#Hot16Challenge2 – najlepsze zwrotki, największe niespodzianki. Aktualizacja na bieżąco

Podziel się newsem:

Druga odsłona #Hot16Challenge rozrasta się z dnia na dzień! Do zabawy dołącza coraz więcej raperów. Jednak co najważniejsze, rośnie także suma zebranych pieniędzy.

#Hot16Challenge2 – machina ruszyła

Mijają dni, a #Hot16Challenge2 staje się coraz większe i powoli można się pogubić w nowych zwrotkach i kolejnych nominacjach. Postanowiliśmy więc stworzyć coś, dzięki czemu dzień po dniu prześledzicie na spokojnie wszystkie zwrotki nagrane w ramach #Hot16Challenge2.

Zobacz oś czasu #Hot16Challenge2

Wszystko zaczęło się identycznie, jak za pierwszym razem, czyli od Solara. Tym razem jednak raper połączył siły z fundacją Siepomaga.pl, czego efektem jest akcja Beef z koronawirusem, której celem jest zebranie miliona złotych na walkę z pandemią.

Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl

Akcja ruszyła w ubiegłym tygodniu, a na koncie zbiórki jest już prawie pół miliona złotych. Mimo tego, że Mike Posner na ten moment nie zaakceptował zaproszenia Solara do całej akcji, to szansa, że challenge wyjdzie poza granice naszego kraju jest ogromna, bowiem swoje zwrotki zapowiedział już Kronkel Dom, a wśród nominowanych znajduje się także PLK, czy część chłopaków z kolektywu 102Boyz.

#Hot16Challenge2 – zobacz oś czasu

Oś czasu #Hot16Challenge2

Tak, jak pisaliśmy na początku, raperów, którzy nagrywają swoje szesnastki jest coraz więcej i powoli można się pogubić w tym, kto już nagrał swoje #Hot16, a kto został nominowany. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dokładną oś czasu ze wszystkimi nominacjami i szesnastkami, którą znajdziecie poniżej.

Oś czasu #Hot16Challenge2


Przeczytaj także – #Hot16Challenge powraca. Sprawdźcie 5 najlepszych zwrotek pierwszej edycji

Druga odsłona #Hot16Challenge rozrasta się z dnia na dzień! Do zabawy dołącza coraz więcej raperów. Jednak co najważniejsze, rośnie także suma zebranych pieniędzy. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →