Bedoes szturmem podbija serwisy streamingowe


19 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bydgoski raper obecnie w zawrotnym tempie podbija listy przebojów a każdy nowy singiel zapowiadający jego najnowsze wydawnictwo Opowieści z Doliny Smoków coraz bardziej umacnia jego pozycję.

Bedoes, Bedoes, Bedoes i… Bedoes

Tak właśnie wyglądają 4 miejsca playlisty Polska Top 50 na Spotify. Powiedzieć, że reprezentant SBM Label podbija listy przebojów to za mało. On je po prostu miażdży. W polskim rapie jest to niespotykana sytuacja, że jeden raper, aż w taki sposób dominuje ogólnopolską playlistę. Czapki z głów przed Bedoesem.

Natomiast na YouTube, gdyby zsumować wyświetlenia wszystkich klipów dostaniemy liczbę ponad 33 000 000 wyświetleń! Warto zaznaczyć, że pierwszy klip promujący Opowieści z Doliny Smoków ukazał się zaledwie miesiąc temu.

Bedoes & Lanek feat. DJ Johny – Brzydkie Rzeczy

W najnowszym teledysku Bedoes i Lanek wcielają się w rolę zabójców na zlecenie. Za reżyserię i scenariusz obrazka tak jak w poprzednich teledyskach odpowiada sam Lanek. Tutaj reżysersko został wsparty przez Krzysztofa Dziubę, który zajął się także zdjęciami i montażem całego klipu.

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków

Preorder najnowszej płyty Bedoesa i Lanka wyprzedał się całkowicie. W dalszym ciągu możecie zamawiać jeszcze wersję deluxe albumu, która zawiera wszystkie dodatki z preorderu, różni się jedynie późniejszą wysyłką. Możecie ją zamówić z oficjalnego sklepu SBM Label.

Wszystkie najważniejsze informacje o Opowieściach z Doliny Smoków znajdziecie tutaj i tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.