#Hot16Challenge vol.2 ruszyło! Posłuchajcie zwrotki Solara i sprawdźcie, kogo nominował


29 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Na drugą odsłonę #Hot16Challenge przyszło nam czekać aż 6 lat. Akcja nie wraca jednak bez przyczyny, celem jest uzbieranie miliona złotych na walkę z koronawirusem.

#Hot16Challenge vol.2 – Cel? Milion złotych

6 lat, tyle właśnie przyszło nam czekać na drugą odsłonę akcji zapoczątkowanej przez Solara. Powodem powrotu #Hot16 jest chęć walki z pandemią koronawirusa. Zasady łańcuszka pozostają niemienione. Raper nawija gorącą szesnastkę, po czym nominuje kolejnych raperów. Zmieniła się za to jedna rzecz.

Tym razem SBM Label połączył siły z fundacją Siepomaga.pl, czego efektem jest akcja Beef z koronawirusem, której celem zebranie jest miliona złotych na walkę z pandemią.

Wróćmy jednak do zwrotki Solara. Tym razem podkładem zajął się sem0r a nie Lanek. Lecz to nie ma najmniejszego znaczenia, kto wyprodukował bit. Najważniejsze są wersy, a te rzucone przez rapera są naprawdę grube. Nie brakuje tam ciętych linijek, ciekawych spostrzeżeń, metafor i przede wszystkim odwołań. Dacie rade je wyłapać?

Solar – #Hot16Challenge2


Hot16Challenge2 – zobacz oś czasu

Oś czasu #Hot16Challenge2

W drugiej edycji #Hot16Challenge raperów, którzy nagrywają swoje szesnastki jest coraz więcej i powoli można się pogubić w tym, kto już nagrał swoje #Hot16, a kto został nominowany. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dokładną oś czasu ze wszystkimi nominacjami i szesnastkami, którą znajdziecie poniżej.

Oś czasu #Hot16Challenge2


Intercontinental Bajers

Nie zapominajmy jednak o nominacjach, bo te naprawdę są mocne. Tym razem Solar ponownie nominował Białasa. Kolejne nominacje przypadły Bedoesowi, Taco Hemingway’owi i Macie. Już zacieramy ręce na te szesnastki.

Tym razem możecie także śledzić jak rozwija się challenge na specjalnie przygotowanej stronie hot16challenge.network gdzie znajduje się drzewko z nominacjami, a także odnośnik do interpretowania tekstów na Geniusie. Natomiast na samym dole znajduje się licznik, na którym możecie sprawdzić bieżący stan zbiórki.

#hot16challenge

Ponadto Solar do akcji zaprosił także Mike’a Posnera. Co ciekawe, amerykański artysta w ubiegłym roku przeszedł wszerz całe Stany Zjednoczone. Czy #Hot16Challenge rozrośnie się na międzynarodową skalę? No cóż, kiedy jak nie teraz?

Naughty Boy, Mike Posner – Live Before I Die


Polska branża kulturalno-rozrywkowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

Na drugą odsłonę #Hot16Challenge przyszło nam czekać aż 6 lat. Akcja nie wraca jednak bez przyczyny, celem jest uzbieranie miliona złotych na walkę z koronawirusem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →