Quebonafide dzięki akcji charytatywnej ufundował wakacje dla dzieci z Ciechanowa


28 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Quebonafide niedawno na jednym z serwisów aukcyjnych wyprzedawał część swojej garderoby. Jak się okazało, całość zebranej kwoty została przekazane na rzecz dzieci z Placówki Dziennego Wsparcia w Ciechanowie.

Wyprzedaż garderoby

Que podczas jednego ze swoich ostatnich instastory poinformował, że ma zamiar sprzedać kilka swoich ciuchów. Niedługo po udostępnieniu postów, na jeden z serwisów aukcyjnych trafiły ciuchy z garderoby rapera. Wśród nich znalazły się limitowane koszulki takich marek jak Off-White, czy Supreme.

Niestety jak to bywa w dzisiejszym świecie, nie wszyscy potraktowali akcje Quebo na poważnie i pod aukcjami zaczęli dla żartu wpisywać ogromne kwoty. Na reakcję rapera nie trzeba było długo czekać. Que także za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował, że aukcje są prowadzone całkowicie na poważnie. Natomiast kwota którą uda się zebrać, zostanie przekazana na cele charytatywne.

Pierwsze, zagraniczne wakacje dla dzieci z Ciechanowa

Wczoraj wieczorem na profilu Krzysztofa Kosińskiego, prezydenta Ciechanowa, pojawiła się informacja, że Quebonafide przekazał 40 tysięcy złotych na rzecz dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego. Celem placówki jest opieka i wsparcie dla potrzebujących dzieci z rodzinnego miasta rapera. Dzięki Quebonafide podopieczni placówki będą mogli pierwszy raz pojechać na zagraniczne wakacje.

Quebonafide – Romantic Psycho

Przypomnijmy, że niedługo swoją premierę będzie miał długo wyczekiwany album Quebonafide. Data premiery krążka na ten moment nie jest jeszcze znana, jednakże wydawnictwo możecie zamawiać w preorderze na stronie QueQuelity.

Romantic Psycho na ten moment promują dwa single: ROMANTICPSYCHO i JESIEŃ. Dużo szumu w Internecie zrobił także niecodzienny wygląd i zachowanie rapera. Natomiast naszą analizę całej akcji promocyjnej Quebo przeczytacie tutaj.

Quebonafide – JESIEŃ

Trasa koncertowa Romantic Psycho

Po udostępnieniu singli, na ścianie jednego z warszawskich budynków powstał mural, który w formie posta na Instagramie promował warszawski koncert Quebonafide.

Natomiast kilka dni później udostępniono całość trasy koncertowej rapera, w bardzo niecodzienny sposób. Strona na której można kupić bilety, była nakładką przypominającą pulpit Windowsa 98 z funkcjonującym Paintem i Saperem. Oficjalna sprzedaż rusza już dzisiaj, jednak radzimy się pospieszyć, ponieważ wejściówki mogą wyprzedać się bardzo szybko.

Quebonafide

01.04.2020 – Łódź, Wytwórnia
08.04.2020 – Kraków, Klub Studio
16.04.2020 – Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
17.04.2020 – Warszawa, Torwar
18.04.2020 – Wrocław, Hala Stulecia
25.04.2020 – Katowice, MCK
26.04.2020 – Gdańsk, B90

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.