Hot16Challenge2 oficjalnie zakończone! Solar i Białas podsumowują charytatywną akcję


28 września 2020

Podziel się newsem:

Solar i Białas oficjalnie zakończyli jedną z największych akcji w polskim hip-hopie, czyli #Hot16Challenge2. Celem akcji było uzbieranie miliona złotych, aby wesprzeć służbę zdrowia w walce z koronawirusem.

Hip-hop zmienił nazwę na Solar/Białas

Trochę to trwało, ale Hot16Challenge2 zostało oficjalnie zakończone. Kontynuacja viralowej akcji Solara, której pierwsza odsłona miała miejsce w 2014 roku, okazała się jeszcze większa. W tegorocznej akcji celem było uzbieranie miliona złotych. Wszystko po to, aby pomóc polskiej służbie zdrowia. Zbiórka prowadzona była wraz z fundacją Siepomaga.pl

Swoje gorące szesnastki nagrało ponad 780 osób, ale nie tylko z rapowego podwórka. Bowiem druga odsłona #Hot16 obfitowała także w osoby spoza rapgry. W akcji oprócz czołowych raperów wzięli także udział miedzy innymi Dawid Podsiadło czy Beata Kozidrak. Druga część akcji wyszła także poza granice naszego kraju.

#Hot16Challenge2 FINAŁ AKCJI

W numerze podsumowującym całą akcję otrzymaliśmy oficjalne dane, na co przeznaczono blisko 4 miliony złotych, które udało uzbierać się podczas trwania zbiórki, co 3 krotnie przebija docelową kwotę! Dzięki akcji #Hot16Challenge2 zakupiono 4127 kombinezonów, 62 545 maseczek, 5740 przyłbic, 208 550 rękawiczek, 7 urządzeń do dezynfekcji, a także 7 karetek. Zbiórkę wsparło w sumie 95 057 osób!

Trzeba przyznać, że tym razem polski hip-hop na prawdę się zjednoczył, a raperzy pokazali, że podziały i konflikty między nimi schodzą na dalszy plan, w momentach kiedy trzeba się zjednoczyć i pokazać siłę.

Jeżeli chcecie sprawdzić, które z szesnastek były najpopularniejsze, to odsyłamy Was do naszego podsumowania całej akcji.

TOP 10 – Najpopularniejsze zwrotki w #Hot16Challenge2

Solar i Białas oficjalnie zakończyli jedną z największych akcji w polskim hip-hopie, czyli #Hot16Challenge2. Celem akcji było uzbieranie miliona złotych, aby wesprzeć służbę zdrowia w walce z koronawirusem. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny […]

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →