Hejt Park z Quebonafide już w sieci! Zobaczcie, z jakimi pytaniami zmierzył się raper


08 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Quebonafide w piątek był gościem Tomasza Smokowskiego w Hejt Parku. Podczas programu raper wymienił między innymi 5 raperów lepszych od niego.

Zanim przejdziemy do sedna wypadałoby wyjaśnić czym w ogóle jest owy Hejt Park. To program emitowany na kanale YouTube’owym o nazwie Kanał Sportowy, którego założycielami są Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol i Krzysztof Stanowski.

Zasady programu są banalnie proste. Podczas emisji, na ekranie podany jest numer telefonu, pod który mogą dzwonić widzowie programu. Natomiast, kiedy już się dodzwonią, mogą zadać prowadzącemu, albo zaproszonym gościom pytanie, lub jak wskazuje nazwa zhejtować. Gośćmi w Hejt Parku byli już między innymi Marcin Najman, Jarosław Królewski, Maciej Kawulski, Sebastian Fabijański, czy właśnie Quebonafide.

Quebonafide gościem w Hejt Parku

Ostatnimi czasy mam wrażenie, że Quebonafide niedługo wyskoczy nam z lodówek, jednak nie jest to w żadne sposób negatywne skojarzenie. Raper przez ostatnie dwa lata całkowicie odciął się od mediów. Wszystko zmieniło się z początkiem tego roku, gdy zaczęła się słynna już akcja promocyjna związana z nową płytą pt. ROMANTIC PSYCHO.

Raper w ramach tejże akcji pojawiał się chociażby w telewizjach śniadaniowych, reklamach serwisów aukcyjnych, a nawet na okładkach krzyżówek.

Natomiast po premierze samego albumu i demakijażu w teledysku do SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ, raper porzucił wykreowane przez siebie alter ego i powrócił do znanego wszystkim wyglądu.

Quebonafide – SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Od tego momentu mieliśmy przyjemność obejrzeć i posłuchać Quebonafide w poważnej i merytorycznej jak na Kubę Wojewódzkiego rozmowie, a także w luźniejszym formacie na Kanale Sportowym.

Po hitowym już odcinku z Marcinem Najmanem, wszyscy zacierali ręce na live z Quebonafide. Podczas programu z Tomaszem Smokowskim i Que połączyli się między innymi Łukasz Stasiak, czy Taco Hemingway, od dziś kojarzony jako Roman ze Złotoryja. Oczywiście nie zabrakło także pytań od widzów, które dotyczyły między tatuaży, pracy nad płytą, czy kulis powstawania make-upu w ramach akcji promocyjnej.

Dowiedzieliśmy się także, czy Egzotyka to lepsza płyta od ROMANTIC PSYCHO, oraz czy hypeman Quebo zarabia więcej niż niejeden raper w Polsce. Ponadto Quebonafide wymienił także 5 raperów, których uważa za lepszych od siebie. Są nimi Taco Hemingway, Sokół, Białas, Łona oraz Oskar z PRO8L3Mu. Też tak obstawialiście, czy jednak może to Que jest Waszym zdaniem najlepszym raperem w Polsce?

Raper odniósł się także do występu Sebastiana Fabijańskiego, które miało miejsce kilka dni wcześniej, w tym samym programie. Cały odcinek możecie obejrzeć poniżej. Hejt Park z Quebonafide, to drugi najpopularniejszy film na Kanale Sportowym. Pierwsze miejsce należy do Hejt Parku z Marcinem Najmanem, który na swoim koncie ma ponad 1,2 miliona wyświetleń. Natomiast odcinek z Quebo na ten moment obejrzano prawie 900 tysięcy razy.

Hejt Park #12 – QUEBONAFIDE I SMOKOWSKI

Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO

Quebonafide
Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO – okładka albumu

Przypominamy, że najnowszy krążek Quebonafide od kilku dni jest już dostępny i bije kolejne rekordy. Natomiast, ze strony QueShop w dalszym ciągu możecie zamawiać jego fizyczną, rozszerzoną wersję. Jednak jeśli jesteście fanami cyfrowego odsłuchu, to całość znajdziecie na Spotify, a także na YouTube.

Quebonafide w piątek był gościem Tomasza Smokowskiego w Hejt Parku. Podczas programu raper wymienił między innymi 5 raperów lepszych od niego. Zanim przejdziemy do sedna wypadałoby wyjaśnić czym w ogóle jest owy Hejt Park. To program emitowany na kanale YouTube’owym o nazwie Kanał Sportowy, którego założycielami są Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol i Krzysztof […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →