:
Arkanoid Szachu Klif Martin Skor Marcin Gortat Grzegorz Turnau Madchild Prospect Massey Tyran Hary Emate Faf Kaes Maro Hary K-Fka Hany
12 maja

Kanalersi (Artur Barciś i Cezary Żak)

Nominowani:
Maciej Wojtyszko Wojciech Adamczyk Waldemar Obłoza Katarzyna Żak
12 maja

Cleo

Nominowani:
Enej Red Lips Natalia Kawalec
12 maja

Marcelina Szlachcic

Nominowani:
Viki Gabor Triku
12 maja

K2

Nominowani:
Mati i Skor Maja i Paula Quako Ceema Joe Bravura Baboki
12 maja

Mateusz Kaniowski

Nominowani:
Szyderca Waszka G Reprezentant Twarzy Ulic Erko Jun
12 maja

Kabe

Nominowani:
Trauma Kaesel Yastar LDL
12 maja

Lotek

Nominowani:
Michał Leja Wiolka Walaszczyk Katarzyna Piasecka
12 maja

DJ Flip

Nominowani:
Jurek Owsiak Open`er Festival BBoy Piotrek
12 maja

Piotr Rogucki

Nominowani:
Matylda Damięcka Łukasz Lach Piotr Bukartyk
12 maja

Wojciech Fiedorczuk

Nominowani:
Tomasz Kot Stanisław Tym Maciek Adamczyk Resort Komedii
12 maja

Czesław Mozil

Nominowani:
Jarosław Kuźniar Na Górze Andrzej Piaseczny Nergal
11 maja

Tymin

Nominowani:
Grzegorz Wasowski Benio Miuosh Przemek Bros Mateusz Klich Konrad Michalak Ivan Ives
11 maja

Zolen

Nominowani:
San MatiSolo Mega Kulis Fibe Tektyw
11 maja

Kacper HTA

Nominowani:
Ziomek Kacpra HTA
11 maja

Zamilska

Nominowani:
Resina Skalpel VTSS Nergal Dalekie
11 maja

Maciej Dowbor i Asia Koroniewska

Nominowani:
Misiek Koterski Ada Fijał Piotr Gąssowski Szatany
11 maja

Arkadiusz Jakubik

Nominowani:
Robert Talarczyk Olaf Deriglasoff Tymon Tymański Wojtek Wojda Paweł Czekała
11 maja

Graf

Nominowani:
Jeden Osiem L Rafael Lechowski Sebastian from CatCafé YEAR OF THE OX Hugo TSR
11 maja

Gouva

Nominowani:
Masia Marysia Starosta Monika Miller Marina Łuczenko
11 maja

Ks. Tomasz Gerek

Nominowani:
Szary Krzychu Berul Matys Dewu Mleczny Paweł Sawiak Paulina Grochowska
11 maja

PioruN

Nominowani:
Oskar Jimek Siksa Dream Adoption Society Run The Jewels
11 maja

Rafał Pacześ

Nominowani:
Abelard Giza Adam van Bendler DJ Teak Don Vasyl
11 maja

patr00

Nominowani:
Reno Ada Kaźmierczak Finker Piter Pits Inespe Zawodnik
11 maja

Karolina Czarnecka

Nominowani:
Dziarma Shady Lady Majka Jeżowska Alina Pasz
11 maja

Pan Tomasz

Nominowani:
Shvili STR Hasztag ZnowuMamStudio The Blu Mantic LUCA HOLY$AINT
11 maja

Przez Świat na Fazie

Nominowani:
Zenek Kupatasa Borys Mańkowski Krzysztof Krawczyk
11 maja

KWADRANS

Nominowani:
Patrycjusz
11 maja

Majka Jeżowska

Nominowani:
Andrzej Krzywy Andrzej Piaseczny Andrzej Saramonowicz Nergal Slavic Jazz Underground
11 maja

Daniel Moro

Nominowani:
Felipe Fonos PSR ATR
11 maja

WdoWA

Nominowani:
Szybki Szmal Erykah Badu
11 maja

Michał Szpak

Nominowani:
Barbara Wrońska Mister D Kinga Rusin Marlena Szpak
11 maja

2sty

Nominowani:
BØGUTA Ø2 Proximite Marcin Gortat Lis Kula Czarek Jóźwik Michel Moran Szparagi
11 maja

Gimper

Nominowani:
Mama Maty Syn Młynarza Syn Wędkarza Andrzej Duda MC Sobieski Mamiko Mniej więcej
11 maja

Jacek Stachursky

Nominowani:
Patrycja Markowska IRA KOMBI DE MONO
11 maja

HED

Nominowani:
Tymon TVGry Michał Żebrowski Henry Cavill
11 maja

Techland Games

Nominowani:
CD PROJEKT RED NVIDIA GeForce Polska TVGry
11 maja

Kuba Białek

Nominowani:
Duże Pe Damian Smyk Jakub Olkiewicz Adam Kotleszka Lesiu Litosfera
11 maja

L.U.C.

Nominowani:
MC Silk Leszek Możdżer Małgorzata Kożuchowska Borys Szyc Mariusz Kałamaga Maciej Dowbor i Asia Koroniewska Jacek Sutryk Promoe Wojciech Mann Gutek Tymon71
11 maja

Andrzej Duda

Nominowani:
Maryla Rodowicz Sebastian Karpiel-Bułecka Pektus Golec uOrkiestra Mateusz Morawiecki
11 maja

Koro

Nominowani:
Rybson Q-Key Tomasz Biernacki Błażej Krajewski Aczino
11 maja

SMVRF

Nominowani:
Ic Yann Faues Brimstone Deadgreenbird Green Grenade
11 maja

Budyń

Nominowani:
WolfPiotrK2 Lexclockwork MexicanoTV
11 maja

Popek

Nominowani:
Piotr Zielinski Abdul Arkadiusz Milik Mlody Astrol Biedny Norweg Merkules
10 maja

Kasia Łaska

Nominowani:
Czesław Mozil Weronika Bochat Martin Flicht
10 maja

Ryba

Nominowani:
Mateusz Kaniowski Pejter Wujek Samo Zło Don Kasjo Jakonn Andreas
10 maja

Żelu Żelson

Nominowani:
TOX Espem Oset Myszojeleń
10 maja

BZU

Nominowani:
Prospect Mały UBW Havver NDJ
10 maja

Ananas

Nominowani:
Zippy Skrzydło Straszydło Mariusz Pudzianowski PVCMVN Alkomajster
10 maja

Matiskater

Nominowani:
Dope4ever Yung Nike Ricky (Trailer Park Boys) Dead Mozart Gooey Hifire
10 maja

Kuki

Nominowany przez Cypisa

Nominowani:
Kopia Faun Monsta Pani Sylwia (Jeden z dziesięciu)
10 maja

WIP Bros

Nominowani:
Szo AdisAMG Orbit Amigo
10 maja

Kacpi

Nominowani:
Zuzia E.K.M. Wolti BBoy Szmyt
10 maja

Tiff

Nominowani:
Harnol DJ Vario Sami Swoi Lanca Dodo The Prince Miklas
10 maja

Beton

Nominowani:
Slawek NS Wikicia Spoza ZWDP
10 maja

Fontam

Nominowani:
Reto Dreamer Janga Eripe Penx Gary Szad Tech N9ne Joyner Lucas Token
10 maja

Łukasz Stasiak

Nominowani:
Pjus Tomek Rawski Maciej Woć Mateusz Jędrzejewicz Dawid Szynol Tytus Witold Michalak
10 maja

Stan

Nominowani:
730 Huncho Grzeniu Niko P
10 maja

Lanberry

Nominowani:
Hotel Torino Saszan
10 maja

Maxxy 2115

Nominowani:
Pablo 2115 Vito Malavita Krzysztof Piątek
10 maja

Vito

Nominowani:
SLIMFAT Skor SARA
10 maja

Gagson

Nominowani:
Kazik Kondon Szczur Dwu Nasty
10 maja

Marcin Januszkiewicz

Nominowani:
Monika Borzym Franek Przybylski Dawid Kwiatkowski Bieryt Ruciński Mateusz Damięcki Konrad Imiela
10 maja

Hellfield

Nominowani:
Skoon CrackHouse Kobra Fataem Danny Ferreri Bartek Boruta BRT Stifler
10 maja

Vlog Casha

Nominowani:
BezPlanu Roman FanPolszy Piotr Przywarski Kosto Esencja
10 maja

Mezo

Nominowani:
Owal Emcedwa Kasia Wilk Will Smith
10 maja

Kicxk

Nominowani:
Pruszyn Zdero Janes Baka
10 maja

Abel

Nominowani:
Kedyf Pharoahe Monch Musa
10 maja

Krupek

Nominowani:
Słowak JRS Koneser Korson Seryoga
10 maja

Dryja

Nominowani:
Boogie Bassment Ptaki Studio Skepta Damso
10 maja

Bas Tajpan

Nominowani:
Luks Mamilion Kłak Żary Sikus
10 maja

ESL Polska

Nominowani:
Fantasy Expo Polsat Games X-KOM AGO
10 maja

MNZ

Nominowani:
Kruzzo Heky
10 maja

Przemo DBM

Nominowani:
Bani 47Karat Adik Ogano Krinkof Golubeq
10 maja

Luxus

Nominowani:
AbstrachujeTV Wnęku Leon Loew aka RAPNAU Gumbass G-Eazy
10 maja

Patryk De

Nominowani:
Sara 5tka
10 maja

Goro

Nominowani:
Roton Mauy Chrypa Staffka RapuDawka Tara
10 maja

Yokinashi

Nominowani:
Szevczor Hopaku leesoo Łysy RCB Trippie Redd
10 maja

Quaz

Nominowani:
NRGeek L.U.C. Dapit Dan Bull
10 maja

Stychu

Nominowani:
Natalia Rak Weronika Dziągwa EDK
10 maja

Alex

Nominowani:
Seek Majlowski Wredny Księgowy Pierre Nietzsche Jakub Szmigiel
10 maja

BezPlanu

Nominowani:
Przez Świat na Fazie Pan i Pani Spakowani Polak w Albanii Roman FanPolszy
10 maja

Wujek Samo Zło

Nominowani:
Juchas L-PRO Jan Lodzik Bard z reklamy Lecha
10 maja

Tomasz Ćwiąkała

Nominowani:
Maja Strzelczyk Andrzej Twarowski Bartek Ignacik Piotr Domagała Maciej Kruk
10 maja

Liroy

Nominowani:
Angie Jakub Wieczorek Arkadiusz Janiczek Jacek Bieleński Baton Wlodek Kiniorski Sztigar Bonko Zajka Kroto Spinache EIS Abradab KASH Jarecki Vienio Siemion
10 maja

Peus

Nominowani:
Forti Matt Kopek Patro Cztery
10 maja

Sanah

Nominowana przez Zeus

Nominowani:
Baranovski Czarny HIFI Jan Serce Swiernalis Marzena Ryt
10 maja

Duże Pe

Nominowani:
Earl Jacob Smarki Smark Zespół Hańba Gospel
10 maja

Sarsa

Nominowani:
L.U.C. Damian Ukeje Ewa Przydryga Hyper Son
10 maja

Kobra

Nominowany przez Peję

Nominowani:
Oldas Jean-Claude Van Damme Pusha T Boomer Bezczel Peerzet Roxwon Fabolous Benny The Butcher
10 maja

Małach

Nominowani:
Kacper HTA 2Check Diox
10 maja

Neile

Nominowani:
Woomino Zolen Wacar Mr Pigeons 4P Partaq
10 maja

Natalia Szroeder

Nominowana przez Margaret

Nominowani:
Agnieszka Chylińska Iza Lach Czesław Mozil Marcin Prokop Marysia Starosta
10 maja

Buka

Nominowani:
K2 Score Jim Morrison Freddie Mercury Tata Buki
10 maja

Ten Typ Mes

Nominowani:
10 maja

Wozz Lozowski

Nominowani:
Tomson Miodu Vienio Muflon WAX
10 maja

Młody Maciek

Nominowani:
Razgonov Erisch Rochu Poet Prezessss
10 maja

Futuryje

Nominowani:
Pejter Sobi Młody Zgred
10 maja

Tytus

Nominowani:
Sowka Kolczi Pomor Wolow JJayJoker Reeb
10 maja

Jolanta Zasępa

Nominowani:
Andrzej Fonfara Patryk Wronka Pan Tomasz
10 maja

Janusz Korwin Mikke

Nominowany przez Zbigniewa Stonogę

Nominowani:
Konrad Berkowicz Grzegorz Braun Artur Dziambor
10 maja

Rap Lokal Bełchatów

Nominowani:
KaerzetOne JankiJunior Marta Ławska
10 maja

Szesnasty

Nominowani:
Szuwar Muzyka To Pasja Artrotymo Pawulon
10 maja

White Widow

Nominowani:
Frizonthebit Larry Gomez Ceber Piotr Rubik Abradab Mniej więcej Marcin Wrzosek buffel 1ygunda
10 maja

Miłka Żmuda

Nominowani:
Szymon Zaparty Piotr Kupicha Murcix omatkoicórko!!!
10 maja

Jaśka PWT

Nominowani:
Creepers Jacky Agnieszka Grzelak
10 maja

Joanna Kołaczkowska

Nominowani:
Bibobit Olga Szomańska Michał Głowacki
10 maja

Jankes PWT

Nominowani:
Jaśka PWT Sławomir Mentzen Piske KOSMOS
10 maja

Dyhu Dyh

Nominowani:
Konjo House of Seitan Flora Muzyka Nitro Beatz BaQ Beatz REACT Chmiela Grubz Jankes PWT Somal
10 maja

Young Leosia

Nominowani:
Borucci Igor Botur Marcelina Piasecka B24 K.K.Slider
10 maja

Siwers

Nominowani:
Steez83 Tomiko Solka Parzel Jordan Kuliński Paweł Milewski DJ Phunk`ill
10 maja

Reto

Nominowani:
Chris Abolade
10 maja

Adam Bodnar

Nominowani:
Wojciech Sadurski Jarosław Gwizdak Anja Rubik Arkadiusz Jakubik Odeta Moro
10 maja

Andrzej Seweryn

Nominowani:
Agnieszka Holland Maja Ostaszewska Monika Strzępka Monika Strzępka Monika Olejnik
10 maja

WuWunio

Nominowani:
Verte Zgrywus Stahu Stah
10 maja

Krzysztof Kononowicz

Nominowany do Hot16Challenge2 przez Smolastego

Nominowani:
Budyń
10 maja

Mrozu

Nominowani:
Bartek Królik Wice Wersa Tomson DrySkull Anderson Paak
10 maja

młody gradi

Nominowani:
KWADRANS
10 maja

młody szybcior

Nominowani:
z4b4w4 młody gradi YUNGKRAB Kruczek Zacharko Apollo Jake Wiater Zienek Azy Yesza
10 maja

Fresh Polakke

Nominowani:
Wini Light Crew Tylu Julek Abi John Mojo Aquilla777
10 maja

Mam Na Imię Aleksander

Nominowani:
2sty Szatt Suwal Piotr Kraśko Marcin Prokop
10 maja

Kleszcz

Nominowani:
Abradab K2 Sit Hajdzik
10 maja

Cyber Marian

Nominowany do Hot16Challenge2 przez CeZika

Nominowani:
Czwarta Fala Doktor Michał Turczenko Żart Poranny Magister Sztuki Langusta Na Palmie Marianna Cyberska Jarek Ogarek
10 maja

Dizkret

Nominowani:
Belmondo Ceubina
10 maja

Zeamsone

Nominowani:
Czarek Jóźwik W.E.N.A Vitali Tondos
10 maja

Piotr Bukartyk

Nominowani:
Skubas Zbigniew Zamachowski Wojciech Mann
10 maja

Dwaena

Nominowani:
Organizatorzy PLHHF MadHatters Płock Palmy Kinga Miśkiewicz Piqi Miqi
10 maja

Dawko Dym KNF

Nominowani:
Daniel Dym KNF Cybork BAGI JAHU MARI
10 maja

Grubson

Nominowani:
3oda Kru Pokahontaz Kaliber 44 Kazik Bang Chip-Fu
9 maja

Michał Kempa

Nominowany przez Dawida Podsiadło

Nominowani:
Wojciech Mann Krzysztof Materna Szymonmówi Wojciech Fiedorczuk SMKKPM
9 maja

Chomiko

Nominowani:
W.E.N.A. Jinx vdM Młody BeeSZ Paku
9 maja

Oesa

Nominowani:
Aquilla777 Adula Unikat Trust the Owl Rapowy Kamil
9 maja

Szeli x Barshxhq

Nominowani:
Piotr Żyła Lil Makol
9 maja

Młody Yerba

Nominowani:
Hubithekid Mylittlethumbie Deathfromoverdose Coldkevin
9 maja

Kvbis

Nominowani:
Aymi Yanek Yokinashi Partycja Krzysiek Cover
9 maja

Diset

Nominowani:
NOSTALG1A Don Chonabibe Lordofon
9 maja

Nuk

Nominowani:
Koszo Pshenny Nader Grymass
9 maja

Płatek

Nominowani:
J.Kossak Żurek Jerzy Dudek
9 maja

Łajzol

Nominowani:
Młody Dron Pękacz Suwak
9 maja

Kuba Wolski

Nominowani:
Florek Doli Big Czak
9 maja

Pebe Niealkoholik

Nominowani:
Guholec Emilex Bryza Taksi ZRT Marcinke
9 maja

Mufasa

Nominowani:
Gagson Fryna Entertainment Młody Gandi Dafson Maślak ELESBE DżodżoWNU
9 maja

Flexys

Nominowany przez Boba

Nominowani:
Froger Kafel Ironical Crew Lil Stuff
9 maja

Ejkej Grasownik

Nominowani:
Lech Roch Pawlak Młody Dron Juras
9 maja

Sidney Polak

Nominowani:
Zygmunt Staszczyk Tabu Mesajah Mrozu Ceha Joint
9 maja

Kamerzysta

Nominowani:
Lil Rox Marta Linkiewicz Kuba Wojewódzki Lord Kruszwil
9 maja

Pomidor

Nominowani:
Baśka G Robson Miejskie Ghetto
9 maja

Flamma Flame

Nominowani:
PMBTZ Gaanges KWGN Trust The Owl Trippy Dyszu Szymon_C SBWackija Whiteout THEUNBOXALL
9 maja

Młody Fligru

Nominowani:
Xad Wiu Macior Selena Gomez Pedris
9 maja

Slim Szczegi

Nominowani:
Młody Zgred Esoigrek MCHB Smoła Cielog Emmanuel Olisadebe Curly
9 maja

Paprodziad

Nominowani:
Wini Jan Niezbędny Mikser David Icke
9 maja

Hadoem

Nominowani:
Misiek Szkary Szad Akrobata Eldo
9 maja

BeErTe

Nominowani:
Ksalyn Decoy Hopuś Chakra Kacper Gościniak
9 maja

Kush

Nominowani:
BeErTe Rus Baobab Boysband Jeży Pl Chejz
9 maja

Fiflak

Nominowani:
Kabzo Młody Maciek Zxson Kejzer Skat ZKRZ
9 maja

Gomer

Nominowani:
Wøjcia Kocaj Fiflak NNC Smaxxy Remizaboyz
9 maja

Esdobe

Nominowani:
Mateusz Borek Wachu Bass Astral x Igo Roman Maik Filip Popów Fozzfor
9 maja

Wysoki Lot

Nominowani:
Papaj DSN JaJakub WueR aka RaRa Arczi Szajka Magix
9 maja

Sobel

Nominowani:
Agnieszka Chylińska Czarny HIFI Bogusław Linda Kuba Żądło 070 Treee Safari
9 maja

Maciej Je

Nominowani:
Tomasz Miler Robert Makłowicz Kazik Staszewski Roger that Foods MADAF
9 maja

Katarzyna Nosowska

Nominowani:
Michał Rusinek Wojciech Mann Kayah Michał Wiraszko Kasia Klich
9 maja

Cypis

Nominowani:
Kuki Gospel Kubix Krzysztof Kozak Kaczmi DJ Omen Marcin Wrzosek
9 maja

WaluśKraksaKryzys

Nominowani:
Piotr Wykurz SWIERNALIS Jan Serce Rogucki
9 maja

Kiki Krajnik

Nominowani:
Mateusz Jezior Żółw Wojtek TZ
9 maja

Młody Jedi

Nominowani:
Drim Tim Purple Haze Lotek KeepTheBeat Szumiyo
9 maja

Natalia Moskal

Nominowani:
Remek Zawadzki Jan Stokłosa Adam Łukasiewicz Gabi Drzewiecka Fedez
9 maja

Rap Lokal Chorzów

Nominowani:
BennDickz BNS Ania Sool Maciej Khan Jr Alvek Budda OUX
9 maja

Wyga

Nominowani:
Igorilla Hrypa
9 maja

Kas

Nominowani:
Michał Urbaniak Jam Junkies Zorak Klaziu Mapet Krz
9 maja

Bury

Nominowani:
Boruciak Kania Michał Frątczak Lena Lee Prasky
9 maja

Gracek

Nominowani:
zibex Flojd Faku DE`EF
9 maja

Postirol

Nominowani:
Graf The Ostprausters Cheatz Cyborg Łukasz Dziedziejko Mortalcio Bervi Efes
9 maja

Bastion

Nominowani:
Mea Łowca PAX Matthew MiyaGi
9 maja

Ajman

Nominowani:
Michał Wiśniewski Jotwu Operator Kamery Ajmana Elton John Tarkan
9 maja

Vigo

Nominowani:
Młody Nykiel kubakolegakubyrozkurwiator Krzysztof Krawczyk Salvador
9 maja

Teddybear

Nominowani:
Hushsvii Rothwho Senormelon
9 maja

MRO

Nominowani:
Piotr Sibiński Maciek Eloman Żołw aka Cebula Erking
9 maja

DJ Pstyk

Nominowani:
Magiera Urb FlamasterNaSzkle Mad Rappaz Absolute beginner
9 maja

Wigor

Nominowani:
Łysy Łyskacz Kritaczi Felipe Miodu Juras Miexon Jotuze Nastyk Kazik Staszewski
9 maja

Grupa MoCarta

Nominowani:
Czas dla nas Ireneusz Krosny Jerzy Pocica
9 maja

Sensi

Nominowani:
Kojot MC Chwiejsky HNR Żurek Boxer Stówa Lazarus
9 maja

Wasiak

Nominowani:
Este Rap Lokal Amar 8YG Łympa Gonzo
9 maja

Kvcek

Nominowani:
Izak Kriss Aston Pege
9 maja

Fanggotten

Nominowani:
HED Rafonix 6Dogs Szyderczy Halas Vlog Cold Kevin
9 maja

KebsonTV

Nominowani:
WuWunio Bonus BGC Waldek Maliniak Patryk PAYNE Secretrank
9 maja

Rizcone

Nominowani:
Pękacz Wwarstwa Krzychu Szachmat Movement Łysążi Łyżka ESSA
9 maja

legood

Nominowani:
Young Jimmy CE$ARR Leszek Filec Viki Gabor STIFE
9 maja

nyctoflex

Nominowani:
Jordan Tonciu Infinitum
9 maja

Aleshen

Nominowani:
Young Kai Ćpaj Stajl BTK
9 maja

NESQ

Nominowani:
TBL Kotolinsky VDOM SDOH Big Vamous Shiini Kleszcz
9 maja

Marzec

Nominowani:
Boggy Doggy B4rtecky Szad Akrobata Sara Kordowska Lil Dicky
9 maja

Patec Wariatec

Nominowani:
Sylwia Lipka Marta Linkiewicz 5 sposobów na Nowciax Miłka Żmuda Bodzio
9 maja

Nado

Nominowani:
Blejk Soczewa SŁD LUNATYK Rapowy Kamil Sulin
9 maja

Dziad

Nominowani:
Satan Claus CzE z OA Nikola Jolivic Bubul Young Lean
9 maja

Szczepan

Nominowani:
Lubin Kolega MFG Młody Young Kwiat Jabłoni
9 maja

DDCREW

Nominowani:
Grucha Mori Spec
9 maja

Fryna Entertainment

Nominowani:
Specyfiq Cheeba TantumBe Zientuch Bigos Dżojc OK Exspert NB
9 maja

R.A.U.

Nominowani:
Gverilla Dziarma Proseko Szufla Pęku Kanye West
9 maja

Fokus

Nominowani:
Spejson
9 maja

Gargamel

Nominowani:
Szamz White Widow Mordor Muzik Kortez Lloyd Banks
9 maja

Muflon

Nominowani:
Klasik Jimson Wujek Samo Zło Julian Uhu
9 maja

Skits Vicious

Nominowani:
Simon Roofless Kraantje Pappie Kwam.E
9 maja

Kopruch

Nominowani:
Marek Niedźwiecki Wojciech Mann Gutek Minix Lilu Grymazz
9 maja

Melodrom

Nominowani:
Marcin Feddek Łukasz Najder Kuba Białek Deaf Somal Robert Lewandowski
9 maja

Segi

Nominowani:
Rudxbwooy Ej Grzesiek Martin Ereno Maka D-Tune
9 maja

smackey

Nominowani:
Bumer Witek Erking Patryk Dudek TLP Crew
9 maja

Maszkin SP ZOO

Nominowani:
Pewny Smykson Vider C0bzee Jedrysgs
9 maja

Mara MDM

Nominowani:
Lopez Miku MDM Boruta Arczi Szajka Master Duch
9 maja

Ryjek Bezimienni

Nominowani:
Mara MDM Młody Ryjek Kwiato
9 maja

Michał Roszko

Nominowani:
Jakub Błaszczykowski Karol Da Costa B1GGA Leopold Mazurkiewicz Tobi King Tom Chic Testoviron
9 maja

Schmiddlfinga von LeFly

Nominowani:
Kalle Krass Vollka Putt
9 maja

CNE

Nominowani:
Joka Wujek Samo Zło Młody Fantom Giggs
9 maja

alyona alyona

Nominowani:
9 maja

Krzysztof Nowak

Nominowani:
Duchu Ciech Kedyf Sofronow Szuwar Dedoen
9 maja

VAN

Nominowani:
Veri Mops Abel Lil Sago
9 maja

Eldo

Nominowani:
Jotuze Dizkret Ceube
9 maja

Kuba Knap

Nominowani:
Gruby Józek Wbij Tube
9 maja

Gibky

Nominowani:
1z2 DJ Noriz DJ Gavor Eripe Miletti Siwydym Koro Jolanta Zasępa
9 maja

Flint

Nominowani:
Łukasz Juras Jurkowski Marcin Wrzosek W.E.N.A. Filip Rudancja Be May
9 maja

Pueblos

Nominowani:
Piotr Zioła Jan Bednarek OER Diament Bartłomiej Drągowski
9 maja

Ńemy

Nominowani:
NAS Killer Mike Jay Electronica 275ERS Steru Cojemy Spięty
9 maja

DMP

Nominowani:
Homex Guli Onek87 Oblock Gunz
9 maja

Młody M

Nominowani:
Olson Nester Jezio Mijo Habit P23emek NPW Fryta Beatz
9 maja

Fibonaczi

Nominowani:
Aleksunder Brutny SVVVG Tomasz Szabrański Wasyl KWS Blejk
9 maja

Sierra

Nominowani:
Kamzelinio Tytuzer Oyche Doniz Loaded
9 maja

Spejson

Nominowani:
Lech Roch Pawlak Bonus BGC Dr Yry
9 maja

Durek

Nominowani:
Bury Pebe Tomson Prasky
9 maja

Erdoj

Nominowani:
Ćpaj Stajl Łysol Gruby Józek Pr23mek Paweł Tanajno Prykson Fisk Mateusz (Fit Lovers)
9 maja

Abir

Nominowani:
Elmer Przemek DSM Bibro Bastion
9 maja

Młody Billy

Nominowani:
SMVRF Shezzy Seto1 Tonciu
9 maja

Kaczor

Nominowani:
Kajman Sara 5tka Nullo Pork Szad Pysku Witas
9 maja

Bordalajn

Nominowani:
DJ Endi NDZ Jaca NZP Kappitan Nikodem Plata FOSFOR Borys PRZI
9 maja

Don Juan Wielki

Nominowani:
Merghani
9 maja

EmKaTus

Nominowany przez Damiana

Nominowani:
Kvbis WhiteWell Trap Typieee Kicek Gryfu Afik D3xy
9 maja

NOON

Nominowani:
Ajron Webber DJ Groch DJ Romek Pan Musztarda
9 maja

Zon

Nominowani:
Postirol Mortalcio Don Kasjo Salvador Edek Flame Inside Luki Bedst0k
9 maja

Piotr Cartman

Nominowani:
Eripe Sip Zorak NTK DJ Ike Doniu Nikolay Nastya Ic3peak
9 maja

DJ Amadi

Nominowani:
Leo Natti Smutny Szeryf Rudxbwooy O’beats Marie Pawełek Elemelek J-Hope
9 maja

Kieron

Nominowani:
FRC BitBandyta Gajdzik NON BLASK Adoka ALEJA WP Skuderia Fryna Entertainment Bobby D DJ Łuko
9 maja

Boxdel

Nominowany przez Kubańczyka

Nominowani:
Rafonix Maciej Kawulski Kamerzysta Gargamel Krzysztof Ibisz Blowek
9 maja

Kecaj

Nominowany przez Klarenza

Nominowani:
Raph Wyraz PHFNG Poziom Zero Banot Damian Ochtabiński Adam Małysz
9 maja

Deeres

Nominowani:
Krystian Pe Vito Pavulo Hado Miletti
9 maja

Bokser

Nominowani:
Artur Szpilka MSD Ado Dan Traperhoff
9 maja

Galla

Nominowani:
Nado Dasiek JDK & SuhyENKATE Zadzior Iceman
9 maja

Dobrzemati

Nominowani:
Bazzyll Zon Osaka Hewra Janusz Korwin Mikke
9 maja

Young Multi

Nominowani:
Matiskater Aleshen Poczciwy Krzychu Skengdo x AM Tommy Craze MaxThaDemon
9 maja

Brodka

Nominowani:
Beata Kozidrak Katarzyna Nosowska ZPIT Śląsk Jacek Szymkiewicz
9 maja

ADM

Nominowani:
Lil Radi Gibky Mateusz Borek Lerek Wasyl Trzy Sześć
9 maja

Jano PW

Nominowani:
Fonos PSR eSITe Siuwax TZWM BALU
9 maja

Ks. Jakub Bartczak

Nominowani:
Light Atezu Baks Fragua
9 maja

OG Olgierd

Nominowani:
SBT Przemysław B Syn Bogdana Zespół tańca i pieśni WOŁCZKOWO Archi Ensen
9 maja

Donatello

Nominowani:
Spajker WWS PrzekoTV Grupa Operacyjna
9 maja

Shellerini

Nominowani:
Koni Mielcar Miodu Jetlagz
9 maja

Kuban

Nominowani:
Pyskaty Siwers Reno Rafał Pacześ
9 maja

IwueN

Nominowani:
Sklero Repo Łobaz Stychu Homex Rezume & Erobeo
9 maja

CeZik

Nominowani:
Przemysław Corso Krystyna Czubówna Cyber Marian Czesław Mozil
9 maja

Pawbeats

Nominowani:
Vogule Poland Anja Rubik Jacek Stachursky Silviu Pasca Zbigniew Boniek
9 maja

Krzysztof Zalewski

Nominowani:
Jacek Szymkiewicz Katarzyna Nosowska Olga Tokarczuk
9 maja

Edzio

Nominowani:
Anatom Domi Bośniak Koro Yurkosky Michał Wiśniewski
9 maja

Tomasin

Nominowani:
Jober Dyhu Dyh Rane Paulina Czapla Piotr Szumowski
9 maja

Kamil Pivot

Nominowani:
Emil Blef Eskaubei Pater Tomasz ZLK Zieliński Tomasz Ćwiąkała
9 maja

JNR

Nominowani:
Abel Zamar Pery Pyskaty Sztigar Bonko Lady Leshurr
9 maja

mietczynski

Nominowani:
Cięty Adrian Paweł Paczul dea gensys Andrzej Duda
9 maja

Berson SP ZOO

Nominowani:
Jankos Wuzet Qlop
9 maja

Toczek

Nominowani:
Bzyku Murzyn Kurian Theodor Dżanglu
9 maja

Żabson

Nominowany przez Otsochodzi

Nominowani:
Yzomandias Vegas Jones Monkey 67 Ginger Sobel Duszyn Dziarma Young Leosia
8 maja

BJN

Nominowani:
Jagła Adash Knaps Jacek Adamkiewicz Doniu
8 maja

Michał Szczygieł

Nominowani:
Tomson Duchu Covin Świnia Sobel Ozzy i Bendi
8 maja

Ejten

Nominowani:
Cheatz Zey Refrit Pater Jagła Marcelina Szlachcic Jaruke Enson Wołominiacy
8 maja

Daria Zawiałow

Nominowani:
Krzysztof Zalewski PRO8L3M Artur Rojek Duit Kuba Karaś Kobong
8 maja

Bob

Nominowani:
SD BOY Świstak Owge Flexys Ejten
8 maja

Sequelachi

Nominowani:
Miuosh Pyskaty ZRB Hryta McAdams
8 maja

Bandura

Nominowani:
Divix Hellfield Buczer VAN Trap Typie Alan Człowieku
8 maja

Emikae

Nominowani:
Lilu Kolo 300mil Zaraz Erobeo
8 maja

Sokół

Nominowani:
Max Korzh Kanye West PNL ZIP Skład Fred Aka Americano
8 maja

Pezet

Nominowani:
Płomień 81 PRO8L3M Emas Małolat Justyna Święs Mike Skinner
8 maja

Cira

Nominowani:
Radzias Michał Anioł Poszwixxx Miss God
8 maja

ywiS

Nominowani:
Natalia Szroeder Anatom Phovid ARTVR Alpa Lzk Feliepe
8 maja

Kstyk

Nominowani:
Anonim Blank Ghast Kuba Rethro Bladson Reez
8 maja

Zero

Nominowani:
Śliwka Sivy Młody Zgred
8 maja

Remik

Nominowani:
Abradab Tomasz Hajto Trap Typieee Ares Stashka
8 maja

Król Świata

Nominowani:
D-White Małpa Wini Tommy Cash
8 maja

DARCO

Nominowani:
Kieron Gacek Hanas Gucio Este
8 maja

Michał Tomasik

Nominowani:
Kedyf Knaps huckleberryfox Dwaena Pueblos Paulina Witkowska
8 maja

Młody Wiśnia

Nominowani:
Szuszeq Cheatz Hrabia Tym$on
8 maja

Młodszy Joe

Nominowani:
8 maja

Obserwator Świata Faktów

Nominowani:
Mara MDM Arczi Szajka Młodszy Łyskacz Maro Finem Paka
8 maja

Finu Dym KNF

Nominowani:
Olo SCM Dawko Dym KNF Ponczo Dym KNF
8 maja

Kodein

Nominowani:
Sztajbeer NESQ Glitchu Młody Daniel Makelele
7 maja

VBS

Nominowani:
Szesnasty Fiłoń Dzitek Szymeh Major Suchodolski
7 maja

Kulya

Nominowani:
Дамант ZOMBO Лирика Ветра Young Dee
7 maja

Karwan

I to jest powrót na który wszyscy fani podziemia czekali

Nominowani:
Wiciu Endrju ZWC Janar Kot Kuler
7 maja

Rahim

Nominowani:
Arczista Buka Cezik Dejlu Eminem Fokus
7 maja

DJ BUHH

DJ BUHH uderza, tej postaci nie trzeba przedstawiać. Poza tym, spójrzcie tylko na te nominacje.

Nominowani:
Wyrwiszmat Wielki Betonowy Chuj Charlie P
7 maja

Kościey

Kościey po prostu nie zawodzi i tyle.

Nominowani:
DJ Pstyk Łozo aka Pitahaya Mam Na Imię Aleksander Smackey
7 maja

Młody PSZ

Nominowani:
Bless Manio KDZ HST Wojtas WLB
7 maja

Koldi

Nominowani:
ADM Kobik Kolins Jaco KebsonTV Spejson
7 maja

Kacperczyk

Bracia Kacperczyk nie wychodzą z formy

Nominowani:
Ralph Kaminski Błażej Król Sanah Slum Village Wojciech Bąkowski
7 maja

Piro

Nominowani:
You_Rec Ronnie Ferrari MGK el_sieniawo_vevo
7 maja

Dudek P56

Nominowani:
Robson PRO INKG WJS Czaha Wiśnia Bakajoko Rest DIX37 Kuba Knap ZBK FU
7 maja

Santez

Nominowani:
Tiff Kasper Dziad Tommy Parczuś
7 maja

Bajorson

Nominowani:
POE Loko Kalik Aleja WP Medusa
7 maja

Chivas

Nominowani:
Benek Turas Pablo 2115 Michał Wiśniewski
7 maja

Saful

Saful pokazał, że w dalszym ciągu pamięta jak się rapuje.

Nominowani:
Eldo Siwers Beton.Hofi Masny
7 maja

Margaret

Jedno z większych zaskoczeń tej edycji

Nominowani:
Reni Jusis Natalia Szroeder Rena Wojtek Geniusz Warszawskie Combo Taneczne
7 maja

Jacuś

Kiedy myśleliście, że u Krzysztofa Gonciarza było nieco dziwnie, to z pomocą przychodzi Jacuś

Nominowani:
Yachuprodukcja Jacek Stachursky Grubson Pan Rękawica Magda Gessler
7 maja

Krzysztof Gonciarz

no cóż, Krzysztof Gonciarz Proszę Państwa

Nominowani:
Zamilska catz'n dogz Sept Duss Tomasz Wirski
7 maja

Damian

Nominowani:
Yokinashi Emkatus Ajter Frmn Przewłoka
7 maja

wszedzieZUBER

Nominowani:
Zbr Cichoń Psymone Młody Morna Senti
7 maja

VNM

VNM ostatnio był na ustach wszystkich osób związanych z rapem ze względu na swój ostatni numer. Natomiast w swoim Hot16 Venom wyjaśnia o co chodziło w tamtym kawałku.

Nominowani:
Łozo Fontam Emte Marika PAPOOSE
7 maja

Tata Maty

Teate, czyli tata, ksywę wymyślił mi Mata. Te wersy musiały po prostu paść. Trzeba przyznać, że tą nominacją Borixon rozbił bank

Nominowani:
Liroy Zbigniew Hołdys Andrzej Seweryn Adam Bodnar Tomasz Lis
7 maja

be vis

Nominowani:
ADM Kobik Kolins Jaco KebsonTV Spejson
7 maja

Kacperczyk

Bracia Kacperczyk nie wychodzą z formy

Nominowani:
Ralph Kaminski Błażej Król Sanah Slum Village Wojciech Bąkowski
7 maja

Piro

Nominowani:
You_Rec Ronnie Ferrari MGK el_sieniawo_vevo
7 maja

Dudek P56

Nominowani:
Robson PRO INKG WJS Czaha Wiśnia Bakajoko Rest DIX37 Kuba Knap ZBK FU
7 maja

Santez

Nominowani:
Tiff Kasper Dziad Tommy Parczuś
7 maja

Bajorson

Nominowani:
POE Loko Kalik Aleja WP Medusa
7 maja

Chivas

Nominowani:
Benek Turas Pablo 2115 Michał Wiśniewski
7 maja

Saful

Saful pokazał, że w dalszym ciągu pamięta jak się rapuje.

Nominowani:
Eldo Siwers Beton.Hofi Masny
7 maja

Margaret

Jedno z większych zaskoczeń tej edycji

Nominowani:
Reni Jusis Natalia Szroeder Rena Wojtek Geniusz Warszawskie Combo Taneczne
7 maja

Jacuś

Kiedy myśleliście, że u Krzysztofa Gonciarza było nieco dziwnie, to z pomocą przychodzi Jacuś

Nominowani:
Yachuprodukcja Jacek Stachursky Grubson Pan Rękawica Magda Gessler
7 maja

Krzysztof Gonciarz

no cóż, Krzysztof Gonciarz Proszę Państwa

Nominowani:
Zamilska catz'n dogz Sept Duss Tomasz Wirski
7 maja

Damian

Nominowani:
Yokinashi Emkatus Ajter Frmn Przewłoka
7 maja

VNM

VNM ostatnio był na ustach wszystkich osób związanych z rapem ze względu na swój ostatni numer. Natomiast w swoim Hot16 Venom wyjaśnia o co chodziło w tamtym kawałku.

Nominowani:
Łozo Fontam Emte Marika PAPOOSE
7 maja

Tata Maty

Teate, czyli tata, ksywę wymyślił mi Mata. Te wersy musiały po prostu paść. Trzeba przyznać, że tą nominacją Borixon rozbił bank

Nominowani:
Liroy Zbigniew Hołdys Andrzej Seweryn Adam Bodnar Tomasz Lis
7 maja

be vis

Nominowani:
Zkibwoy Zeamsone Nghtlou Kaem_kot Michał Wojtek Krzysztof Gonciarz
7 maja

Oliver Olson

Nominowani:
NICOLE Kobik Loker Rapmajster Daniel Moro Dryja Szymi Szyms
7 maja

Avi

W końcu mamy także przyjemność posłuchać szesnastki Avi’ego, który od zawsze słynął z dobrych tekstów, jednak ostatnio raper przechodzi samego siebie

Nominowani:
Onar Reto Kacper HTA Dennis G13 Kuban
7 maja

Rotacyjny

Nominowani:
Bajorson Sznajder SDM Siekiera RS Gruby LNP Paszkin Mits
7 maja

Vkie

Nominowani:
Pako White Widow Lil Wnyk Sosora Gang Maypix
7 maja

Samer

Nominowani:
Wonder Megot Cichoń TVRNVS QBA Duży PBS
7 maja

Janusz Tramwaj 3000

Nominowani:
Tuwim Raban Mariusz Menes Reproduktor
7 maja

257ers

W końcu jest także Hot16 w wykonaniu niemieckiego składu 257ers

Nominowani:
Schmiddlfinga von LeFly Mehnersmoos H.P. Baxxter
7 maja

Rufuz

I niemalże natychmiastowa odpowiedź Rufuza na nominację Albiego

Nominowani:
Comson Dill Gang Małach Reto Kabe
7 maja

Albi

Nominowani:
Rufuz Sid Fresz Hukos
7 maja

Łucznik

Nominowani:
Japerski Fizyk Xu
7 maja

Merghani

Nominowani:
Young Multi Bandura 730huncho Zeamsone
7 maja

Kamel

Nominowani:
Diox Sitek Kuban Octavian
7 maja

Artur Andrus

Nominowani:
Joann Kołaczkowska Piotr Bukartyk Marcin Januszkiewicz
7 maja

Oxon

Nominowani:
Kojot FonoPe Marzec Dziki Trener Czajnik Chris Webby
7 maja

Ankou

Nominowani:
Nevaeh Nobodyinfact Shamodaz Bas Tajpan
7 maja

Floral Bugs

Nominowani:
CHZDM X7X7 Dziarma Piotr Cartman Alan HHNS Fejz Skits Vicious
7 maja

Knagi

Nominowani:
Kacpi Tenzen 3jm477 Reto Hopsin
7 maja

Jarecki

Nominowani:
BRK Grubson Igo Udoo Gooral
7 maja

Nova

Nominowani:
OsaKa Szymi Szyms Gracek Zajek Kvcek Piotr Żyła
7 maja

Młody Żmija

Nominowani:
Delph Po Prostu Kajtek Ronin Pako Lylu MFG Strawberryblunt
7 maja

Szychvl

Nominowani:
Advm Alanija Kstyk Wojti Nowyjasiu Minimajk
7 maja

Sinus

Nominowani:
Penx Piotr Cartman Pueblos Szwagier IsAmUxPompa
7 maja

Morus

Nominowani:
Letni Chamski Podryw Maskot
7 maja

Nerink

Nominowani:
Malina Damian Kush Prądzyś Wujek Makowskiego z Nigerii
7 maja

Aron HBR

Nominowani:
Gizmo WDP Peter Gang PP Młody ZDS Charlie WLK KAC PCR
7 maja

Młody krzaquu

Nominowani:
Da Hill Dobrzemati Flamma.flame Fokus Skinny
7 maja

Próżnia

Nominowani:
Mela Szatkowska
7 maja

Alien

Nominowani:
Dvp1 Antoine Nerink Kevlar KVBX
7 maja

Piekielny

Nominowani:
Młody M Planet ANM Edzio Blizna Jelon
7 maja

Mariano Italiano

Nominowani:
Wilku WDZ Żary JLB Kubaz Fifka Maja Kapłon synu_baby Yung Simmie
7 maja

Kobyła

Nominowani:
Sydoz Nagłośnienie Thiago Mireles Suchy Majk
7 maja

Brudna Małpa

Nominowani:
Dorski Jaszczur Pływono MANY You_Rec Taee Savage Rock Alone Złomnik Robert Makłowicz Mahonek
7 maja

STD

Nominowani:
Ines Kicu Lucek Mufasa Bandura Kamzel Norbert Gierczak
7 maja

Lechu

Nominowani:
Brzoza Flamma Flame Kubbini Leon Borowy Bajorson Brudna małpa
7 maja

Kooza

Mamy też Hot16 od clipmakera Koozy

Nominowani:
Łodi Rafał Radomski Zając Cdoz
7 maja

PLK

Na tę szesnastkę francuskiego rapera czekało wielu. Szczególnie, że na francuskiej scenie PLK jest już znaną marką, co pozwoliłoby w promowaniu akcji we Francji. Jednak nie dość, że jego Hot16 trafiło na kanał BOR Records, co już ucięło lekko zasięgi, to raper nikogo nie nominował.

Nominowani:
7 maja

Peja

6 lat, tyle przyszło nam czekać na powrót ze spaceru Hot16 Peji. Tym razem Unda wyprzedziła Tedego z nominacją, więc Rychu mógł spokojnie odpowiedzieć. Jednak brak reakcji na pierwszą nominację, Peja tym razem nawinął dwie zwrotki.

Nominowani:
KaeN AdMa Kobra Respo GSP Jeru The Damaja
7 maja

Lazy the Loser

Nominowani:
Flint Muflon Holak DEPS Lanberry
7 maja

Numer Raz

Numer, kiedy płyta? A tak serio, to Numer powrócił do studia i nagrał przyzwoitą szesnastkę

Nominowani:
Bartek Królik Kuba Knap DJ Eprom Grubson DJ 600 Volt
7 maja

Mekal

Nominowani:
Onyx Ren 2Wayz Dope DOD Katy M Dj Fauda
7 maja

Kaczy Proceder

Nominowani:
Rena Egon Fu Jongman
7 maja

donGURALesko

Nominowani:
Kaczor Shellerini Paprodziad Sido
7 maja

Szymi Szyms

Nominowani:
Rakos Indahouse B.A.D Neile Teabe Turtlehype
7 maja

ZetHa

Jest i odpowiedź kolejnego członka chillwagonu

Nominowani:
Reto Napster be vis Chaos VLB SBF
7 maja

Nastyl

Nominowani:
Biernol Zibex Sobel Młody Adeek Vrabche
7 maja

Kastet THC

I mamy kolejną szybką odpowiedź

Nominowani:
Karma DMS Rzabka Grzegor RC Ksienrzniczka THC K Ronaldo
7 maja

Big Musik Sosa

Nominowani:
Kuba & Mati Kastet THC Lil Spider Lil B Viper Disco Rockstars Mans
7 maja

Zdechły Osa

No cóż, Osa jak to Osa, nagrał szesnastkę i nikogo nie nominował

Nominowani:
7 maja

Floras

Nominowani:
Locomode Pluti Przybył
7 maja

Deemz

Długo przyszło nam czekać na tę zwrotkę, ale w końcu jest. Kolejny producent w zestawieniu.

Nominowani:
Kuban Nergal 2sty DJ Fauda Szczepan
7 maja

Czeski

Czeskiego nominował Vixen i jak możecie posłuchać bardzo na nią czekał.

Nominowani:
Bajorson MC Silk Keczap Eskobar Milu
7 maja

Jordah

Swoją zwrotkę zaprezentował także Jordah, który nominował między innymi swoją mamę

Nominowani:
Krystyna Gudel Król Świata Płatek Gdziebądź Drake
7 maja

Kazior

Nominowany przez Kubańczyka

Nominowani:
Królik Karlos Wini donGURALesko Rogal DDL Moras Padronwski Skaterboyrico
7 maja

Migekk

Nominowany przez Kozę

Nominowani:
Ozzie Bitamina MC Silk Syndrom Paryski
7 maja

AyamCamani

AyamCamani odpowiada na nominację Deysa

Nominowani:
Igrekzet Shahmen Dziki Trener
7 maja

Kiełas

Na liczne nominacje odpowiada także Kiełas, który pokazał prawdziwą sztukę i co prawda nominował tylko jedną osobę, ale za to jaką!

Nominowani:
Fazi
7 maja

Kafar

Do akcji dołącza także Kafar ze składu Dixon37.

Nominowani:
Rogal DDL Jongmen Polska Wersja MR Hemp Gru Wąs & Koks
7 maja

Kobik

Mamy kolejną zwrotkę reprezentanta Biura Ochrony Rapu.

Nominowani:
Shellerini Sitek Młody Dron Fresh Polakke
7 maja

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański nie ma ostatnio łatwego życia, szczególnie, że swoimi działaniami bardzo sobie je utrudnia. Jednak Te-Tris wyciągnął w jego stronę rękę i dał mu nominację ostatniej szansy, którą Fabijański moim zdaniem wykorzystał, bo ta szesnastka, to najlepsza rzecz, jaką do tej pory nagrał.

Nominowani:
Jacek Beler Magdalena Koleśnik Dorota Masłowska
7 maja

Krulig

Nominowany przez Pazzy’ego

Nominowani:
Kowalczyk Młody PSZ Daria Zawiałow Kstyk TheNis BekaKSH
7 maja

Boro

Nominowany przez TPS

Nominowani:
Wieszak ZDR Kubi Banda Pajdzik
7 maja

Rafał Brzozowski

Mili Państwo, doczekaliśmy się. Rafał Brzozowski odpowiada na nominację Klocucha. No to teraz czas na Ojca Mateusza.

Nominowani:
Majka Jeżowska Kamil Grosicki Damian Janikowski
7 maja

Dwa Sławy

Jakby nie patrzeć, to już drugie #Hot16Challenge Sławów w tym roku, ponieważ pierwsze znalazło się na ich ostatniej płycie.

Nominowani:
Emkaiks Spons Kluchu Owca WK
7 maja

TiDUS

Nominowani:
Siimba Selassiie Rome Streetz JAQUELL Khofa
7 maja

Syny

Nominowani:
Behemoth Brodka Jakub Józef Orliński Adam Strug Tonfa
7 maja

360MI

Nominowani:
Młody Żmija Młody Dron Młody Billy KKUBA102 Szamz
7 maja

Lipa

Nominowani:
Dawol Dzida Dryja
7 maja

Bosek

Nominowani:
AK47 Dżambodżet SLT Mariusz Pudzianowski Gutek Meganow Alternatywa Majki Czesław Mozil
7 maja

E V

Nominowani:
Piela basboy Julek Tripl3 Sobel Brudna małpa
7 maja

Taz

Nominowani:
donGURALesko Śmiechu LuFon STRZ Afgvn CZK
7 maja

CatchUp XXL

Nominowani:
Michał Anioł Gargamel nghtlou Brodka
7 maja

Zeus

Nominowani:
Joteste Inespe Sanah Katarzyna Bonda Andrzej Duda
7 maja

Gibbs

Nominowani:
Fonos Opał Indeb Steez Grupa Mocarta
7 maja

Young Finn

Nominowani:
Postirol Szymi Szyms Brudna małpa Koder Zibex Marszalitto Vesaczi
7 maja

Siles

Nominowani:
Quebonafide Eldo Daria Zawiałow Homex Jorja Smith Lipsky
7 maja

Pilon

Nominowani:
Emkaiks Spons Kluchu Owca WK
7 maja

Pat Kustoms

Nominowany przez White 2115

Nominowani:
VIC Kosa Last Dens Strefa Zgniotu Marina Łuczenko
7 maja

Coals

Duet Coals został nominowany przez Tymka i dzisiaj możemy już posłuchać ich zwrotki.

Nominowani:
nath asik HDS
6 maja

Przyłu

Nominowani:
Fonciak HuczuHucz Rzydu Mcscorpio Mieszko Wojciech Mann
6 maja

Fekir

Nominowani:
Gibson Kangi Gengar Żaluzja Solonez Kevlar
6 maja

Qry

Nominowani:
ZetHa Mini Majk Vkie Roksana Węgiel
6 maja

Ceka

Nominowani:
Doktor Janek Stark Funkee Nati CNT miZu
6 maja

Gottastral

Nominowani:
Urboishawty Big Musik Sosa Don Poldon Młody Dron Wifi Klan Pako Aleshen
6 maja

X-KOM

Nominowani:
Netflix Polska Michał Pol ESL Polska Techland Games Komputer Świat
6 maja

Girson

Nominowani:
Belmondo Sobota Jongmen Tomb Hanszua PLK
6 maja

Woody

Nominowani:
MN PG ORBITAMIGO
6 maja

Dzakob

Nominowani:
Edzio Obi Piluś E V Bob Remik Sowa Brat Dzakoba Jestemayy
6 maja

Uki Balboa

Nominowani:
Dzakob Beg Lepes Sitek Milu Gomer LotDrozda Chemik
6 maja

Śliwa

Nominowani:
Gandi Ganda Piekielny Hans 52 Ry23
6 maja

Te-Tris

Nominowani:
Nerwus Milu J Cole Vae Vistic Sebastian Fabijański
6 maja

Ozzy Baby

Nominowani:
Młody Dziadek Jimmy De Santa Mariano Italiano Sqner PSHEMO
6 maja

CBR

Nominowani:
Kosel MXN Kaz Bałagane Onar Kaz Dariusz Szpakowski
6 maja

Sławczi

Nominowani:
Łucznik Pathos Vin Vinci Kafar Dudek P56
6 maja

Jerzyk Krzyżyk

Nominowani:
Jajut Kacperczyk Wilhelm Wikary Kościey
6 maja

DJ Remisz

Nominowani:
Gibbs Galla Monumatik Tazer Leny da fam Kozersky
6 maja

Tuzza

Nominowani:
Kuban Artur Rojek Sylvana Krzysztof Gonciarz Sidney Polak Gunboi x Pvlace 808Mafia Young Konrad
6 maja

Rzepa ŁDZ

Nominowani:
Jacob Remik Ajman Zeus Marianne donGURALesko
6 maja

Janigunz

Nominowani:
Prince PKS Perti DJ Hazel Piotr Kędzierski
6 maja

Awalas

Nominowani:
Holak Miki Samer Fonciak
6 maja

Guzior

Nominowani:
Adamo Slim Szczegi Przemo DBM Sonic Avi Eminem
6 maja

Estro

Nominowani:
Piro $MOK3RSI Ricardo Jagła Szad Ghostmane
6 maja

Bisz

Nominowani:
Klarenz Hrypa SuperStyle
6 maja

Barvinsky

Nominowani:
Niebostan Rau Kokavice Holak Arctic Monkeys
6 maja

Golo

Nominowani:
Młody krzaquu Rzepa ŁDZ Oskvr/David GENEZA Kurzaw
6 maja

Johnny Slim

Nominowani:
Mikołaj Kreski Yanolo SKNZ Rymek Pokahontaz Dame D.O.L.L.A.
6 maja

Pazzy

Nominowani:
Vkie JestemSzopen Szychvl Awalas Jimin Krulig
6 maja

Odesdoen

Nominowani:
Adrian HNA Janon PN PiatinioRGA a.k.a Młody Szczurek
6 maja

Maly Elvis

Nominowani:
Tomek Makowiecki WJK Młody Yerba Remo Patec Wariatec
6 maja

Plus

Nominowani:
Kolins DJ Steez Kazet Bonzo Łapa TWM
6 maja

Uki Grajda

Nominowani:
WSZEDZIEZUBER Komil Reno Samer Skotar
6 maja

Louis Villain

Nominowani:
Kwiatek Haze Weed Carrier HDS
6 maja

Young Igi

Do zabawy dołączył także Young Igi i poskładał całkiem niezłą szesnastkę

Nominowani:
Pikers Włodi Żabson Kali TYLA YAWEH
6 maja

Dedis

Nominowani:
Dudek P56 Małach Kobik PRO Bezczel
6 maja

Green

Powrócił także dawno nie słyszany Green i to na bicie Ostrego. Sprawdźcie to!

Nominowani:
Rahim Małpa Gres Wigor Bartek Kapustka
6 maja

Trill Pem

Nominowani:
Wac Toja VBS FlexLikeKev
6 maja

Bryndal

Natomiast kolejną nominację otrzymał Avi, tym razem z rąk Bryndala. Ponadto do tablicy w końcu wywołany został Bisz.

Nominowani:
Avi Bisz Medard GSC MAXTHC DJ Eklektik Selektah
6 maja

Wojtas

Hot16 to świetna akcja także ze względu na odkurzanie mikrofonów przez weteranów sceny. Wywołany przez Borixona został Wojtas z legendarnego składu WYP3

Nominowani:
Liroy Radoskór Pęku Morus TRL
6 maja

fukaJ

Mamy także zwrotkę fukaJa, którego nominował pierwszy rapowy boysband w Polsce, czyli Taconafide. Natomiast fukaJ odwdzięcza się nominacją dla Quebo

Nominowani:
KAX Avi JJ Quebonafide Billie Eilish
6 maja

FVNKOVY

Nominowani:
Lil Konon Diset Karwel Sequelachi Chomiko
6 maja

Ambro

Nominowani:
Golo Nuk Mazur aka Duff Baczmag
6 maja

Wiktor z WWA

Nominowani:
Fonciak Uki Grajda Rafonix Park Dwunasta Yung Lean
6 maja

Człowiek Warga

Była brzydka szesnastka, to teraz czas na #Hot16

Nominowani:
R.A.U. Nerwus Jordah Śliwka Tuitam Romano
6 maja

Waldemar KASTA

Przed majk wrócił także Waldemar KASTA i to na jakim bicie. Raper pokazał, że po mimo długiej przerwy od nagrywania dalej to ma.

Nominowani:
donGURALesko Joka Karwan Rogal DDL
6 maja

TKM

Nominowani:
Mikołaj Hemmerling Damian Basiński B.R.O ŻURAW Kuba Wolski
6 maja

Sara Jaroszyk

Nominowani:
Mery Spolsky Natalia Moskal Rasmentalism Dziarma
6 maja

Dister

Nominowani:
Stan Michał Szczygieł Rich Homie Kshan Ricoo Siles
6 maja

Dawid Podsiadło

Nominowani:
Monika Brodka Daria Zawiałow Michał Kempa Meek Oh Why?
6 maja

Jot

Nominowani:
Isiek Roszja Ras Pijak P Mrozu
6 maja

Michał Karmowski

Nominowani:
Michał Materla Saful Mariusz Pudzianowski
6 maja

Marianne

Nominowani:
Remigiusz Remo Łupicki TKM Copik Pit
6 maja

Tomcio

Nominowani:
Grupa Operacyjna pan_adrian Kstyk Sinus STD 360MI
6 maja

Bonson

Nominowani:
Okoliczny Element LAIKIKE1 Tkzetor Carter
6 maja

Karian

Nominowani:
Junes Artur Rojek Meek Oh Why? Stefan Eli Czarli Zero Lackluster
6 maja

Kubi Producent

Nominowani:
Pvlace 808 Mafia FORXST Sapi Tha King Daria Zawiałow
6 maja

Chvjztym

Nominowani:
Vigo Piotruś Próżnia YGK Ajman Young Finn
6 maja

Epis Dym KNF

Nominowani:
Ryjek Bezimienni DARCO Obserwator Świata Faktów Finu Dym KNF
6 maja

Igor Herbut

Nominowani:
Daria Zawiałow Piotr Rogucki Abradab
6 maja

Tede

Nominowani:
Suja THS Klika CNE DJ BUHH
6 maja

TPS

Nominowani:
Boro jav zavarii Ejkej Grasownik Białdżi
6 maja

Słoń

Nominowani:
Mati Ważny Floral Bugs Kodein Profesor Smok Opał
6 maja

Bartocut12

Nominowani:
Kamil Pivot JWP Kobyła Cl Brooks Blabbermouf Eis
6 maja

Janek Jaki

Nominowani:
Milu Lechu Kicxk Tomcio Nova
6 maja

Młody Dzban

Nominowani:
Da Vosk Docta Kościey Ankou
6 maja

Afrojax

Nominowani:
Rafał Brzozowski
6 maja

Marcin Flint

Nominowani:
Afrojax Jot Kidd Krzysztof Nowak
6 maja

Young Lungs

Nominowani:
Teddybear Harm Franklin Dom Vallie
6 maja

Puszka

Nominowani:
Wojciech Szczęsny Bartosz Kapustka Beniamin Wrembel Marianne Jakub Moder Julia Wieniawa
6 maja

Paris Platynov

Nominowani:
Andrzej Duda PLC
6 maja

Eazy Dyonizy

Nominowani:
Jesioł Arab Nelux MRO Flint
6 maja

Łona

Nominowani:
Ten Typ Mes Bisz Afrojax NOON Marian Lichtman
6 maja

Hudy HZD

Nominowani:
Pono Wilku WDZ Roho
6 maja

Moskal SQU

Nominowani:
Rogal DDL Książę Mazowiecki 730 Huncho Mały Matters Seven
6 maja

Tom Schklaneck

Nominowani:
Pham Lil Tadek Vae Vistic Młody Dzban
6 maja

Schafter

Nominowani:
Pikers Młody Dzban Popek Pan Wankz
6 maja

Jakub Żulczyk

Nominowani:
Pablopavo Mister D Remigiusz Mróz Szczepan Twardoch
5 maja

Lukasyno

Nominowani:
Włodi Kaczy Proceder Bob One Peres Witek Muzyk Ulic Wigor
5 maja

Oscar

Nominowani:
Dj Blaki Selektah Young Igi Jaco ALC Avi
5 maja

Atutowy

Nominowani:
Kamel Wiadrowski Barvinsky
5 maja

Matis

Nominowani:
Decó Tytson Sensi Hinol
5 maja

Deys

Nominowani:
Karian Friz Feno Frank AyamCamani eLJot Brodka Pan Wankz Lil Xan Nevelle Viracocha
5 maja

Jeden

Nominowani:
Grubson Kiełas DJ Remisz Alien Symer Efjot
5 maja

Zbigniew Stonoga

Nominowani:
Janusz Korwin Mikke Tygodnik NIE Krzysztof Andrzej Jackowski
5 maja

Kartky

Nominowany przez Filipka

Nominowani:
Gibbs Przyłu Karian Deys Kacper HTA
5 maja

Kizo

Nominowani:
Aero Kabe Helmut Jongmen
5 maja

KPSN

Nominowani:
JNR Kafar DIX37 Bambo the Smuggler Gąbka Laweta Yurkosky Odesdoen
5 maja

mlodyskiny

Nominowani:
Maly Elvis Schafter Ozzy Baby Gottastral
5 maja

Skrubol

Nominowani:
Kaczy Proceder donGURALesko Kuba Knap
5 maja

Smolasty

Nominowani:
Wiktor z WWA Krzysztof Kononowicz DJ Ajsen Fifson
5 maja

Major SPZ

Nominowani:
Włodi Sawa SPZ OG Olgierd Kazior Stitches
5 maja

Martyn ESM

Nominowani:
WuWunio Warszawski MAXIM Małek36 Wasiak
5 maja

Koza

Nominowani:
OORBIT Migekk Augustyn Bartuś 419 Człowiek Warga Jakub Żulczyk
5 maja

Intruz

Nominowani:
Oliver Olson Dawid Obserwator Dedis Sławczi Aero Duke102 Epis Dym KNF
5 maja

Frosti Rege

Nominowani:
Berson SP ZOO Maszkin SP ZOO Młody Bandziorek SP ZOO Mery Spolsky Capri sauce
5 maja

Kuba Wojewódzki

Nominowani:
5 maja

Sarius

Nominowani:
Tau O.S.T.R. Kali Kuba Stemplowski HVZX Oskar
5 maja

Joda

Nominowani:
Głowa PMM Avi Aero
5 maja

Janusz Walczuk

Nominowani:
Pilon Smolasty Moli Lazy the Loser Kacperczyk Puszka
5 maja

Kubańczyk

Nominowani:
Krupek Vixen Kazior Borys Kaltermann Boxdel
5 maja

Paweł Domagała

Nominowani:
Artur Andrus Jakub Józef Orliński Zagi&Michał Wrzos Igor Herbut The Teskey Brothers
5 maja

Kuqe 2115

Nominowani:
Adi Nowak Kiełas olszakumpel XAYOO_ Franek Kimono
5 maja

Blacha 2115

Nominowani:
Paris Platynov Maxxy 2115 Ali471 Beteo
5 maja

Flexxy 2115

Nominowani:
Zbigniew Stonoga Floras Chief Keef Bokser
5 maja

Szopeen

Nominowani:
Wac Toja ZetHa Perti Rizcone
5 maja

PlanBe

Nominowani:
Te-Tris Jacuś Young Igi Schafter Young Lungs
5 maja

Kronkel Dom

Nominowani:
257ers EIGHT-O DEAMON Mr. Polska Merghani
5 maja

Koneser

Nominowani:
Ralopib JUREKOFFICIAL_ Pazzy HVZE Kiełas
5 maja

Ryfa Ri

Nominowani:
Vera Icon & Japko Pitzo Rixona Łudi BRZ CBR Kulya
5 maja

Kukon

Nominowani:
5 maja

Młody Karter

Nominowani:
Playground FVNKOVY Kot Karter
5 maja

Łysonżi

Nominowani:
Numer Raz Gouva Krzysztof Kozak Dzi3ciak
5 maja

Z.B.U.K.U

Nominowani:
Kizo Śliwa Intruz Martyn ESM Rotacyjny Bosek Toczyfel
5 maja

Paulina Przybysz

Nominowani:
Syny Ryfa Ri PAL SECAM Little Simz
5 maja

Ero JWP

Nominowani:
PiH Pono Peja Hudy HZD
5 maja

Rolex

Nominowani:
Jasin Młodzian MRG MichU Karol`ek
5 maja

DJ Johny

Nominowani:
Albi ADM Janusz Walczuk Benito Mr. Polska
5 maja

Nizioł

Nominowani:
Brahu Wysoki Lot TPS
5 maja

Młody RoLi

Nominowani:
Zeamsone Yapi Żabson Young Igi
5 maja

Ten Preston

Nominowani:
Uki Balboa Janek Jaki Potato Lil Kikut Baron Eldo
5 maja

Beuz

Nominowani:
KPSN Kot Kuler Medard Bosek Młody_G
5 maja

Had Hades

Nominowani:
Kali Kuba Knap Rakraczej Zdechły Osa
5 maja

Czerwin TWM

Nominowani:
Bilon ATR MF Kizo Gedz Plus Skoob102 Duke102
5 maja

Famson

Nominowani:
Phantom Eazy Dyonizy Weste Wes Ceka O.S.T.R. Rolf
5 maja

2K

Nominowani:
Louis Villain Frosti Rege Koneser Ambro Moskal SQU
5 maja

Sentino

Nominowani:
Diho Sokół Telson z Kolonii
5 maja

Otsochodzi

Nominowani:
Żabson Ten Typ Mes Margaret Szopeen
5 maja

Jan-rapowanie

Nominowani:
Janigunz Karwan Rogal DDL Ed Sheeran PioruN
5 maja

Taconafide

Nominowani:
CatchUp XXL Tuzza mlodyskiny Fisz Dawid Podsiadło TPDW Kukon Guzior fukaJ Sentino
5 maja

Brian

Mamy także zwrotkę od Briana, którego nominował Marceli Bober. Solidna szesnastka poparta została solidnymi nominacjami

Nominowani:
Ryfa Ri Ten Preston Estro Zbigniew Stonoga
5 maja

Krzy Krzysztof

Ten dzień z #Hot16 rozpoczął się bardzo szybko, kilka minut po północy wleciała szesnastka od najbardziej wesołego hypemana w Polsce, czyli od Krzy Krzysztofa. Niech ta zwrotka będzie początkiem pracy nad płytą, bo chyba wszyscy chcieliby to usłyszeć.

Nominowani:
Rasmentalism Wini Zbyt Mocne Woddy Rapa Nui Biggy Poppy
4 maja

Adam

Na nominację Maty odpowiada także jego ziomek Adam, co ciekawe, oprócz szesnastki zamieścił w wideo swój freestyle z 2018 roku. Szczerze, też chciałbym umieć lecieć na wolno przez całe dwa bity.

Nominowani:
Logic VNM Dister Ten Typ Mes
4 maja

Mada

Jest i zwrotka Mady, którego nominował Marceli Bober. Przy tej szesnastce autentycznie miałem ciary, po przesłuchaniu dowiecie się dlaczego.

Nominowani:
Barto'cut12 Skrubol Beuz Waldemar KASTA Marcin Flint
4 maja

Paluch

Coraz większe ksywki dołączają do zabawy. Teraz przyszedł czas na Palucha, który dorzucił bardzo mocne wersy, aż musiałem wstać, serio. Oczywisty jest również fakt, że Paluch zaprosił członków swojej wytwórni do zabawy. Nominacje otrzymał Joda, Lipa, Kamel, Sarius ale także Major SPZ i francuski raper PLK. Coś czuję, że po jego zwrotce #Hot16 rozprzestrzeni się po Francji bardzo szybko.

Nominowani:
Joda Lipa Kamel Sarius Major SPZ PLK
4 maja

Hase

Mamy także odpowiedź nominowanego przez KęKę radomskiego rapera Hase!

Nominowani:
Oxon Jeden Krys Antykonfident
4 maja

Proceente

Aloha! Właśnie wleciała zwrotka od Proceente

Nominowani:
Łysonżi Green Ryfa Ri Johnny Slim Młody Rola
4 maja

Gedz

Wleciała także zwroteczka od Gedza, który pokazał formę najwyższych lotów i śmiało jego #Hot16 można zaliczać do jednego z najlepszych w tej edycji.

Nominowani:
Tom Schklaneck Lil Portek XXXPlaystation Bonson Sarius
4 maja

White 2115

I wtedy wchodzi on, cały na biało. Szesnastka White’a to przelot po stylówce członka 2115 i SBM Label. Mamy tu także mały remiks hitowej Californi. Sprawdźcie sami

Nominowani:
Chivas Pat Kustoms Athletico 2115 Michał Karmowski
4 maja

Filipek

Jest także #Hot16 Filipka, w którym obrywa się między innymi Sebastianowi Fabijańskiemu. Najciekawsza jest jednak tutaj nominacja dla Kubana, którego brakuje na polskiej scenie hip-hopowej.

Nominowani:
Kartky Bober Kubańczyk Sarius Kuban
4 maja

Gruby Mielzky

Nominowani:
Kabe Oki Dwa Sławy
4 maja

Skorup

Skorup został nominowany do #Hot16Challenge2 przez KęKę

Nominowani:
Bu Matis Angie Karo Glazer
4 maja

Tymek

Tymka do #Hot16Challenge2 nominował Skip

Nominowani:
Awich Jerzyk Krzyżyk Coals Trill Pem Mekal
4 maja

Undadasea

Nominowani:
Peja Ryszard Rynkowski Furiat NH
4 maja

Borixon

Borixon do #Hot16Challenge2 został nominowany przez Matę. Jesteśmy z kolei bardzo ciekawi zwrotki Taty Maty, którego nominował Borixon.

Nominowani:
VNM Lukasyno Wojtas Oki Qry Tata Maty
4 maja

Hodak

Nominowani:
Gedz 2K Deemz Włodi Paris Platynov
4 maja

Szpaku

Nominowani:
Tede Rolex Słoń Kaz Bałagane Kubi Producent Koldi
4 maja

Marceli Bober

Nominowani:
Mada Skip Brian Koza Atutowy
3 maja

Spinache

Nominowani:
patr00 Proceente Bryndal Młody Karter
3 maja

Miły ATZ

Nominowani:
Gruby Mielzky Ero JWP Marceli Bober Undadasea Hodak
3 maja

KęKę

Nominowani:
Hase Skorup 3y Gun Kara Paweł Domagała
3 maja

Lanek

Nominowani:
KęKę Szpaku Jan-rapowanie DJ Johny
2 maja

Rosalie.

Nominowani:
Paulina Przybysz Iamddb. Miły ATZ Otsochodzi
2 maja

Białas

Nominowani:
Pezet Paluch Sokół Czerwin TWM Kronkel Dom
2 maja

Bedoes

Nominowani:
Kuqe 2115 Blacha 2115 Flexxy 2115 White 2115 Pressa Armani
2 maja

Przemek Ferguson

Nominowani:
Spinache Reno Te-Tris Kałach
2 maja

Norbi

Nominowani:
Tomasz Karolak Kuba Wojewódzki Natalia Kukulska
2 maja

Klocuch

Nominowani:
Norbi Rafał Brzozowski Ks. Mateusz
2 maja

Vito Bambino

Nominowani:
Had Hades Rosalie. Famson alyona alyona Max Herre
2 maja

Mata

Nominowani:
Przemek Ferguson Vito Bambino Borixon Adam Snoop Dogg
1 maja

Taco Hemingway

Nominowani:
Łona Krzy Krzysztof Lanek Taconafide Klocuch
28 kwietnia

Solar

Nominowani:
Białas Taco Hemingway Bedoes Mata Mike Posner