Pomysłodawcą reklamy Allegro z Quebonafide był… Sokół!


07 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Reklama serwisu Allegro z Quebonafide, który oprowadzał nas po swojej posiadłości stała się absolutnym hitem. Jej pomysłodawcą był między innymi Wojtek Sokół.

Jedyna taka reklama na za milion

Film z Quebonafide oprowadzającym po swojej posiadłości z miejsca stał się hitem nie tylko ze względu na świetny pomysł i fantastyczną realizację, ale przede wszystkim za ogromny gest rapera. Za udział w reklamie dla serwisu Allegro, Que zainkasował okrągły milion złotych, który w całości przekazał na cele charytatywne.

CTK Creeps: Quebonafide

Jeżeli chodzi o realizację wideo, stoi za nią Papaya Films. Natomiast, jak udało nam się dowiedzieć, pomysłodawcami spotu byli Rafał Grobel, a także Wojtek Sokół! Dla rapera to nie pierwszy raz, kiedy przecina się ze światem filmowym, bowiem w przeszłości maczał palce w wielu produkcjach pod pseudonimem Wal&Gura.

Sokół i Marysia Starosta – Każdy Dzień

Reklama Allegro z Que w roli głównej była to forma żartu ze strony twórców i samego rapera oraz częścią akcji promocyjnej Quebonafide.

Ponadto, za pośrednictwem linku zamieszczonego w opisie, fani rapera mogli kupić słynną już niebieską polówkę, w z którą raper nie rozstawał się przez ostatnie tygodnie. Ilość koszulek była jednak bardzo limitowana.

Natomiast dla szczęśliwców, którym udało się ją kupić raper przygotował niespodziankę, którą była druga koszulka niedostępna nigdzie indziej do zakupu. Obie koszulki bardzo szybko wylądowały w serwisach aukcyjnych gdzie ich cena kilkukrotnie przekracza swoją pierwotną.

Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO

Quebonafide
Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO – okładka albumu

Najnowszy krążek Quebonafide od kilku dni jest już dostępny bijąc kolejne rekordy i usłyszycie na nim chociażby Sokoła! Ze strony QueShop w dalszym ciągu możecie zamawiać jego fizyczną, rozszerzoną wersję. Natomiast jeśli jesteście fanami cyfrowego odsłuchu, to całość znajdziecie na Spotify, a także na YouTube.

Reklama serwisu Allegro z Quebonafide, który oprowadzał nas po swojej posiadłości stała się absolutnym hitem. Jej pomysłodawcą był między innymi Wojtek Sokół. Jedyna taka reklama na za milion Film z Quebonafide oprowadzającym po swojej posiadłości z miejsca stał się hitem nie tylko ze względu na świetny pomysł i fantastyczną realizację, ale przede wszystkim za ogromny […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →