Karetka z logo SBM Label wyjedzie na ulice Warszawy


16 lutego 2021

Podziel się newsem:

Jednym z najważniejszych rapowych wydarzeń 2020 roku była akcja #hot16challenge2. Tryby puszczonej w ruch przez Solara i Białasa niesamowitej charytatywnej machiny zahaczyły nawet o Pałac Prezydencki, a finalnie uzbierano trzykrotnie więcej środków niż pierwotnie zaplanowano.

Efekt #hot16challenge2 przewyższył oczekiwania organizatorów

Solar rozpoczynając rok temu #hot16challenge2 założył zebranie miliona złotych. Metoda kuli śnieżnej zadziałała jednak bardziej niż wzorowo. Ostatecznie bowiem, w ramach wykraczającej poza hip-hop akcji ,zebrano zawrotną kwotę w wysokości 3 681 884,89 zł. Dzięki nagraniu prawie 800 gorących szesnastek i łącznie 95 057 osobom, które finansowo wsparły charytatywne #hot16challenge2, możliwym był zakup 4127 kombinezonów, 62 545 maseczek, 5740 przyłbic, 208 550 rękawiczek, 7 urządzeń do dezynfekcji oraz 7 karetek dla Służby Zdrowia.

#hot16challenge2 – finał akcji

Solar: „Jestem dumny i wzruszony. 16x Dziękuję”

Pomysłodawca wyjątkowego wydarzenia, szczególnie dumny jest przede wszystkim z zakupu samochodów do ratowania życia. Solar ujawnił, że jedną z karetek, tą która trafiła do szpitala w Warszawie, wyróżniono w sposób iście hip-hopowy. Na karoserię pojazdu trafiło bowiem logo SBM Label, wytwórni założonej przez duet Solar/Białas:

7 karetek rozjechało się po całej Polsce, w tym dla mnie totalnie wyjątkowa – bo jedyna z logiem SBM, trafiła do Szpitala Bielańskiego w Warszawie, w którym przyszło mi się urodzić, a w późniejszym czasie mi i kilku moim bliskim uratowano tam życie. Jestem dumny i wzruszony. 16x Dziękuję. 

Solar za przeprowadzenie akcji #hot16challenge2 otrzymał w ostatnim czasie statuetkę Bestsellery Empiku 2020. Raper, producent i przedsiębiorca wyróżnieniem tym pochwalił się za pośrednictwem konta w mediach społecznościowych. Osiągnięcia muzyczne Solara na ten moment zamyka natomiast solowy album Pokój zero wydany w 2019 roku.

Solar za przeprowadzenie charytatywnej akcji #hot16challenge2 wyróżniony został także statuetką Bestsellery Empiku 2020.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →