Ruszył nowy program Kuby Wojewódzkiego. Pierwszym gościem Quebonafide


03 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Kuba Wojewódzki ruszył z nowym formatem swojego programu. Popularne show dziennikarza „tymczasowo” zostało przeniesione do jego domu. Sprawdźcie szczegóły.

Nowy program na czas zarazy, albo i nie tylko

Właśnie tak o swoim nowym talk-show mówi jego gospodarz, czyli Kuba Wojewódzki. Dziennikarz ze względów bezpieczeństwa zdecydował się przenieść popularny program do swojego, liczącego bagatela 250 metrów kwadratowych mieszkania.

Kuba Wojewódzki od prawie 18 lat, z małymi przerwami, prowadzi swój własny program, o czym wszyscy doskonale wiemy. Jednak program ten od zawsze kojarzony był jako show, w którym głównie stawia się na jego humorystyczny wydźwięk.

Nowa formuła pozwala nieco bardziej wybrzmieć Wojewódzkiemu jako dziennikarzowi i bliżej jej bardziej do merytorycznej rozmowy, aniżeli do tego, do czego przyzwyczaił nas Kuba przez wszystkie lata.

Ma to oczywiście związek z tym, że program został przeniesiony do Internetu. Dało to bowiem o wiele większą dowolność Wojewódzkiemu w prowadzeniu rozmowy, która prowadzona jest w ogromnym mieszkaniu dziennikarza.

Quebonafide pierwszym gościem

Od jakiegoś czasu krażyły słuchy, że Quebonafide będzie gościem w telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego. Jednak tak jak pisałem wyżej, dziennikarz ze względu na sytuację na świecie zmuszony był przenieść program do Internetu. I bardzo możliwe, że taki ruch był świetnym rozwiązaniem.

Dzięki nowemu formatowi, dającemu gospodarzowi programu więcej swobody, możemy poznać Quebo od kompletnie innej strony. W prawie godzinnym materiale Wojewódzki porusza najróżniejsze tematy, między innymi związane z pracą nad tworzeniem jego najnowszego albumu – Romantic Psycho, czy po prostu o życiu rapera i jego spojrzeniu na świat.

Nie brakuje także trudnych i ciekawych pytań. Jednak, aby przekonać się jakim programem jest 250 m² Kuby Wojewódzkiego odsyłam Was na player.pl gdzie możecie obejrzeć premierowy odcinek.


Przypominamy także, że dziś, od godziny 20:00, Quebonafide będzie gościem Tomasza Smokowskiego w Hejt Parku na Kanale Sportowym. Jest to program na żywo, podczas którego widzowie dzwonią do gospodarzy i zaproszonych gości, aby zadać im pytanie, bądź zhejtować. Natomiast wczoraj, gościem w Hejt Parku był Marcin Najman. Show w pewnym momencie oglądało nawet 90 tysięcy widzów, co jest absolutnym rekordem tego programu. Jednak wydaje mi się, że dzisiejszego wieczoru to wszystko może się zmienić.

Ponadto, w Hejt Parku pojawił się także Sebastian Fabijański, o którego występie pisaliśmy tutaj.

Kuba Wojewódzki ruszył z nowym formatem swojego programu. Popularne show dziennikarza „tymczasowo” zostało przeniesione do jego domu. Sprawdźcie szczegóły. Nowy program na czas zarazy, albo i nie tylko Właśnie tak o swoim nowym talk-show mówi jego gospodarz, czyli Kuba Wojewódzki. Dziennikarz ze względów bezpieczeństwa zdecydował się przenieść popularny program do swojego, liczącego bagatela 250 metrów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →