Sokół podzielił się klipem, który powstał… 4 lata temu


23 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Singiel Każdy dzień pochodzi z płyty nagranej z Marysią Starostą – Czarna Biała Magia.

Reklama

Sokół jest obecnie w trakcie promocji debiutanckiego albumu – Wojtek Sokół, który wyszedł 15 lutego. Teraz, zupełnie niespodziewanie raper opublikował klip do utworu, który nie pochodzi z najnowszego wydawnictwa.

Każdy dzień to utwór, który znalazł się na wydanym w 2013 roku albumie Czarna Biała Magia, nagranym wspólnie przez Sokoła i Marysię Starostę. 

Nakręcony do niego klip ujrzał światło dzienne po 4 latach od powstania. Scenariusz został napisany przez Sokoła i Jakuba Żulczyka. Raper twierdzi, że teledysk do dziś nie stracił na aktualności.

Każdy dzień jest idealny, by to wrzucić… Ten klip 4 lata przeleżał niepublikowany i nic się nie zestarzał

Zarówno Sokół, jak i Marysia Starosta zagrają osobno podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break w Poznaniu.

Singiel Każdy dzień pochodzi z płyty nagranej z Marysią Starostą – Czarna Biała Magia. Sokół jest obecnie w trakcie promocji debiutanckiego albumu – Wojtek Sokół, który wyszedł 15 lutego. Teraz, zupełnie niespodziewanie raper opublikował klip do utworu, który nie pochodzi z najnowszego wydawnictwa. Każdy dzień to utwór, który znalazł się na wydanym w 2013 roku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2019

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.