Zobaczcie kulisy koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił kilkuminutowy materiał przedstawiający kulisy historycznego koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, który odbył się pod koniec września. Zobaczcie.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrali historyczny koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie

28 września dwaj najpopularniejsi obecnie artyści młodego pokolenia Dawid Podsiadło i Taco Hemingway przeszli do historii jako pierwsi Polacy, którzy wyprzedali Stadion Narodowy. Dodatkowo, zrobili to w błyskawicznym tempie, bo wszystkie bilety rozeszły się zaledwie w kilka dni. Wcześniej koncerty na w całości zapełnionym Narodowym zagrały jedynie światowe gwiazdy: Beyoncé i Jay Z, The Rolling Stones, Ed Sheeran czy Coldplay. To pokazuje jak ogromny sukces odnieśli polscy artyści.

Dawid Podsiadło na Narodowym fot.Bartek Kucz Kuczkowski
fot. Bartek Kucz Kuczkowski

Koncert na Narodowym obejrzało 60 tysięcy osób, a samo wydarzenie zostało zrealizowane na najwyższym, światowym poziomie. Na scenie, oprócz gwiazd wieczoru nie zabrakło też gościnnych występów. Byli to: Kortez, Krzysztof Zalewski, Quebonafide, Pezet, Bedoes, Ras, Rosalie. i Otsochodzi.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Narodowym fot. Damian Kramski
fot. Damian Kramski

Film o kulisach koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym

Dziś do sieci trafił 8-minutowy film, w którym możemy zobaczyć przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia od kuchni. Mamy okazję zajrzeć za kulisy i zobaczyć skalę wydarzenia, zanim jeszcze Stadion wypełniły tłumy fanów. Możemy także podejrzeć Dawida i Taco tuż przed wyjściem na scenę. Zobaczcie:

Dawid Podsiadło wraca na Stadiony

Przypominamy, że w czerwcu Dawid Podsiadło ponownie wystąpi na stadionach, tym razem samodzielnie. Dwa koncerty odbędą się: 13 czerwca na Stadionie Energa w Gdańsku i 20 czerwca na Stadionie Wrocław. Dziś ruszyła już przedsprzedaż biletów.

fot. Michał Murawski

Do sieci trafił kilkuminutowy materiał przedstawiający kulisy historycznego koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, który odbył się pod koniec września. Zobaczcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dawid Podsiadło i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →