Najlepsze i najciekawsze zwrotki #Hot16Challenge2 z 12 maja

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdźmy, co działo się we wtorek, 12 maja w najpopularniejszej akcji charytatywnej w polskim internecie. Przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie najlepszych zwrotek dnia wczorajszego.

Najlepsze i najciekawsze zwrotki #Hot16Challenge2 z wtorku, 12 maja

Po ponad 2 tygodniach trwania akcji doczekaliśmy się niesamowicie ciekawego momentu, w którym powoli zaczynają wyczerpywać się zasoby ludzkie polskiego mainstreamu hip-hopowego. Gołym okiem zauważalny jest przyrost 16-stek w wykonaniu wszelkiej maści celebrytów, osób publicznych czy artystów zupełnie nie związanych z rapem.

Efekty takiego stanu rzeczy bywają naprawdę bardzo różne. Trzeba jednak przyznać, że wczorajszy dzień przyniósł nam kilka niezwykle błyskotliwych wersów, jak choćby te Wojciecha Manna, i niespodzianek stricte muzycznych. Zresztą sprawdźcie sami.

Mann feat. Mann #hot16challenge2

Wojciech Mann, który od czasu odejścia z Programu Trzeciego Polskiego Radia dynamicznie rozwija swój YouTube’owy kanał, pokazał, że pomimo upływu lat, wciąż pozostaje w wysokiej formie satyrycznej. Wraz ze swoim synem nagrał zwrotkę Hot16, w której nie szczędzi uszczypliwości wymierzonych w stronę obecnej ekipy rządzącej, dissuje koronawirusa, pokazuje swój dystans do hip-hopowej formy wyrazu artystycznego, a na sam koniec nominuje swojego wieloletniego współpracownika Krzysztofa Maternę, Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, byłą szefową Trójki Magdę Umher oraz Wiktora Zborowskiego. Sztosik!

Kayah #hot16challenge2

Kayah nie owija w bawełnę. Wokalistka w swojej silnie politycznej zwrotce komentuje obecną sytuację wyborczą, odnosi się do niezrozumiałych wersów Andrzeja Dudy, procesu odmrażania kultury i twierdzi, że… nie umie nawijać. Co jest oczywiście nieprawdą, wystarczy jej tylko posłuchać!

Małpa #hot16challenge2

Za tym panem to zdążyłem się nawet stęsknić. Małpa nie przyzwyczaił nas do częstych wydawnictw, więc już sam jego udział w akcji należy odnotować jako spore wydarzenie. Choć w swojej, skąd inąd bardzo dobrej technicznie, zwrotce zapewnia, że mamy czekać na jego nowe kawałki, coś w głębi mnie mówi mi, żeby mu nie wierzyć. Obym się mylił, bo Łukasz, jak zawsze, pokazał klasę!

Kabe #hot16challenge2

Kabe już od dłuższego czasu nie zawodzi. Wprawdzie jego 16-stki nie określiłbym mianem przełomowej, to i tak jest bardzo dobrze. Raper trzyma przewózkę, która mi osobiście bardzo leży. No i są wersy po francusku.

Rogucki #hot16challenge2

Od Roguckiego dowiedzieliśmy się, co robi z czasem wolnym. Otóż okazało się, że wokalista Comy zajął się przetworami warzywnymi i organizacją nielegalnych spotkań towarzyskich. W jego 16-stce na specjalną uwagę zasługuje niezwykle ciepły syntezatorowy beat i przyjemny klip utrzymany w konwencji VHS.

Czesław Mozil #hot16challenge2

To zapewne najbardziej oryginalna 16-stka spośród wszystkich, które ukazały się wczoraj. Mozil podszedł do tematu w typowy dla siebie sposób, a efektem jest trwający ponad 3 minuty utwór. Pomijając fakt, że nie o to chodziło, jest całkiem interesująco.

Które zwrotki z wczorajszego dnia Waszym zdaniem są najlepsze, najbardziej interesujące i zasługują na największe uznanie?

Hot16Challenge2 – zobacz oś czasu

Oś czasu #Hot16Challenge

W drugiej edycji #Hot16Challenge osób, które nagrywają swoje szesnastki jest coraz więcej i powoli można się pogubić w tym, kto już nagrał swoje #Hot16, a kto został nominowany. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dokładną oś czasu ze wszystkimi nominacjami i szesnastkami, którą na bieżąco aktualizujemy, a link do niej znajdziecie poniżej.

Oś czasu #Hot16Challenge2

Sprawdźmy, co działo się we wtorek, 12 maja w najpopularniejszej akcji charytatywnej w polskim internecie. Przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie najlepszych zwrotek dnia wczorajszego. Najlepsze i najciekawsze zwrotki #Hot16Challenge2 z wtorku, 12 maja Po ponad 2 tygodniach trwania akcji doczekaliśmy się niesamowicie ciekawego momentu, w którym powoli zaczynają wyczerpywać się zasoby ludzkie polskiego mainstreamu hip-hopowego. Gołym […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.