Quebonafide w kampanii reklamowej Allegro oprowadza nas po „swojej” posiadłości

Podziel się newsem:

Quebonafide w najnowszym filmie oprowadza nas po „swojej posiadłości”. Zajrzymy między innymi do jego szafy, studia, czy strefy komfortu. Ponadto raper pokazuje nam swoją kolekcję samochodów.

Witaj w domu!

Na youtubowym kanale QueQuality wylądował dość niecodzienny filmik, w którym Quebonafide oprowadza nas po „swojej” posiadłości. W blisko 7 minutowym materiale Que pokazuje nam najróżniejsze zakamarki rezydencji.

Program Creeps Ciechanowskiej Telewizji Kablowej CTK poświęcony jest ciekawym ludziom. W najnowszym odcinku odwiedziliśmy Quebonafide w jego posiadłości.

opis pod filmem

Raper zabiera nas między innymi do swojej biblioteki, w której pogrąża się swojej pasji, jaką jest geografia. Ponadto zdradza nam także, że czas wolny woli głównie spędzać w domu i podróżować palcem po mapie.

quebonafide
Kadr z filmu

W dalszej części wideo mamy też wgląd do pokaźnej i zróżnicowanej garderoby rapera. Krążą też głosy, że to właśnie w tej szafie Que przesiedział ostatnie dwa lata. Szef QueQuality pokazuje nam także swoje najważniejsze wyróżnienia – między innymi puchar za 1 miejsce w turnieju Orlika.

Z filmu dowiemy się też, jaki jest przepis Quebo na dobry relaks, a także zobaczymy wnętrze studia nagraniowego, zobaczcie sami:

CTK Creeps: Quebonafide

O co w tym wszystkim chodzi?

Okej, pośmieszkowaliśmy troszkę, ale czas spoważnieć. Film to oczywiście kolejny etap akcji promocyjnej Quebonafide. Wideo powstało przy współpracy z serwisem Allegro, na którym raper sprzedawał niedawno ciuchy ze swojej garderoby, a zebrany dochód przeznaczył na cele charytatywne.

Jeżeli jesteście czujni i przykładacie wagę do szczegółów, na jednym z monitorów w „studio” Quebonafide widnieje napis, z którego dowiadujemy się, że za tę kampanię reklamową raper otrzymał milion złotych, które przekazane zostaną na cele charytatywne.

Ponadto, wystartowała także sprzedaż słynnych niebieskich polówek rapera. Zakupu mogliście dokonać na specjalnie wystylizowanej, w pełni funkcjonalnej stronie Allegro. Dlaczego piszę w czasie przeszłym? A no dlatego, że cały nakład polówek wyprzedał się w zaledwie kilka minut.

quebonafide

Trzeba przyznać, że poziom kampanii w ramach promocji Romantic Psycho stoi na najwyższym światowym poziomie. Oczywiste jest to, że Que trolluje nas na każdym kroku, jednak nie jest to robione w sposób nachalny i denerwujący.

Quebonafide – Romantic Psycho – co z premierą?

quebonafide
Quebonafide – Romantic Psycho – okładka albumu

Osoby, które zdecydowały się na zakup preorderu najnowszej płyty Quebonafide, już od wczoraj mogły posłuchać krążka w całości. Opinie na jego temat są różne. Jedni mówią, że jest to genialny krążek, inni zaś, że to chyba nieporozumienie.

No dobrze, ale kiedy będą mogły go posłuchać osoby, które nie kupiły albumu w przedsprzedaży? Przypomnijmy, że Romantic Psycho nie trafi do otwartej sprzedaży, a preorderowy nakład był jedynym wytłoczonym.

Prawdopodobnie krążęk trafi już dziś na serwisy streamingowe i będziecie mogli na własnej skórze sprawdzić jakim albumem jest Romantic Psycho.

Quebonafide w najnowszym filmie oprowadza nas po „swojej posiadłości”. Zajrzymy między innymi do jego szafy, studia, czy strefy komfortu. Ponadto raper pokazuje nam swoją kolekcję samochodów. Witaj w domu! Na youtubowym kanale QueQuality wylądował dość niecodzienny filmik, w którym Quebonafide oprowadza nas po „swojej” posiadłości. W blisko 7 minutowym materiale Que pokazuje nam najróżniejsze zakamarki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.