Mata z klipem do „Tanga” i winylowym wydaniem „100 dni do matury”


16 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Mata zaprezentował właśnie klip do jednego z lepszych numerów na swojej debiutanckiej płycie 100 dni do matury. SBM label poinformowało także o sprzedaży winylowego wydania tego albumu.

W milionera z kundla w rok

W kontekście Maty, chyba najbardziej pasuje ten wers Quebonafide. Bowiem nieznany nikomu Mata, równo rok temu na kanale SBM Label prezentował swój klip do utworu Biblioteka Trap, w którym dzielił się między innymi długością swojego przyrodzenia.

Mata – Biblioteka Trap

Już wtedy wydawało się, że ten chłopak narobi szumu na polskiej scenie. Jednak nikt nie spodziewał się, że stanie się to tak szybko, a sam Mata stanie się osobą o której mówili dosłownie wszyscy. Wszystko to za sprawą Patointeligencji.

Mata – Patointeligencja

W ten rok, Michał napisał i wydał swój pierwszy solowy krążek zatytułowany 100 dni do matury. Jakby tego było mało, to album w ciągu dwóch miesięcy od premiery odpowiednio pokrył się Złotem, a następnie Platyną. Ponadto cała zaplanowana trasa koncertowa rapera, całkowicie się wyprzedała.

Natomiast wczoraj, do sieci trafił klimatyczny klip do, moim zdaniem, najlepszego utworu na 100 dniach, czyli Tanga.

Mata – Tango

Oprócz nostalgicznego logo SB Stuff przed startem klipu, wraz z jego premierą SBM Label poinformowało, że krążek warszawskiego rapera zostanie wydany na winylu.

mata 100 dni do matury
Mata – 100 dni do matury – okładka albumu

Co ciekawe, to właśnie 100 dni do matury będzie pierwszym albumem w historii wytwórni wydanym na czarnym krążku. Jednak nakład tego wydawnictwa ograniczony został do 500 sztuk i jak możecie się domyślać wyprzedał się w mig. Na szczęście, w dalszym ciągu na stronie sbmstore.pl możecie zamawiać debiutanckie LP rapera na CD, a także merch związany z płytą.

Ponadto, SBM Label za pośrednictwem swoich social mediów poinformowało, że dziś o godzinie 17:00 ruszy ponowna sprzedaż winylowej wersji krążka.

Mata zaprezentował właśnie klip do jednego z lepszych numerów na swojej debiutanckiej płycie 100 dni do matury. SBM label poinformowało także o sprzedaży winylowego wydania tego albumu. W milionera z kundla w rok W kontekście Maty, chyba najbardziej pasuje ten wers Quebonafide. Bowiem nieznany nikomu Mata, równo rok temu na kanale SBM Label prezentował swój […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

MATA na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →