Premiera „Romantic Psycho” przesunięta? Quebonafide informuje o problemach z zamówieniami

Podziel się newsem:

Quebonafide w ubiegłym tygodniu informował, że jego najnowsza płyta będzie mieć premierę 20 marca. Krążka jednak próżno szukać w serwisach streamingowych. Sprawdźcie, o co chodzi.

Qué pasa z tą premierą?

W ubiegłym tygodniu gruchnęła chyba najważniejsza informacja dla fanów Quebonafide. Raper za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował słuchaczy, że jego kolejny album swoją premierę będzie miał 20 marca.

quebonafide
Romantic Psycho – okładka albumu

Napięcie spowodowane nadchodzącą premierą rosło, aż w końcu wybiła godzina zero. Jednak albumu jak nie było, tak nie ma. Zaczęła się więc lekka panika. Ponadto administracja grupy facebookowej QueQuality zamieściła informację, że że nikt nie usłyszy albumu przed osobami, które zamówiły płytę. Jednak preorderowicze dopiero dziś otrzymali informacje o wysyłce albumu.

Masz ci los, ale ze mnie gapa

Głos w całej sprawie zabrał sam Quebonafide, a właściwie to zamieścił wpis na swoim Instastory, w którym wytłumaczył, iż tłocznia dopiero dziś dostarczyła płyty do magazynów i dopiero teraz rozpoczyna się proces przygotowania paczek do wysyłki, a paczek należy spodziewać się dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Co zatem z premierą?

Quebonafide – PRZYTOBIE

Quebo odpowiada również na to pytanie, podtrzymując informacje zamieszczona na grupie, że nikt nie usłyszy albumu przed osobami, które zamówiły preorder. Oliwy do ognia dodał także Kamil Grabowski, który na pytanie kiedy album trafi na platformy streamingowe, odpowiedział, że będzie to za jakiś czas.

(Nie)idealna akcja promocyjna

Na pierwszy rzut oka, akcje promocyjna Quebonafide to perfekcyjnie przygotowany proces. Wszystko wydawało się być idealnie zaplanowane, a każdy ruch rapera miał wywoływać w słuchaczu zdziwienie i zaskoczenie, jak chociażby przy publikacji singli. Teraz, ten efekt po raz kolejny został osiągnięty, jednak jednak tym razem nie była to miła niespodzianka.


Mamy jednak też dobre informacje. Już 24 marca do sklepów ma trafić krzyżówka 100 panoramicznych, na okładce której znalazł się sam Quebonafide. Management rapera polecał słuchaczom nową pozycję jako czasoumilacz w ramach akcji #zostańwdomu. Krzyżówki mają trafić do kiosków w nakładzie 240 tysięcy sztuk. Ponadto przewidziany jest także konkurs.

quebonafide-krzyzowka

Aby wziąć w nim udział musicie rozwiązać pierwszą stronę krzyżówki, a zdjęcie hasła wysłać do administracji QueQuality. Dla osoby, która zrobi to pierwsza, przewidziana jest nagroda w postaci albumu Romantic Psycho, który całkowicie wyprzedał się z magazynów QueQuality. To nie lada gratka, gdyż wydawnictwo nie trafi do otwartej sprzedaży i nie będzie już dotłaczane.

Quebonafide w ubiegłym tygodniu informował, że jego najnowsza płyta będzie mieć premierę 20 marca. Krążka jednak próżno szukać w serwisach streamingowych. Sprawdźcie, o co chodzi. Qué pasa z tą premierą? W ubiegłym tygodniu gruchnęła chyba najważniejsza informacja dla fanów Quebonafide. Raper za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował słuchaczy, że jego kolejny album swoją premierę będzie miał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →